Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Sabiedriiba bez apreibinaasanaas. Plusi un miinusi.  (Lasīts 4886 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
Re: Sabiedriiba bez apreibinaasanaas. Plusi un miinusi.
« Atbilde #15 : Novembris 11, 2012 »

Par ''bezperspektīvu'' tas tika atzīts politisku, nevis zinātnisku iemeslu dēļ. Mūsdienās ar psihodēliķiem vēl ar vien veic pētījumus, taču, protams, ne ASV un citās valstīs, kur akadēmijai jāpakļaujas politiskam spiedienam no augšas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
« Atbilde #16 : Novembris 11, 2012 »

Gnidrologs

Ne jau par to ir runa.

Neliedz-  tas ir viens, bet kaapeec gadiijumaa ja Tev pasjam sabiedriibaa kas nepatiik Tu neveic konstruktiivas darbiibas lai to izlabotu?

OK, mans visdziljaakais sorry, ja veic, es tikai taa sapratu no Taviem agraakajiem textiem, ka luuk domaajoss cilveeks, kas redz negaacijas, nezkaapeec ir spiests apreibinaaties.

Kaapeec ir spiests pareibinaaaties taa vietaa, lai padomaatu, kaa negacijas noveerst?

Tas taccu gluzji vienkaarsji ir arii interesantaak, ne?

OK, pienjemsim, ka vinja projekti arii ir aplami, bet arii tad - mekleet kljudas projektos un tos labot joprojaam ir incantaak nekaa pielopoties, ne?
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #17 : Novembris 11, 2012 »

Ctulhu
Es vnk atceros, ko mana bioloģijas skolotāja mācīja. Vajag citātu? Kaut kas uz šo pusi.
Citāts
Endogenous ethanol (EE) production is a normal phenomenon, but except in rare cases the amounts are minute. Studies of healthy abstainers peg blood alcohol concentration (BAC) from EE at less - often much less - than .004 percent, which itself is only a 20th of the usual U.S. legal limit of .08 percent.

Where does EE come from? While there's some evidence that small amounts are formed inside cells as metabolic intermediaries or products, mostly it's manufactured in the mobile fermentation vat known as your gut. Some of the tiny things that live in there, especially yeasts, are constantly munching ingested carbs and churning out booze.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #18 : Novembris 11, 2012 »

Ko es konkrēti varu darīt, lai sabiedrībā, teiksim, būtu mazāk cilvēku kā tu? Kādu konstruktīvu ieteikumu tu man ieteiktu? Sākt pakāpeniski konstruēt koncentrācijas nometni?

Un apreibināšanās nav tikai bēdu slīcināšana glāzē.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #19 : Novembris 11, 2012 »

Gnidrologs

Jaa un kad es lasu to peetiijumu rezultaatus, es redzu tiesji tos secinaajumus, ko uzraxtiiju iisaa veidaa augstaak.

Dabiigi, ka lielo valstu valdiibas baidaas vairaak, jo sjaaads cilveeks ar nestabilu psihi un viltus struktuuraam smadzenees ir daudz biistamaaks lielas megapoles vai industriaala objekta apstaakljos.

Taa ka es vinjus saprotu, lasot par taam vielaa un attaalinaatajiem efektiem - es arii baidiitos un pienjemtu liidziigus politskus leemumus.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #20 : Novembris 11, 2012 »

Gnidrologs

``Ko es konkrēti varu darīt, lai sabiedrībā, teiksim, būtu mazāk cilvēku kā tu?``

Oponeet manaam idejaam konstruktiivi un logiski. Paraadiit, kur tajaas ir kljuudas ( var jau buut ka ir), kaadas kljuudas un kaapeec taas ir kljuudas. Likt savas idejas pret manaam.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #21 : Novembris 11, 2012 »

raven

Tas ir par organismu kopumaa, ne smadzeneem specifiski.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #22 : Novembris 11, 2012 »

Citāts
Dabiigi, ka lielo valstu valdiibas baidaas vairaak, jo sjaaads cilveeks ar nestabilu psihi un viltus struktuuraam smadzenees ir daudz biistamaaks lielas megapoles vai industriaala objekta apstaakljos.
Tieši tāpēc valdība naski promoutē kaitīgu vielu tirdzniecību, bet aizliedz nekaitīgas. Tu tiešām uzskati politiķus par baltajiem tēviem, kam rūp cilvēku psihiskā un fiziskā veselība.  ::)
Citāts
Oponeet manaam idejaam konstruktiivi un logiski. Paraadiit, kur tajaas ir kljuudas ( var jau buut ka ir), kaadas kljuudas un kaapeec taas ir kljuudas. Likt savas idejas pret manaam.
Kā redzams, tas nestrādā. Tu vēl arvien esi šeit.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #23 : Novembris 11, 2012 »

Gnidrologs

Aizliedz vienas kaitiigas vielas, bet neaizliedz citas, taa buus preciizaak, jaa, es zinu, ka tur ne viss ir logiski un ir visaadas stulbas tradiicijas ( attieciibaa uz to pasju alkoholu piemeram).

