Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Cilveeks kategoriski nesaprot, kaadas auzas reklamee:  (Lasīts 2581 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
Hmm, tad te varbuut ir veets padomaat, vai tos par briivu nedaliit skolaas un tml?
Tas ar nav gluži labi, sanāk tāda zaļā gaisma `ņemiet un dariet!`...
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

Bet par tēmu: OK, lai nav abortu, lai dzimst slimi cilvēki, BET - lai Vanags un citi viņam līdzīgie personīgi uzņemas to bērnu aprūpi, visas viņu dzīves laikā. Lai rīkojas nevis ar vārdiem un muldēšanu, bet - ar darbiem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42030
  • Ateists

9K116

Sekss kaa taads peec-pubertates vecumaa jau, cik zinu, nav nekaadaa zinjaa kaitiigs, protams, par psihoemocionalo pasaakuma komponentu jauniesji arii ir jaizgliito.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
Sekss kaa taads peec-pubertates vecumaa jau, cik zinu, nav nekaadaa zinjaa kaitiigs
Jā, tikai tāds sīkums, kā tā pēcpubertāte iestājas samērā individuāli - nu, ir kaut kāda vidēja vērtība, no kuras atsevišķi indivīdi var nobīdīties uz vienu vai uz otru pusi par kādu gadu vai diviem. Ne jau velti ir kaut kāds minimālais vecums, pirms kura apaugļoties tomēr īsti nerekomendē...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

9K116

OK, bet mees te kaareiz runaajam par apaugljosanaas procesa izsleegsanu.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
Jā, bet man ir nelabas aizdomas, ka ar 100% drošām metodēm ir tā, kā ir...  ::)
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Citāts
Jā, bet man ir nelabas aizdomas, ka ar 100% drošām metodēm ir tā, kā ir...  ::)
tak kategorisks aizliegums ibacco jau arī nav 100% droša metode...
tb - ņemot vērā aizliegumu lietot narkotikas vs narkomānu skaitu, jāsecina ka metode "ai ai ai, ņizja!!!" strādā no visām metodēm viss sūdīgāk....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
tak kategorisks aizliegums ibacco jau arī nav 100% droša metode...
Par to jau tirgus nav... tak izdāļāt uz šāri kontracepcijas līdzekļus un cerēt, ka tas ievērojami samazinās abortu problemātiku arī ir tā kā nedaudz naivi...
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

uz šāri gondonus vajadzētu gan izdāļāt, bet tai būtu jābūt kā nelielai daļai no kopējās programmas. Kurā ietilptu arī audzināšanas, informācijas un, iespējams, arī kādi daļēji represīvi pasākumi. Tikai gondonus izdāļājot  - nekas netiks iegūts (pieņemot, ka neizglītoti jaunieši tos pat uzvilkt nemāk)...
Pret gondoniem un TĀDU izglītību iebilst un pretojas sabiedrības puritāniskā daļa, savukār represīvais mechānisms... mums vienmēr ir bijušas auzas ar to...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9237
  • Lielā Dzīves skola

A minētajā rakstā nemaz nav teikts, ka visus abortus, ieskaitot medicīniskos, vajag aizliegt. Tieši otrādi - pamata aicinājums drīzāk ir par to pašu, ko pats Cth saka - vajag vairāk izglītot.
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

vilks

Nu jaa, tikai manupraat uzsvaru vajag ne tik daudz uz blablabla par ``tikumiibu``, cik kontracpecijas panjeemienu izskaidrosjanu, savukaart psihoemocionalo aspektu pagriezt taadaa variantaa, ka saveejos pamest/ uzmest nav labi nekad un nekur- ne biznesa, ne seksa, ne celojuma ne kauju ne kaadus citus partnerus. Taadaa frameworkaa jauniesjiem tas aizies aatraak.
IP pierakstīta

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9237
  • Lielā Dzīves skola

vilks

Nu jaa, tikai manupraat uzsvaru vajag ne tik daudz uz blablabla par ``tikumiibu``, cik kontracpecijas panjeemienu izskaidrosjanu, savukaart psihoemocionalo aspektu pagriezt taadaa variantaa, ka saveejos pamest/ uzmest nav labi nekad un nekur- ne biznesa, ne seksa, ne celojuma ne kauju ne kaadus citus partnerus. Taadaa frameworkaa jauniesjiem tas aizies aatraak.

Tās jau ir detaļas. Vajadzētu tik to kaut kā novest līdz potenciālo izglītotāju apziņai. ;)
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Mulderam tuseesana susljikaarijaa nenaak par labu.

Re, ko jams raksta:

``Es piekriitu ka tieshaam shii lieta ir "jaadar viss iespeejamais"... Un nereekjinoties ar sievietes emocionaalo un psihologjisko komfortu, jo otrajaa svaru kausaa ir dziivs cilveeks - persona.

Savukaart tie, kas cilveeku speej nosaukt par "kunkuli" vai saliidzinaat ar audzeeju vai pat paraziitu - taadiem vienkaarshi nedod balss tiesiibas spriest jebkaadus sabiedriski moraalu u.c. jautaajumus jo taads izdzimtenis jau peec definiicijas ir defektiivs... bet meediji shaadus izdzimtenjus sauc par expertiem un vinjos ieklausaas
.``

Nu tad es esmu moraalisks izdzimtenis, jo es arii taa uzskatu - ka embrijs pirmscerebralajaa stadijaa nav nekaads cilveeks.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Veel vareetu uzdot jautaajumu, cik gruutnieciibas Mulderam ir bijusas un kad vinjs peedeejo reizi bija staavoklii?

( statistika raada, ka 75% pretabortu aktiivistu ir viiriesji).
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

summeejot Mulders negrib rekinaaties ar reaala cilveka komfortu poteciaala cilveeka deelj. Logika, naac maajaas...
IP pierakstīta