Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Reku veel viens taads pats kaa Gnidrologs  (Lasīts 3462 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262
Re: Reku veel viens taads pats kaa Gnidrologs
« Atbilde #30 : Janvāris 18, 2013 »

a_masiks , tas ka inteliģentiem cilvēkiem (un Kalniņš neapšaubāmi tāds ir) mūsdienu Rietumu sabiedrība un tās ģenerētais dzīvesveids liekas tik derdzīgs, ka pat Islams šķiet solis pareizākā virzienā, tikai parāda cik perversa un kretīniska šī sabiedrība ir.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #31 : Janvāris 18, 2013 »

Citāts
jo ir daudzas lietas, kas ne visur sanaak vienaadi leeti, neviens ruupnieks netaisiis dara vietas tur, kur vinjam tas zavedomo ielidos lielaakos izdevumos
Ugu, tieši tāpēc ražošana salīdzinoši masveidā pārceļas uz Ķīnu... jo tur darbaspēks maksā, figurāli izsakoties, rīsu bļodiņu dienā.
Citāts
Interesanti, kāpēc? Liecies diezgan saprātīgs cilvēks, kādi bij argumenti?
Pa lielam - suverenitātes zaudēšana, bailes no, khmm, zemākas kvalitātes cilvēku imigrācijas (nav piepildījies pagaidām, bet kas zin, varbūt viss vēl priekšā), bailes no tā, ka mūsu valdība (kā jau kalpu tautas priekšstāvjiem piedien) pati nedarīs neko, bet skatīsies mutē eirokrātiem, bailes no tā, ka mūsu valdība nespēs panākt vienādi izdevīgus nosacījumus ar `vecajām, lielajām` ES dalībvalstīm (pa lielam IR piepildījies - sk. zvejas kvotas, platību maksājumus, cukura nozares aizklapēšanos, varbūt vēl kāds piemērs).

Ko es neiedomājos toreiz, bet kas izrādījās negatīvo seku skaitā:
- Pārēja uz eiro (negribu apgalvot, ka tas ir zavedomo SLIKTI, bet jāatzīst, ka es tā arī neesmu sapratis, kādi no tā būs tie ļoti neatsveramie ieguvumi - līdz ar to, šis nav viennozīmīgi `negatīvais` punkts, drīzāk bažas izraisošs riska moments.
- ES fondu naudas. No vienas puses, tas nav slikti, ibo par Eiropas naudām patiešām ir izdarīts daudz laba, viskautkas uzbūvēts un gan jau ka vēl kaut kur kaut kas pozitīvi ieguldīts, BET! Fondu naudas, būdamas cita starpā arī visai viegls guvums shēmotājiem (nav nekāds noslēpums, ka vienu brīdi bija iespēja uzrakstīt celsmīgu projektu, reāli tajā neko neizdarīt, bet par to no Eiropas iekasēt smuku naudiņu). Otrkārt, Latvijā ieplūdušās ES naudas noveda pie treknajiem gadiem, labklājības eiforijas un lielā mērā bija papildus faktors tam, ka cilvēki sāka dzīvot uz rītdienas rēķina, turpat arī nekustamo īpašumu burbulis un, attiecīgi, ieguldījums krīzē. Ja ES nebūtu bijusi, mēs droši vien būtu dzīvojuši ne tik grezni, taču - piesardzīgāk un atbilstošāk savām reālajām spējām. Kā rezultātā ekonomiskā krīze mūs ietekmētu mazāk/mēs to pārciestu vieglāk.
- Es atvērtās robežas lielā mērā veicina Latvijas depopulāciju, jo aizbraukt īslaicīgā vai permanentā peļņā uz Īriju, UK vai Norvēģiju ES sastāvā ir krietni vieglāk, nekā tad, ja mēs būtu palikuši ārpusē. Attiecīgi - būtu zināma cerība, ka to, kas izkasītos aizbraukt, būtu mazāk, a palikušie, cerams, būtu bijis gana iespaidīgs spēks, lai piespiestu valdību kaut ko darīt lietas labā bezdarba samazināšanā (bet nu arī šis ir tikai varbūtisks/daļējs faktors, jo Norvēģija taču nav ES, bet uz turieni pēdējā laikā braukt peļņā arī ir visai populāri).
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #32 : Janvāris 18, 2013 »

a_masiks , tas ka inteliģentiem cilvēkiem (un Kalniņš neapšaubāmi tāds ir) mūsdienu Rietumu sabiedrība un tās ģenerētais dzīvesveids liekas tik derdzīgs, ka pat Islams šķiet solis pareizākā virzienā, tikai parāda cik perversa un kretīniska šī sabiedrība ir.
nepiekrītu. Jābūt pamatīgas vecuma demences skartam snobam, lai škistu ka solis islama virzienā ir solis pareiza dzīves veida virzienā. Vāvuļošana par to ka jaunībā zāle bija zaļāka un debesis zilākas - tā JAU IR diagnoze, ij vienalga vai tā skan no arhibīskapa Pujāta puses vai no kāda cienījama mākslinieka puses.  Aizgājušo neatgriezt. Tai skaitā savu radošo darbību.  Un pūstošie rietumi tur nav nemazākajā veidā vainīgi.
Neviens neliedz šodien Kalniņa kungam radīt pašas izcilākās pērles. Pieredze un skils taču ir? Tā vietā ir senīla bezdēšana, kā jau tas pensionāram pienākas... tīri fizioloģiski...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #33 : Janvāris 18, 2013 »

