Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Izmainītie apziņas stāvokļi.  (Lasīts 4995 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
Re: Izmainītie apziņas stāvokļi.
« Atbilde #15 : Novembris 13, 2012 »

Atkal, tu un tavi hipotētiskie anekdotiskie piemēri iz paša dzīves ir nereleventi cik tām tiek runāts par THC objektīvi novērotām īpašībām. Kāds cits, ejot uz bodi, tur roku caurā kabatā un masē savu krānu. Wow, we have counterevidence roflorz.

Principā es pieturos arī pie tā viedokļa, ko izteica suic iekš mb bloga. Pietiek ar to, ka cilvēkam piemīt autonomija, kuru liberālā demokrātiskā valstī tam jābūt iespējai izmantot, cik tā tas neierobežo citu tādu pašu indivīdu basic tiesības. Leftardu centieni atgriezt mūs pie totalitārisma un lielā brāļa uzraudzīta konclēģera, neizbēgami izraisīs vardarbīgu pretestību vismaz no daļas sabiedrības (tās, kas saprot brīvības nozīmi un nevēlas to zaudēt).
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41675
  • Ateists
« Atbilde #16 : Novembris 13, 2012 »

Gnidrologs

``cik tā tas neierobežo citu tādu pašu indivīdu basic tiesības. ``

Vot par sjo jau arii ir runa.

Kjiimiski degradeetu individu apkaartne ierboezjotu manas tiesiibas, man taadaa buutu nepatiikami dziivot.

Lai buutu vieglak saprotams: Pienjemsim, ka melnsvaarcji atklaajusji kaadu psihologisku triku, kaa visus paarveesrst par kristiesjiem ( OK, zinu, ka nereaali, bet nu pienjemsim). Mums draudeetu dziivot videe, kur visi kristiesji. Gnidrologs pirmais skrietu pie ``lielaa braalja``, tas ir valsts represiivaa aparaata, mentiem, specdienestiem, lai samie tos melsvaarcjus aptur.

capisci? 
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #17 : Novembris 13, 2012 »

Ctulhu
Citāts
No kurienes tas poz. efektu saraxts, iedo linku plz.
Te raven ielika vienā tēmā, nevaru vairs atrast
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025
« Atbilde #18 : Novembris 13, 2012 »

(c)Kjiimiski degradeetu individu apkaartne ierboezjotu manas tiesiibas, man taadaa buutu nepatiikami dziivot.

Gribi teikt - aizvaino tavas reliģiskās jūtas!?  Kurš tad te ir līdzīgāks kristiešiem, kuru jūtu aizsardzībai krivijā tagad gatavo likumu. Ja ķīmiski degradētie neapdraud tevi un tavu mantu fiziski, bet tev to klātbūtne ir diskomfortabla - tev ir tiesības un brīvība emigrēt.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #19 : Novembris 13, 2012 »

Krista

Nu bet neizbeegami jau apdraudees fiziski. kaut vai izraisot katastrofas, avarijas. Tas nav tas pats, kas citaadi domaajosjie. Vai, teiksim, homoseksualisti, kuri in general man arii nav seviski simpatiski, bet mani tiesaam neapdraud.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025
« Atbilde #20 : Novembris 13, 2012 »

Nepārvērt visu ko apspried par farsu, plz.

Alkohols ir vispārpieejams, bet zem tā izraisītas avārijas ir mazākumā. Nekas neliecina, ka ar citu vielu legalizāciju (par ko man nav nekādas pozīcijas - pilnīgi vienaldzīgi) - būtu citādi. Sabiedrība pašregulējas optimuma virzienā.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #21 : Novembris 14, 2012 »

Vot par sjo jau arii ir runa.

Kjiimiski degradeetu individu apkaartne ierboezjotu manas tiesiibas, man taadaa buutu nepatiikami dziivot.
Savukārt geju brīva legāla eksistence ierobežo kristiešu fundiju tiesības. Try again.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #22 : Novembris 14, 2012 »

Vēl par sapņiem - tas arī ir izmainīts apziņas stāvoklis. Sapņos gadās, biežāk gan augstas temperatūras, slimības iespaidā, retāk - 'vienkārši tāpat', bet piedzīvot ko līdzīgu kā no vielām.
Nu, tos pašus - būt kā ne-cilvēkam, bet priekšmetam, dzīvniekam, procesam, utt. Vienotība ar visu, utml. Būt vairākās vietās vienlaicīgi, laika apstāšanās, sinestēzija, u.c. Man ir aizdomas, ka visi no psihodēliķiem zināmie efekti ir sasniedzami tāpat, tos nelietojot, bet vienkārši sapņojot. Viena liecība tam par labu ir tas, ka psihodēliķu efektus sasniedz arī tos nelietojot, bet ar noteikta veida elpošanas palīdzību. Bet nu labāk der tas, ka šos stāvokļus var sasniegt, nejauši, neko nelietojot, būdams pie pilnas veselības un skaidra saprāta, nejauši - sapnī.

