Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 23.oktobris, otrdiena Ko domājat par tuvās nāves pieredzi?  (Lasīts 8674 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

kundalini007

tapēc jau cilvēki nodarbojās ar jogu, lai izietu no reinkarnāciju riteņa, atgrieztos atpakaļ Dieva Valstībā
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete

Pirtniece
Jā, jebkuru izvēli cilvēks pats izvēlas, jo nekas cits jau neatliek, kā kaut kādā formā turpināt eksistenci. Ellē gluži negribas, esošā dzīve piegriezusies, paradīze nozīmē veselu mūžību tusēt ar to egocentrisko trako, kas nejautājot ievilcis šajā pasaulē un uzskata, ka "ES gribu" ir pietiekams attaisnojums. Kas gan cits atliek, ja opcijas "nebūt" nav, kā visu to murgu aizmirst un mesties atpakaļ?
IP pierakstīta

Bāmodere

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6199
  • Uz augšu! :)

succubus
paradīze nozīmē veselu mūžību tusēt ar to egocentrisko trako, ? ! ?! ?!
Tu zaimo visaugstāko, visnesavtīgāko mīlestību... kāda uz zemes pat sastopama nav...
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies

Pirtniece
Mīlestība nenozīmē "ja es gribu kādu mīlēt, tad radīšu kādu uz jūtām un emocijām spējīgu, bet tik bezpalīdzīgu, lai nespēj spuroties pretim, neatkarīgi no tā, vai viņš grib dzīvot vai nē"! Tas ir absolūts egocentrisms!
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370

Pirtniece
Apskatītos, ja būtu. Tagad tieši nav nekā daudz ko darīt.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7144
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Uff.. esmu mājās no darba. Iedzeršu dienišķo klonazepāmu un mēģināšu saprast, ko nu kurš ir sarakstījis. Tas Succubus linka stāsts par Dievu, kas vēlas, lai dvēseles būtu ar viņu, bet tās tomēr izvēlas atgriezties, nezinot, kur nonāks, turklāt Dievs izdzēš viņu atmiņas par iepriekšējām dzīvēm.. ir baiss. Gluži kā samsāras ilustrācija no budistu rakstiem.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies

succubus
paradīze nozīmē veselu mūžību tusēt ar to egocentrisko trako, ? ! ?! ?!
Tu zaimo visaugstāko, visnesavtīgāko mīlestību... kāda uz zemes pat sastopama nav...
Vai tu, Pirtniec, esi padomājusi, kāpēc Lucifers kopā ar lielu eņģeļu daļu sacēlās pret šo nesavtīgo mīlestību? Ja debesu iekārta ir kā tanī linkā, tad to var saprast.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists

παλαιό ανόητος

vai vienkaarsjaak - kaapeec radiit par sevi daudz vaajaakas buutnes, kaa jua Succubus jautaaja?
IP pierakstīta

Bāmodere

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6199
  • Uz augšu! :)

Vienkārši es zinu (līdzīgi kā daudzās no šajā saitā atrodamajām liecībām), ka Dievs IR mīlošs Tēvs (kādu citu līdzību lai atrod), jo esmu to peiredzējusi kā savā, tā citu cilvēku dzīvēs. Tā ir liecība tavā iekšienē, ko neviens nevar atņemt.
Lucifers un viņa kompānija mīlestības un draudzības vietā izvēlējās savu ego likt pirmajā vietā - apmēram tā es to saprotu. Tas arī raksturo lielāko daļu ateistu - augstprātība (skat. mūsu draugu Ctulhu...)

succubus
Kur ir cēlonis tavām problēmām, es, protams, nezinu, bet ar sava Radītāja ienīšanu tās pilnīgi noteikti neatrisināsies.
Kā būtu, ja tu pieļautu opciju, ka Dievs tevi tomēr ir radījis un devis iespēju dzīvot, TEVI mīlot? Ka devis tev varbūt pēdējo iespēju atgriezties savā īstajā piederības vietā - pie visas mīlestības avota un centra - un nevis aiziet mūžīgajā nāvē?

IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Pirtniece
Citāts
Lucifers un viņa kompānija mīlestības un draudzības vietā izvēlējās savu ego likt pirmajā vietā - apmēram tā es to saprotu. Tas arī raksturo lielāko daļu ateistu - augstprātība (skat. mūsu draugu Ctulhu...)
Bet vai Dievam viņi būtu mazāk jāmīl? Ja jau viņam ir TĀDA, ne šīs zemes mīlestība, viņam taču nebūtu jātaisa kaut kāda tiesa, iztiesāšana, pestīšana no iztiesāšanas, vietnieciskā vainas atpirkšana, etc - viss pārējais kristietības stafs, uz kuras viņa balstās...? Tas taču nekādi neiet kopā ar mīlestību, pat samērā banālu un seklu zemes mīlestību...!
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies

Kamēr eņģelis vai cilvēks ir ar visu mierā un sauc "Slava, slava", tikmēr viss kārtībā, bet, kad viņi kaut kam nepiekrīt, kļūst par nepateicīgiem egoistiem un augstprāšiem, kam īstā vieta glāzes-uguns jūrā?
Bet lai nu kā, paldies, Pirtniec, par saiti.
« Pēdējā izmaiņa: Oktobris 24, 2012 παλαιό ανόητος »
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

"pieredze stāvoklī, kas ir tuvs nāvei" ? "nāvei tuva stāvokļa pieredze"?

Smadzeņu gļuki? Jāskatās uz liecībām par to, ka cilvēks redzējis, kas atrodās blakus istabā, vai ko dara citi cilvēki lielā attālumā. Reimonds Mūdijs, kas vāca tās liecības, raksta arī par tādiem gadījumiem.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025

(c) ļoti daudzu cilvēku klīniskās nāves pieredzes liecības un atbildes uz standartizētiem jautājumiem. Tās ir dažādas un atšķirīgas. Vienojošais - pilnīgs miers un visaptverošas, personīgas mīlestības ietvērums, dažkārt tuvumā garīgas būtnes, nevēlēšanās atgriezties materiālajā dzīvē.

Visas citplanētiešu nolaupīto liecības ir dažādas, bet vienojošais ir - pārsvarā nomalēs ne čiku, ne grabu tos nolaupa pelēkzaļi humanoīdi ar lielām galvām, tiem kaut ko iešuj/izgriež un tie tiek nogādati atpakaļ gultiņā. Ir savākts daudz liecību.
« Pēdējā izmaiņa: Oktobris 24, 2012 Krista »
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies

Nu, Lucis izvēlējās sev augstākajā vietā pats sev likt savu ego, kamēr Dievs grib, lai pilnīgi visi augstākajā vietā liktu tikai un vienīgi viņējo, tikai tāpēc, ka viņš ir autors! Padomā, cik daudzas reizes lielāks ir tāds egoisms!
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists

succubus

Mjaa, un taads labinadvanceets egosims -hops - peeksnj saucas ``miilestiiba``. Orvels atpuusjas...
IP pierakstīta