``Tu tiešām uzskati politiķus par baltajiem tēviem, kam rūp cilvēku psihiskā un fiziskā veselība.``

Nee, par savtiigiem egoistiskiem apreekina cilveekiem vairaakumaa gadiijumu, bet ne par taadiem idiotiem, kas veeleetos meerktieciigi pakast visu cilveeci, tam taa nebuutu jaabuut kaut vai aiz taa pasja egoisma, jo kas notiek ar pasjiem valdiibas cilveekiem bardaka gadiijumaa - sk. Huseinu, Kadafi utt. Domaa, vinji to grib prieksj sevis?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #24 : Novembris 11, 2012 »

Gnidrologs

``Kā redzams, tas nestrādā. Tu vēl arvien esi šeit.``

No kautriiguma Tu tiesam nemirsi, tas ir labi, bet es nebiju domaajis gluzji videejaa liimenja ``common sense``, bet kaut ko vairaak.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #25 : Novembris 11, 2012 »

Ctulhu
Citāts
LSD kaareiz bija tas gadiijums, kad ``nostraadaa`` attaalinaataas viltus atminjas un visaadi citaadi adekvaats cilveeks var teixim peeksnji izdariit pasnaaviibu, uzbrukt etc. Kaut kad paaris meenesjus peec ``tripa``.
Grofs tādus gadījumus nemin. Varbūt tas cilvēks bija sagājis pa fāzēm jau pirms visa LSD. Šitā jau daudzi arī datorspēlēm brauc virsū, sakot, ka to ietekmē kāds tur esot sācis šaut uz citiem cilvēkiem, vai vienkārši nobeidzies no neēšanas, visu laiku spēlējot.
Tāpat, no tā paša jaukā un atļautā alkohola cilvēki visādos veidos ir atdevuši galus, tas ir interesanti, kāpēc to nekad nemin kā pretpiemēru, bet LSD ir by default ļauns un riebīgs, ja jau kāds no viņa ir gājis bojā.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #26 : Novembris 11, 2012 »

Nee, par savtiigiem egoistiskiem apreekina cilveekiem vairaakumaa gadiijumu, bet ne par taadiem idiotiem
Tāpēc tu viņiem tici, kad tie apgalvo, ka zāle ir kaitīgāka par alkoholu. Rofls.
Citāts
No kautriiguma Tu tiesam nemirsi, tas ir labi, bet es nebiju domaajis gluzji videejaa liimenja ``common sense``, bet kaut ko vairaak.
Tad, kad es mēģinu ''ko vairāk'', tu vispār nespēj saprast par ko runa. Kā es varu par kaut ko pārliecināt cilvēku, kas nespēj domāt par abstraktākiem konceptiem kā banānu kratīšana no koka.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #27 : Novembris 11, 2012 »

Citāts
Kaapeec ir spiests pareibinaaaties taa vietaa, lai padomaatu, kaa negacijas noveerst?
Tāpēc, ka vēl neviens nav izdomājis, kā tās visas negācijas novērst. Negācijas ir, spiež uz cilvēku, rada diskomfortus, un cilvēks meklē, kā nomest spriedzi. Visvieglāk atrodamais ir populārā viela no pārtikas veikala.
Visādas tur psihologiskas metodes - kur viņas ir, kas tiešām strādā? Alkohols strādā daudz ātrak un efektīvāk par tabletēm.
Otrkārt, kā jau Gnidrologs piemināja, tad bēgšana no realitātes, atslābināšanās, nav vienīgais iemesls, kāpēc cilvēki lieto vielas. Jā, alkoholam - vieīnīgais, bet dažām citām vielām ir diezgan dziļa vēsture, tās ir lietotas, gan vielas gan metodes, piemēram, dažados iniciācijas rituālos, savas būtības meklējumos.

Citāts
sjaaads cilveeks ar nestabilu psihi un viltus struktuuraam smadzenees
Pie Grofa u.c. neesmu lasījis neko par tādiem gadījumiem, kaut arī Grofs ir strādājis arī ar narkomāniem un visādiem psihopātiem. Cik ir tādu gadījumu? Kas tie bija par cilvēkiem, ko viņi iepriekš bija darījuši?
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #28 : Novembris 11, 2012 »

Ctulhu
LSD kaareiz bija tas gadiijums, kad ``nostraadaa`` attaalinaataas viltus atminjas un visaadi citaadi adekvaats cilveeks var teixim peeksnji izdariit pasnaaviibu, uzbrukt etc. Kaut kad paaris meenesjus peec ``tripa``.
Tas ir lielā mērā mīts. Wiki raksta: ""Flashbacks" are a reported psychological phenomenon in which an individual experiences an episode of some of LSD's subjective effects long after the drug has worn off, usually in the days after typical doses. In some rarer cases, flashbacks have lasted longer, but are generally short-lived and mild compared to the actual LSD "trip". Flashbacks can incorporate both positive and negative aspects of LSD trips, and are typically elicited by triggers such as alcohol or cannabis use, stress, caffeine, or sleepiness. Flashbacks have proven difficult to study and are no longer officially recognized as a psychiatric syndrome".

Bez tam blaknes ir arī oficiāli atzītām zālēm. Vai tāpēc tās nelieto? Nē, tās studē, pēta kā blaknes novērst, kurām konkrēti pacientu grupām labāk no tām izvairīties utt.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #29 : Novembris 11, 2012 »

Gnidrologs

``Tāpēc tu viņiem tici, kad tie apgalvo, ka zāle ir kaitīgāka par alkoholu.``

Es neticu, es zinu. Zaale (THK) ir kaitiiga citaadi, bet sumaari - saliidzinaami vai kaitiigaaka.
IP pierakstīta