Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kas ir ``garīgums``  (Lasīts 5963 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Re: Kas ir ``garīgums``
« Atbilde #30 : Aprīlis 15, 2013 »

MJ, es savukaart lidinjaa ieraudziiju ``gaveenja eedienkarti``, arii kaut kaa diivaini, lai gan lidinjs tocna ir privaata iestaade.
Nē, nu `gavēņa ēdienkarte` vai `veģetāriešu ēdienkarte` ir vpolne ok, tas jau nekādīgi netraucē cilvēkiem, kas šādas prasības NAV svarīgas.
hhmmmm....  a cilvēkiem bija prasības pēc 13tās sēdekļu rindas lidmašīnā? Bija jauko cilvēku valstī tāds paradums - viesnīcām iztikt bez 13 stāva un 13 numura. Vienkārša iemesla dēļ - to nekad neapdzīvoja. Huiļi lidsabiedrībai vajag vizināt tukšu sēdekļu rindu? Nu, JA pasažieru liela daļa IR māņticīgi...?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #31 : Aprīlis 15, 2013 »

a_masiks
Būtu labāk visas 13. rindas un 13. vietas nopārdevuši par lētāku naudu tiem, kam citādi būtu principā vienalga :P
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #32 : Aprīlis 15, 2013 »

a_masiks
Būtu labāk visas 13. rindas un 13. vietas nopārdevuši par lētāku naudu tiem, kam citādi būtu principā vienalga :P
nujā, bet viņi izvēlējās 13 rindu pārdēvēt par 14 un pārdot par dārgaku naudu. Ko viņiem tur pārmest? Bizness ir bizness...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #33 : Aprīlis 15, 2013 »

a_masiks
Citāts
hhmmmm....  a cilvēkiem bija prasības pēc 13tās sēdekļu rindas lidmašīnā?
Nē, jautājums ir savādāks - vai racionāls pamats šīs rindas neesamībai/pārsaukšanai?
Citāts
Bija jauko cilvēku valstī tāds paradums - viesnīcām iztikt bez 13 stāva un 13 numura. Vienkārša iemesla dēļ - to nekad neapdzīvoja. Huiļi lidsabiedrībai vajag vizināt tukšu sēdekļu rindu? Nu, JA pasažieru liela daļa IR māņticīgi...?
Cik man ir gadījies lidot un dzīvot viesnīcās - man nekad neviens nav jautājis, kurā stāvā vai numurā es gribētu dzīvot. Kādu iedod, tāds ir! Maksimums, reģistrējoties lidošanai, mēdza pajautāt, vai es gadienā nevēlos sēdēt pie loga (bet tas bija kādreiz, tagad ir elektroniskā reģistrācija un tieši tas pats vairants - kur ieliek, tur sēdi!). Otra lieta, viesnīcās numuriņus lielākoties numurē pēc stāva, tad nu jautājums, vai 413. numurs būs tikpat `nelaimīgs` kā pliks 13.?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
« Atbilde #34 : Aprīlis 15, 2013 »

MJ, by default vinji neparasa ( jo kraamee tautu ieksjaa apsverot ljopenes liidzsvaru), bet ja tu saac kacjaat pravas, ka gribi seedeet tiesji konkreetaa vietaa, vinji meedz protveet njmet to veeraa, ja ir iespeeja.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #35 : Aprīlis 15, 2013 »

MJ, by default vinji neparasa ( jo kraamee tautu ieksjaa apsverot ljopenes liidzsvaru), bet ja tu saac kacjaat pravas, ka gribi seedeet tiesji konkreetaa vietaa, vinji meedz protveet njmet to veeraa, ja ir iespeeja.
Ņemot vērā to, ka vidēji lidenēs krāmējās iekšā 50 cilvēki vai lielākoties vēl vairāk, 13. rindā, atkarībā no lidenes izmēra būs vien 3-10 vietas. T.i. gandrīz droši <10% no ietilpības. Man domāt, ka nemāņticīgo cilvēku ir krietni vien vairāk, kā 10% populācijas (ja vēl atceramies to, ka, piemēram, arī kristieši NEDRĪKST būt māņticīgi).
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #36 : Aprīlis 15, 2013 »

Mj, praksee gan kristiesji lielaa meeraa ir maanjticiigi, jo tas arii ir izskaidrojams - ja tic mistiskam X, vieglaak ir noticeet mistiskiem Y...Z... utt.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #37 : Aprīlis 15, 2013 »