Secinājums - ja jau tādi stāvokļi ir sasniedzami nejauši sapnī, tad, loģiski, ka vinus ir jāsauc par dabiskiem stāvokļiem!
Nevis par mākslīgu smadzeņu čakarēšanu un nedabīgiem signāliem neironos vai ko tur vēl.
Sapnis ir dabiskākā lieta, ko cilvēks piedzīvo. Bez sapņošanas cilvēks diezgn ātri atdod galus, sapņi ir nepieciešami.
:)

Vēl, var piebilst, ka sapņos bieži redzam visādus neloģismus un neracionālismus, ko mierīgi pieņemam. Tādi pat neloģismi un neracionālismi ir no dažām vielām.
Varbūt, cilvēki tiecas lietot dažas vielas, paši neapjaušot, ar līdzīgu mērķi, kāds ir sapņiem?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #23 : Novembris 14, 2012 »

EzītisMiglā

``Man ir aizdomas, ka visi no psihodēliķiem zināmie efekti ir sasniedzami tāpat, tos nelietojot, bet vienkārši sapņojot. ``

Tur jau taa lieta. Un daudz drosjaak.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #24 : Novembris 14, 2012 »

Ctulhu
Tikai tur ir ilgi un grūti jāstrādā, lai to varētu. Ar vielām ir vieglāk.
Bet es uzsveru momentu, ka tie stāvokļi ir dabīgi.
Kāpēc ar vielu palīdzību uz viņiem netiekties?
Dzer taču daži cilvēki tēju, lai nonāktu dabīgā stāvoklī 'mundrs'?
Kāpēc tad nelietot psihodēliķus, lai nokļūtu dabīgā stāvoklī 'justies kā Kosmosam'? :)
Rezultāts tas pats. Kaitīgums abos gadījumos nav atrodams, smadzenes tādas pašas. Pieradums arī nerodās.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #25 : Novembris 14, 2012 »

EzītisMiglā

Nu tu labi zini, ka ar psihodeelikjiem tas kaitiigums ir neiistajaas atminjaas, smadzenes vairs nefiltrrr, kas bija iekseejie staavoklji, kas ieejas dati no apkaartnes.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #26 : Novembris 14, 2012 »

EzītisMiglā

Nu tu labi zini, ka ar psihodeelikjiem tas kaitiigums ir neiistajaas atminjaas, smadzenes vairs nefiltrrr, kas bija iekseejie staavoklji, kas ieejas dati no apkaartnes.
Nedomāju, ka vairāk kā sapņiem.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #27 : Novembris 14, 2012 »

Ctulhu
Citāts
Kur tu to rāvi? Davaj linkus! Mēs jau tev pāris reižu aizrādījām par šito.
Grofs neko tādu nemin, un te daži foruma iemītnieki arī saka, ka atmiņas ļoti labi šķirojās.
Nu tieši kā ar sapņiem.
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #28 : Novembris 14, 2012 »

Man ir aizdomas, ka psihodēliķu lietošana var tieši iemācīt noteikt kas ir halucinācija, kas nav. Tāds smadzeņu treniņš, sagatavošana šādiem stāvokļiem. Lai bebūt tā, ka cilvēks piedzīvo klīniskās nāves pieredzi, un pēc tam visiem visā nopietnībā stāsta, ka redzējis paralēlās pasaules.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #29 : Novembris 14, 2012 »

raven
Vispār tas varētu būt viens no iemesliem, kāpēc daļa reliģiju mūsdienās halucinogēnus neatbalsta - par tiem ir zināms, ka to izraisītie efekti ir iluzori, bet reliģiskās pieredzes nereti ir līdzīgas.

Citāts: Oliver Sacks
Hallucinations can be very powerful and very persuasive. I think one may have to fight to deny them weight. There was one case history which I should have put in the book. A young woman, a physician, had some of these seemingly revelatory [epileptic] seizures, but she argued with God. God said: "Don't you believe your senses?" She said: "Not when I'm in a seizure".
IP pierakstīta