Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ķīnā turpinās pastardienas sektas locekļu aresti  (Lasīts 828 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats


Ķīnā turpinās pastardienas sektas locekļu aresti
LETA
Piektdiena, 2012. gada 21. decembris 12:18

Citāts
Ķīnā turpinoties pastardienas sektas locekļu arestiem, varasiestādes arestējušas vēl vairāk nekā 100 sektantu, kas izplatījuši baumas par trīs tumsas dienām, kas sākšoties piektdien, vēsta vietējie mediji.
Līdz ar šiem arestiem kopējais apcietināto skaits jau pārsniedzis tūkstoti, tostarp atbildīgie dienesti nebeidz skaidrot, ka aukstā laika iestāšanās nav saistāma ar apokalipsi.
Vairāk nekā 90 sektas «Visuvarenais Dievs» locekļu arestēti Heņaņas provincē, valsts vidienē, bet vēl 17 - Pekinā.
Sekta saviem sekotājiem sludinājusi, ka ir iestājies jauns laikmets, kurā valda Jēzus, kas šoreiz ir sieviete, turklāt ir gaidāmi cunami un zemestrīces, vēsta valdības laikraksts «Global Times».
Sagaidāms, ka nedēļas nogalē gaisa temperatūra Pekinā strauji pazemināsies, tomēr valsts meteoroloģiskais dienests noliedz baumas, ka aukstais laiks būtu apokalipses priekšvēstnesis.
Ķīniešu ufologi pulcēsies Huņaņas provincē, valsts dienvidos, lai veiktu «maiju rituālu» un piesaistītu citplanētiešu ciemiņus, vēsta «Global Times».
«Ja viņi brauks uz Ķīnu, viņi noteikti brauks pie mums,» sacīja viens no rituāla dalībniekiem Džans Dzjiņpins, piebilstot, ka viņš dedzinās graudus un kurs ugunskuru, lai piesaistītu citplanētiešus.
«Global Times» piebilst: «Lai arī kādi būtu citplanētieši, viņi nevarētu būt dīvaināki par dažiem no mums.»
2012.gada 21.decembris daudzviet pasaulē tiek sagaidīts īpaši. Šodien noslēdzas viens no maiju civilizācijas kalendāriem, kas aptver 5125 gadus, un devis pamatu daudzām teorijām par pasaules gala tuvošanos. Pasaules gala gaidītāji gatavojas apokalipsei, bet lielākā daļa zinātnieku, Romas katoļu pāvests un ASV Nacionālā aeronautikas un kosmosa pārvalde (NASA) ir pārliecināta, ka pasaulei nekas ļauns nenotiks.
Sociālajos medijos un internetā lasāmi daudz un dažādi minējumi par šodien gaidāmo. Zemes sadursme ar komētu, supervulkāna izvirdums, spējas katastrofiskas klimata izmaiņas un nāvējoša vēža pandēmija ir tikai dažas no biedējošajām kataklizmām, kas tiek saistītas ar 21.decembri.
Tikmēr zinātnieki dzelžaini turas pie pārliecības, ka šajā datumā vienkārši beidzas viens maiju kalendāra cikls un sākas nākamais, un kalendāra beigas nenozīmē pasaules galu.
Šīs joks ieies vēsturē, kā 21.gs idiotiskā racionālisma izpausme. ;)
IP pierakstīta

a_masiks

  • Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Re: Ķīnā turpinās pastardienas sektas locekļu aresti
« Atbilde #1 : Decembris 27, 2012 »

tas_pats
ņemot vērā ka ķīnas pastardienas sektas loceķli motivēja un pamudināja pāris savus sekotājus uz masveida slepkavībām  - ļoti normāla, likumīga un atbilstoša reakcija: izķert musinātājus un uz "pasaules gala" laiku ietupināt drošā vietā. Pēc savas reliģiskās psihozes beigām varēs izlaist šos plānprātiņus ārā, ibo tie būs kļuvuši uz kādu laiku mierīgi un sabiedrībai nekaitīgi.
Jeb tapa piedāvāja piegādāt šiem šķībacainajiem psihopātiem savus bērnus nervu nomierināšanai? Viens tur bija uzbrucis, pārējie aicināja gāzt esošo valdību.
Tavuprāt valsts neadekvāti reaģēja?
Jeb tu par idiotismu uzskati zinātnieku dzelžaino pārliecību par to, ka pasaules gals neiestāsies, ij tu turi vienmēr pa rokai balto palagu, lai var ievīstīties un stāvēt uz tiltiem?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu