Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Reku veel viens taads pats kaa Gnidrologs  (Lasīts 3432 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42034
  • Ateists
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
Re: Reku veel viens taads pats kaa Gnidrologs
« Atbilde #1 : Janvāris 18, 2013 »

Nu, ne visur, bet atsevišķās pozīcijās viņam IR taisnība.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #2 : Janvāris 18, 2013 »

9K116

Kuraas, OK, es varbuut paaraak pavirsji izlasiiju, noraadi plz...
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #3 : Janvāris 18, 2013 »

varbūt šis:

tādu kultūras un mākslas uzplaukumu kā pagājušā gadsimta sešdesmitajos - deviņdesmitajos gados Latvija vēl nebija pieredzējusi.

, par valdniekiem:
Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko pūlas savu tautu un valsti nosargāt, ... Krievijas prezidents Vladimirs Putins neļauj savu valsti pārvērst par iebraucamo vietu, par krogu vai spēļu namu, kur katrs var nākt ar savu dziesmu grāmatu ..

doma ir tāda, ka tie cilvēki rūpējas par valsti, nevis izdabā visādām vadošajām dirsktīvām no Centra. Neļauj čakarēt savu valsti un kultūru.
Kalniņš ir izteicies arī par to, ka Latvijā labāka būtu monarhija.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #4 : Janvāris 18, 2013 »

Ezis

Bet ja tas ``centrs`` ruupeejas par cilveeci vispaar, tad sanaak, ka Vovka un Batja darbojas nepareizi, iespeejams, cakareejot paareejaas cilveeces intereses, turklaat Vovskas gadiijumaa tur veel ir probleema par PB.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #5 : Janvāris 18, 2013 »

Ezis

Par to kultuuru, hvz, te jau tie pasji maaxlinieki - kultuuristi vaideeja, ka vinjiem nelauj izpaustes ljaunaa psrs, cjeka utt.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #6 : Janvāris 18, 2013 »

Ctulhu
Centrs - tā mums būtu, tipa, Brisele. Nav nemaz garantijas, ka centrs rūpējas par visiem, nevis tikai par savējiem.
Krievijā atkal tauta ir tādā kondīcijā, ka tai vajag caru, vienu cilvēku, vadoni. Viņiem tāds vienmēr ir bijis.

Es pat neuzdrošinos teikt, ka demokrātija ir labākā no mums zināmajām sistēmām. Jau Platons, salīdzinot dažādas valsts pārvaldes iekārtas, katrā no tām atrada variantu, kur sistēma labi strādā. Piemēram, ja ir labs monarhs, tad valsts iet uz augšu. Izņēmums biaj tikai demokrātija, jo tai neatradās 'labais variants'.
Tā ka nookrātiju ir vērts pamēģināt :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #7 : Janvāris 18, 2013 »

Ezis

Nuu, kas tad eiropas savieniibai ir saveejie? Visa Eiropa kaa minimums.

Un jaa, nookratiju ir veerts pameeginaat.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #8 : Janvāris 18, 2013 »

Ctulhu
Eiropas savienība? Vai viņa ir tik saliedēta? Tur ir 'vecās valstis' kā Vācija, Francija, tām ir citas intereses. Mums citas.
Vēl ir vērojams, ka pie mums cenšas realizēt preces no citām 'brālīgajām republikām'. Kur ta mums pazuda cukurfabrikas, kāpēc ir ierobežota zvejniecība, u.c. ?
P.S. es neesmu politiķis, daudz ko nesaprotu, taču tas centrs - kāpēc lai rūpētos par mums?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #9 : Janvāris 18, 2013 »

Ezis

Nu atrodam, ka pamatintereses mums un vecajaam valstiim tomeer ir vienas un taas pasas, tb mieriiga attiistiiba.

Piekriitu, ka ES veel ir nesakaartota sisteema, bet nu tur tad strategija ir sakaartot. Pamazaam veidot tiesjaam federatiivu valsti, liidz kurai veel ir taalu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #10 : Janvāris 18, 2013 »

Un par to ruupeesjanos, ja es pareizi saprotu, tad pasaakums ir veidots taa, ka to centru sastaada paarstavji no visiem regioniem,. mums tur arii cilveeki seezj.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #11 : Janvāris 18, 2013 »

Citāts
Kuraas, OK, es varbuut paaraak pavirsji izlasiiju, noraadi plz...
Ezis jau principā nocitēja.
Citāts
Bet ja tas ``centrs`` ruupeejas par cilveeci vispaar, tad sanaak, ka Vovka un Batja darbojas nepareizi, iespeejams, cakareejot paareejaas cilveeces intereses
Nu tas, ka `centrs` rūpējas par `cilvēci vispār`, būs drusku par skaļu teikts. Reāli jau ES dalībvalstis velk to deķīti katra uz savu pusi - kā piemērus ātrumā var nosaukt zvejas kvotas, platību maksājumus un ņemšanos ap Vācijas finansu palīdzību Grieķijai pagājušogad. Visi rūpējas paši par sevi, un ES dalībvalstis te nav izņēmums.
Citāts
Par to kultuuru, hvz, te jau tie pasji maaxlinieki - kultuuristi vaideeja, ka vinjiem nelauj izpaustes ljaunaa psrs, cjeka utt.
Nu jā, ir arī tāds uzskats. Bet ja skatās drusku objektīvāk, vai var šobrīd nosaukt kādu padomju laika mākslinieku - R. Paula, paša Kalniņa, I. Ziedoņa, O. Vācieša, Z. Ērgles utt. analogus mūsdienās? Nu nav kaut kā viņu, re kur tas pats kino - neskatoties uz citu laikmetu un citām tehnoloģijām, `Rīgas sargi` IR vājāka filma par `Vella kalpiem`, da i arī nekā `Limuzīnam Jāņu nakts krāsā` un `Dāvanai vientuļai sievietei` pielīdzināma arī mūsdienās nav nofilmēts...
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #12 : Janvāris 18, 2013 »

9K116 - nu redzi, taatad nevis ir jaaciinaas pret ES ideju un ES kaa taadu, bet jaasakaarto vinja, jo tas pasaakums kas ir tagad ir tikai vaargs vienotas Eiropas aizmetnis, tb virziens ir pareizs, bet celjs ir tikai saakts.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #13 : Janvāris 18, 2013 »

9K116
"Rīgas sargi" ir precīzi tas pats kas "Latviešu strēlnieka stāsts", līdz nelabumam līdzīgi. Protams, krāsaina.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #14 : Janvāris 18, 2013 »

9K116 - par maaxlu, jaa, OK, piekriitu, celonis- komercializaacija, ka selektiivi izniideet komercializaaciju, neizniideejot ZTP un nesariikojot destruktiivu gariigumu - tas ir tas, par ko es domaaju. Ne jau es viens, protams.
IP pierakstīta