Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Rjūriks. Pazaudētā teika  (Lasīts 2640 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
Re: Rjūriks. Pazaudētā teika
« Atbilde #15 : Februāris 06, 2013 »

Citāts
kautkā atceros tehniskos salīdzinājumus, ka tie runāja kaut ko citu. resurs T34 nebija liels un tas  nebija gluži paredzēts ilgstošai lietošanai. kā patruļas bruņu mašīna, laikam jau būtu gana labs...
Jā, dzinējs pirmā modeļa T-34 bija ar visai ierobežotu resursu. Vēlākajās modifikācijās tas tika pilnveidots.

Salīdzinājumā ar Tīģeri, T-34 dzinējs bija nomaināms daudz vieglāk.
Citāts
taču sadursmē pieri pret pieri ar tīģeri, T34 paliktu dzīvs tikai izcilas tīģera apkalpes nemākulības vai neticamas veiksmes dēļ.
Jā, fakts. Bet tas vēl automātā nenozīmē, ka Tīģeris ir labāks.
Citāts
Liekas ka runa var būt tikai par specifiskiem uzdevumiem tieši tankam, un to, kurš šo uzdevumu kā tanks, varētu labāk izdarīt, ar mazākiem zaudējumiem. Es tādus kaujas uzdevumus neredzu, kur vienāds skaits T34 būtu labāks par vienādu skaitu tīģeru.
Klasiskais stratēģiskais frotnes pārrāvums un pretinieka grupēja aplenkšana, apgriežot tam komunikācijas. Ok, Tīģeri, bez šaubām, labāk tiktu galā ar frontes prettanku aizsardzību, bet tālāk, pēc aizsardzības līnijas pārraušanas tieši T-34 nonāktu destinācijā ātrāk (čto ņemalovažno) un ar mazāku degvielas patēriņu (mazāk jāķēpājas ar degvielas piegādēm).
Citāts
runa nebija par optimālumu, bet tehnikas advancētību.
Nezinu kā Tu, bet es neredzu dižas advancētības iespējas devaisam, kura vienīgais uzdevums ir nogādāt orbītā x tonnas kravas...
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #16 : Februāris 06, 2013 »

9K116
Citāts
Nezinu kā Tu, bet es neredzu dižas advancētības iespējas devaisam, kura vienīgais uzdevums ir nogādāt orbītā x tonnas kravas...
augstāk, tālāk, ātrāk, precīzāk, ar mazāku atteikuma procentu. Tie laikam būtu kritēriji, kas nosaka devaisa advancētību, ne?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #17 : Februāris 06, 2013 »

Citāts
augstāk, tālāk, ātrāk, precīzāk, ar mazāku atteikuma procentu. Tie laikam būtu kritēriji, kas nosaka devaisa advancētību, ne?
Augstāk, tālāk un ātrāk priekš ievadīšanās orbītā, cik saprotu, ir visai nepiemērojami. Ok, precizitāte varētu būt faktors gadījumā, kad krava ir jānoliek kādā noteiktā orbītā - bet te ir jautājums, vai šeit Titānam ir būtiskas priekšrocības? Atteikuma % arī ir kritērijs, bet atkal - vai pēc tā arī Titāns ir ievērojami labāks par R-7?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #18 : Februāris 06, 2013 »

9K116
Citāts
Augstāk, tālāk un ātrāk priekš ievadīšanās orbītā, cik saprotu, ir visai nepiemērojami.
orbītas esot dažādas....
par titāna priekšrocībām bez tehnisko parametru  salīdzināšanas nav vērts spriest. es viņus vēl neesmu salīdzinājis.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #19 : Februāris 06, 2013 »

Citāts
par titāna priekšrocībām bez tehnisko parametru  salīdzināšanas nav vērts spriest. es viņus vēl neesmu salīdzinājis.
Bet ja reiz amerikāņi uz SKS lido tieši ar R-7, tad ļoti iespējams, ka viņi šādu salīdzinājumu IR veikuši? ;)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42208
  • Ateists
« Atbilde #20 : Februāris 06, 2013 »

Ja es pareizi acceros, tad T34 bija 3 prieksrociibas:

1) diizelis: soljarka sliktaak deg, ja traapa
2) korpusa izveidojums - sliipi lenkji - ladinji rikosetee
3) plataakas kaaprikeedes
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #21 : Februāris 06, 2013 »

Ja es pareizi acceros, tad T34 bija 3 prieksrociibas:

1) diizelis: soljarka sliktaak deg, ja traapa
2) korpusa izveidojums - sliipi lenkji - ladinji rikosetee
3) plataakas kaaprikeedes
Ne gluži.
1) Dīzeļa priekšrocības ir tikai nosacītas. Jā, tas drusku grūtāk aizdegas, bet ja aizdegas - deg vēl niknāk, kā benzīns, jo degviela ir viskozāka un ne tik gaistoša (tiecas pielipt substrātam, sanāk smagāki apdegumi, ja cilvēkam trāpa).
2) jā, bet Tīģera gadījumā to kompensē ievērojami (uz pusi un vairāk) biezākas bruņas.
3) Tīģerim kāpurķēdes bija platākas.
4) T-34 bija ievērojami vienkāršāks un daudz labāk remontējās lauka apstākļos. Iespējams, arī lūza mazāk & retāk.
5) T-34 brauca ātrāk par Tīģeri un mazāk rija degvielu, respektīvi, bija daudz kustīgāks.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #22 : Februāris 06, 2013 »

9K116
Es atkal lasīju, ka vācieši smagi iegrābās ar savu benzīnu. Benzīns var uzsprāgt gaisā, bet dīzelis tā nesprāgst.
IP pierakstīta

Orc

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1374
« Atbilde #23 : Februāris 11, 2013 »

Acīmredzams, ka Zadornova teiktais tur izriet no viņa personīgajām vīzijām/iztēles, nevis faktiem.

Citāts
As for the Rus, they live on an island ... that takes three days to walk round and is covered with thick undergrowth and forests; it is most unhealthy.... They harry the Slavs, using ships to reach them; they carry them off as slaves and…sell them. They have no fields but simply live on what they get from the Slav's lands....

IP pierakstīta
“When the going gets tough, the tough go drinking.”