MJ
Citāts
Nē, jautājums ir savādāks - vai racionāls pamats šīs rindas neesamībai/pārsaukšanai?
jā, biznesa intereses.
Citāts
Cik man ir gadījies lidot un dzīvot viesnīcās - man nekad neviens nav jautājis, kurā stāvā vai numurā es gribētu dzīvot.
nu normāli. jautājums sensitīvs -tieši tava paša apgalvojuma dēļ!  Kristiešiem NEPIEDIEN būt māņticīgiem. Nu bet ja ir? Tad ko - ņemt un sagādāt saviem klientiem nepatīkamus brīžus? Nu, ok. Var ieviest lidmašīnā papildus sēdvietas tiem vīriešiem, kas nēsā sieviešu apakšveļu. Nu, tur - rozā, sevišķi mīksti sēdekļi lai stringas drisā tā nespiežas. Un ieviest jautājumu pie biļetes izvēles - "vai jūs, vīrietis, lietojat sieviešu apakšveļu?"
Tāds jautājums laikam skaitīsies pazemojošs, pat tad, ja atbilde būtu viennozīmīgi iepriekš zināma.
Vot ij cilvekiem var būt neērti taisīt haju dēļ tā, ka viņi NEGRIB sēdēt tajā 13 krēslā vai rindā. Un ir pateicīgi ka viņiem TAS nav jādara šādas rindas neesamības dēļ.
/tas ka matemātiski 13 rinda ir un paliek 13, pat ja to nosauc kā 14 - viņus vairs nerausta, ibo nozīme ir simbolam, nevis matemātikai..../
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #38 : Aprīlis 15, 2013 »

Mj, praksee gan kristiesji lielaa meeraa ir maanjticiigi, jo tas arii ir izskaidrojams - ja tic mistiskam X, vieglaak ir noticeet mistiskiem Y...Z... utt.
Teorētiski jā, bet praktiski kristiešiem viņu pamatreliģija liedz ticēt citiem māņiem. Un, vēl jo vairāk, veikt mistiskus rituālus (lai, piemēram, izvairītos no melnā kaķa nestās nelaimes).
Citāts
Vot ij cilvekiem var būt neērti taisīt haju dēļ tā, ka viņi NEGRIB sēdēt tajā 13 krēslā vai rindā. Un ir pateicīgi ka viņiem TAS nav jādara šādas rindas neesamības dēļ.
Jautājums gan vairāk ir par to, kāpēc materiālisti-naturālisti, kas visnotaļ čakli cīnās ar organizēto reliģiju, necīnās pret šādām bezjēdzīgām māņticības un iracionālisma izpausmēm?
IP pierakstīta

mindbound

« Atbilde #39 : Aprīlis 15, 2013 »

Cīnās, kā nu ne.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #40 : Aprīlis 15, 2013 »

Cīnās, kā nu ne.
Kaut kā nav dzirdēts - tiesa, te jāatzīst, ka par šādu cīņu un tās rezultātiem es patiešām ārpus šī foruma neesmu nekādīgi interesējies.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #41 : Aprīlis 15, 2013 »

MJ
Citāts
Jautājums gan vairāk ir par to, kāpēc materiālisti-naturālisti, kas visnotaļ čakli cīnās ar organizēto reliģiju, necīnās pret šādām bezjēdzīgām māņticības un iracionālisma izpausmēm?
:o :o :o :o
tu piedāvā lidojumā līdzi ņemt permanento marķieri un izlabot ciparus?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

mindbound

« Atbilde #42 : Aprīlis 15, 2013 »

Well, then look it up, sākot jau ar mūsu pašu SkeptiCafe.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #43 : Aprīlis 15, 2013 »

MJ - atsleegvaards ``organizeeto``, pretinieki ir taisni religiju organizeetaaji, tie, kas no cilveeku ticeesjanas maanjiem guust labumu. ( ar maanjiem seit saprotam jebkurus religiskas ticiibas objektus)

+ jaa un ciinaas jau arii pret ``amorfo`` maanjticiibu, + veel - parasti netiek uzsveerts sjaads sadaliijums, ticiiba maanjiem ir ticiiba maanjiem, vienalga vai tie maanju kulti ir amorfi vai veido bazniicas.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262
« Atbilde #44 : Aprīlis 15, 2013 »

Cīnās, kā nu ne.
Kaut kā nav dzirdēts - tiesa, te jāatzīst, ka par šādu cīņu un tās rezultātiem es patiešām ārpus šī foruma neesmu nekādīgi interesējies.
Tādēļ, ka viņi ir liekuļi un kretīni, kam neinteresē nekas izņemot konkrētu adžendu bīdīšana attiecīgā modes viļņa ietvaros.
Tipisks nesens piemērs - karojoši ateistieļi un neirotiski libfāgi, kas nekad nepalaidīs garām iespēju iespļaut kristiešu zupas bļodā ir ļoti upset par neiecietību pret islamu: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/atheists-richard-dawkins-christopher-hitchens-and-sam-harris-face-islamophobia-backlash-8570580.html
Neuzdod šādus jautājumus akūtiem stulbeņiem, kas paši nav savā dzīvē iedomājušies nevienu oriģinālu domu.
IP pierakstīta