Citāts
tas ka inteliģentiem cilvēkiem (un Kalniņš neapšaubāmi tāds ir) mūsdienu Rietumu sabiedrība un tās ģenerētais dzīvesveids liekas tik derdzīgs, ka pat Islams šķiet solis pareizākā virzienā, tikai parāda cik perversa un kretīniska šī sabiedrība ir.
Jā, mūsdienu Rietumu sabiedrība, kuru arī mēs zināmā mērā pārstāvam, ir saviem skeletiem skapī - tirgus nav. Tikai - alternatīva ta ir kāda? Islams? Nacisms? Staļinisms? Naturālā saimniecība `saskaņā ar dabu`? Tu pats gribētu dzīvot kādā tādā sabiedriskā formācijā?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #34 : Janvāris 19, 2013 »

nepiekrītu. Jābūt pamatīgas vecuma demences skartam snobam, lai škistu ka solis islama virzienā ir solis pareiza dzīves veida virzienā.
Skatoties kāda islama. Ja tīri ekzotērā, ārišķīgā, tad jā. Ja tā, kuram pievērsās tādi ļaudis Kā Šuons, tad ir noteikti pareizāk par palikšanu materiālistiskajā debīlismā.
Citāts
Tā vietā ir senīla bezdēšana, kā jau tas pensionāram pienākas... tīri fizioloģiski...
Viņam senīla bezdēšanas būtu piedodama, jo vecs. Žēl, ka šobrīd pat vīriņi spēka gados kā tu, spēj tikai stulbi bezdēt, jo smadzeņu vietā spiras. Tas nu gan vairs nav piedodami.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
« Atbilde #35 : Janvāris 19, 2013 »

Nu jaa, Suons izklausaas peec Gnidrologa, apmeeram tie pasji uzskati.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #36 : Janvāris 21, 2013 »

Gnidrologs
Islams nav "tāds" vai "šitāds". Islams ir konkrēti arābu kultūras sastāvdaļa. Pie kam IMHO vienas no arābu kultūrām. Pievēršanās islamam ja pats neesi līkdegunains nomads no arābijas pussalas  - ir tik pat dumji kā Kārkliņam tēlot Kārklingu. Tb - kārklu vācieti.
Citāts
Viņam senīla bezdēšanas būtu piedodama, jo vecs.
jap. nepiedodami ir nevis tāda bezdēšana, bet gan tās ņemšana par pilnu monētu. Un.... ja nepamanīji  - man nav bzdingu nedz uz islamu, nedz citu teismu veidiem. Tā ka vāvuļošana par manu bezdēšanu ša sakarā ir mazliet ne pēc adreses...
Starp citu, Šuons kļūdās. Nespēdams pieņemt relatīvismu. Ibo tas nozīmē nevis to, ka NAV patiesības, bet gan to, ka cilvēks (un iespējams jebkura saprātīga būtne), savu kognitīvo īpašību dēļ nav spējīgs pārstāvēt aboslūtu patiesību. Tikai un vienīgi subjektīvu pietuvinājumu tai. Tas arī eleganti izskaidro to, ka pat tie indivīdi, kas pārstāv (viņu prāt) vienīgo objektīvo un nemainīgo patiesību.... pārstāv KATRS SAVU "objektīvo patiesību"....  Tb - tas ko proklamē un pārstāv Šuons  - ir subjektīva ilūzija par objektīvu patiesību...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #37 : Janvāris 21, 2013 »

Iemesls kāpēc jams pieņēma islamu ir tas, ka tajā vēl palicis kaut kas no oriģinālās, primordiālās esences, kuru kristietība jau sen nozaudējusi, pārvēršoties par ārišķīgu rituālu, statusa un pieraduma lietu. Cik sapratu jams pārstāv sūfismu, kas ir stipri tālu no yo everyday mohammada-džihādista uzskatiem par dzīvu. Visām reliģijām ir vienota sakne, kas izriet no viena un tā paša avota. Tas, ka zināšanas par šo sakni pazūd un mācības tiek degradētas, īpaši Rietumu postmodernajā, relatīvisma un materiālisma citadelē, laikam arī liek cilvēkus ar ticību ideālajam un patiesajam, meklēt inspirāciju tur, kur to vēl ir kaut neliela iespēja atrast.
Citāts
Tb - tas ko proklamē un pārstāv Šuons  - ir subjektīva ilūzija par objektīvu patiesību...
Arī tas, ko tu šeit deklamē, ir tieši tāda pati subjektīva ilūzija, ieskaitot tavus uzskatus par viņa uzskatiem. Relatīvista izpratne uz jēgpilnu diskurss esencē. Derp.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #38 : Janvāris 21, 2013 »

