Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Alkohols - kāpēc?  (Lasīts 1184 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Alkohols - kāpēc?
« : Novembris 14, 2012 »

Kāpēc cilvēki lieto alkoholu? Kādi iemesli?
Es te padomāju, atradu:

1. Pieradums, atkarība - bet tas nav sākuma iemesls
2. Manā ciemā visi dzer, kas es kāds citādākais?
3. Tam pērtiķim, kas stājas manā vietā pēc pāris glāzītēm / pudelēm, ir pie vienas vietas visādas tur nerisināmas sadzīviskas un eksistenciālas problēmas
4. Jautrāk, uzlabo omu
5. Noņem stresu
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41675
  • Ateists
Re: Alkohols - kāpēc?
« Atbilde #1 : Novembris 14, 2012 »

EzītisMiglā

socializacija laikam, vinji taa meegina paarvareet kautriigumu un tml barjeras.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #2 : Novembris 14, 2012 »

Ctulhu
Jā, tas arī ir viens iemesls.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #3 : Novembris 14, 2012 »

Vēl viena doma, sakarā ar to, ko nupat blakus tēmā ieliku - cilvēks tādā veidā cenšas nonākt izmainītā apziņas stāvoklī, kas viņam vispār ir nepieciešams, taču, diemžēl, izvēlējas nepareizu metodi. Alkohols dod tikai izmainīta apziņas stāvokļa ilūzijas, darbojas ka surogāts.
Tiesa, tad visiem tā kā būtu jālieto. Kaut gan, no otras puses, ja personība ir stabila, nav lielu problēmu, tad nav vajadz;īgi nekādiizmain;itie stāvokļi. Droši vien ka tādām personām arī sapņi ir mierīgi un sakārtoti, nekādu tur murgu un dīvainību.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #4 : Novembris 14, 2012 »

Aciimredzot normaali nedaudz izmainiitus praata staavokljus cilveeks var sev induceet pats, bez paliigliidzekljiem, tas ir - staavokli ``jautri``, staavokli ar uzmaniibas koncentreesanu, staavokli ``atsleegties no dotaas probleemas uz briidi``, to visu var pats ar savaam iekseejaam atgr. saiteem , piemeeram stresa gadiijumaa vnk panjemot incantu graamatu vai pieveersoties kaada incantai lietai, kuru apkaart ir daudz.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6850
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #5 : Novembris 14, 2012 »

Man kādreiz tīri labi patika padaudz iedzert. Apdomājot, kāpēc patika, liekas, ka visi Ezīša minētie iemesli strādāja, atskaitot atkarību. Viens būtisks iemesls, ir, man liekas tas, ka kopīga ēšana un apreibināšanās ir no aizlaikiem nākusi sakrāla sabiedrības ieraša, ne velti vai visās pasaules reliģijās ir kopīgie mielasti un svētki kā kristiešu vakarēdiens, muslimu pēcramadāna Eid ul-Fitr, hindu pudžas un tamlīdzīgi.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #6 : Novembris 14, 2012 »

παλαιό ανόητος

Joks ir tajaa, ka tur visur var normaali piedaliities un justies taapat jautri, vieniigi dzert teeju vai uudeni vai sulas. No paareejo viedoklja tas ne ar ko neatskirsies un man ir aizdomas, ka no maneejaa arii ne, ja es protu reguleet savu neirokiimiju zinaamaas robezaas.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #7 : Novembris 14, 2012 »

Ctulhu
Tev tās metodes varbūt arī strādā, paņemt kādu grāmatu palasīt u.c.
Cilvēki ir ļooti dažādi, visiem viens un tas pats nederēs.
Nu kaut vai holēriķi, melanholiķi, viņiem nav tik vienkārši nomierināties ar grāmatu lasīšanu.
Kur nu vēl cilvēki, kuriem ar psihi viss nav kārtībā, vairāk vai mazāk - un to ir liekākais vairums, ja par nenormālību uzskata kaut vai biežu dusmošanos un tādas lietas.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #8 : Novembris 14, 2012 »

παλαιό ανόητος

Joks ir tajaa, ka tur visur var normaali piedaliities un justies taapat jautri, vieniigi dzert teeju vai uudeni vai sulas. No paareejo viedoklja tas ne ar ko neatskirsies un man ir aizdomas, ka no maneejaa arii ne, ja es protu reguleet savu neirokiimiju zinaamaas robezaas.
Ja tu dzer ūdeni vai sulu vai tēju, tad tu nepiedalies :)
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #9 : Novembris 14, 2012 »

παλαιό ανόητος
Kopīga ēšana var mierīgi iztikt bez apreibināšanās, un jautrību var savādāk dabūt. Sk. krišnaītus, viņi nelieto nekādas vielas, bet izskatās itin apmierināti - tādu noskumušu un noraizējušos krišnaītu ir reti nācies redzēt.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #10 : Novembris 14, 2012 »

παλαιό ανόητος
Kopīga ēšana var mierīgi iztikt bez apreibināšanās, un jautrību var savādāk dabūt. Sk. krišnaītus, viņi nelieto nekādas vielas, bet izskatās itin apmierināti - tādu noskumušu un noraizējušos krišnaītu ir reti nācies redzēt.
Jā, krišnām ir garīgāks tusiņš. Bet kopīga iedzeršana ir liela lieta. Ko dara draugi? Piedzeras un iet meitās.
IP pierakstīta