Gnidrolgs

Kas ir sji sakne, avots tavupraat?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #39 : Janvāris 21, 2013 »

Gnidrologs - kaapeec es prasu? ne prieks trollosjanas, es vnk tagad gribu iebraukt Tavaa versijaa, modelii, uzskatos.

Korocje, kaadi mums ir varianti:

a) cilveeki ir radusjies evolucijas celjaa taa, kaa tas ir izpeetiits un zinaams. Labi saprotams, ka tad nekaada ``primordiaalaa esence`` tur buut nevar, bet ir pakaapeniska zinaasanu uzkraasana , attiistiisjanaas utt.

b) Blavatskas veidiigo mistikju uzskati - ka cilveeki ir degradeejusjaas kaut kaadu augstaaku buutnju formas. Tad jaa, viss stokos - bija tur super zinaasanas, pamazaam tika zaudeetas.

jautaajums:

Gnidrologs ir poziicijaa a), poziicijaa b) vai citaa poziicijaa c)?

Ja c), tad Gnidrologs ir laipni aicinaats to izklaastiit.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #40 : Janvāris 22, 2013 »

Ctulhu
Citāts
ir radusjies evolucijas celjaa taa, kaa tas ir izpeetiits un zinaams
tur bija kādas problēmas ar iztrūkstošiem posmiem. Tas nav pierādīts, tā ir tikai viena versija. Es gan neesmu iedziļinājies, tā, ar vienu ausi ieklausoties diskusijās, kas ir nebeidzamas un tā nav, ka anti-evolucionisti ir piespiesti pie sienas un spirinās.

b) Blavatskas u.c. mistiķu, vismaz dažu, uzskatos ir arī tāda versija, ka notiek evolūcija, no primitīvām formām uz augstākām. Primitīvākai dvēslei primitīvākas dzīvības formas. Tā ka būtiskas pretrunas ar mistiķiem nav. Pretrunas ir ar tiem, kas apgalvo, ka katra dzīvības forma tika radita uzreiz tāda, kāda tā ir.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #41 : Janvāris 22, 2013 »

ET galvenā problēma ir tā, ka tā sanāk pārāk lēcienveidīga. No pieejamajām fosīlijām sanāk, ka burtiski vienas paaudzes laikā no viena tipa, rodas radiāli citāts tips. Pēc manas saprašanas evolūcijai bija jābūt tik pakāpeniskai, ka pašas būtnes pat lagā nemana savu morfēšanos mutāciju rezultātā, bet to mums piedāvā, ka notiek HOPS! un no pterodaktila izlobās pīļknābis.

Enīvej, variācijas par cilvēku, civilizāciju un pasaules vēsturi te netaisos uzskaitīt. Tas ir kas cits.
Reliģiju saknē ir zināšanas par realitātes transcendentālo, universālo un absolūto būtību, nevis zooloģijas manifests. Es negalvoju, ka būtu sapratis šo esenci līdz galam, bet tādā veidā kā to parasti grib ctulhi, neizskaidrot pat to, ko/kā zinu es. Cilvēku valodās, kas ir tādi paši relatīvi, mainīgi un pārejoši matērijas konstrukti, var labākajā gadījumā dot dažāda rakstura mājienus.
Teiksim:
Citāts
The Tao that can be told is not the eternal Tao.
 The name that can be named is not the eternal name.
 The nameless is the beginning of heaven and Earth.
 The named is the mother of the ten thousand things.
 Ever desireless, one can see the mystery.
 Ever desiring, one sees the manifestations.
[..]
Look, it cannot be seen – it is beyond form.
 Listen, it cannot be heard – it is beyond sound.
 Grasp, it cannot be held – it is intangible.
 These three are indefinable;
 Therefore they are joined in one.
 From above it is not bright;
 From below it is not dark:
 An unbroken thread beyond description.
 It returns to nothingness.
 The form of the formless,
 The image of the imageless,
 It is called indefinable and beyond imagination.

Stand before it and there is no beginning.
 Follow it and there is no end.
 Stay with the ancient Tao,
 Move with the present.

Knowing the ancient beginning is the essence of Tao.
[..]
Therefore the sage works without recognition.
 He achieves what has to be done without dwelling on it.
 He does not try to show his knowledge.
IP pierakstīta