Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 23.oktobris, otrdiena Ko domājat par tuvās nāves pieredzi?  (Lasīts 8417 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

Bāmodere

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6199
  • Uz augšu! :)

http://www.nderf.org/NDERF/NDE_Archives/Exceptional%20Accounts.htm

Tiem, kas prot angliski - ļoti daudzu cilvēku klīniskās nāves pieredzes liecības un atbildes uz standartizētiem jautājumiem. Tās ir dažādas un atšķirīgas. Vienojošais - pilnīgs miers un visaptverošas, personīgas mīlestības ietvērums, dažkārt tuvumā garīgas būtnes, nevēlēšanās atgriezties materiālajā dzīvē.

Vai esat savā apkārtnē saskārušies ar šādām pieredzēm? Kā pret tām attiecaties?

Aicinu Ctulhu u.c. ateistus atturēties no saviem skaidrojumiem par smadzeņu gļukiem ekstrēmā situācijā. Tos mēs (es)jau pietiekami daudzas reizes esam dzirdējuši.
IP pierakstīta

Adelīna

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16238
  • Amēlija

oi
labunakti
IP pierakstīta
Все, от чего ты бежишь, находится в твоей голове.

Aste Risks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 4453

Interesants apzīmējums "tuvā nāve". Salīdzinot ar saules mūžu, visi mēs esam tuvu nāvei. Tātad dzīvojam tuvās nāves zonā  :o
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 6868
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska

Piezīmēšu, ka "tuvās nāves pieredze" nav īsti saprotams "near death experience" tulkojums. Un vispār - smadzeņu gļuki nav nemaz tik neiespējams izskaidrojums.
Jāpiezīmē vēl, ka pierakstītās pieredzes šķiet īsti neatbilst nevienas reliģijas konceptuālajam ietvaram.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Adelīna

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Amēlija

mēs visi esam ar katru dien tuvāk nāvei.
p.s. varbūt šodien atvērt vēl vienu tēmu "vieglākām" sarunām? protams, skaisti apcerēt nāvi, bet es vairāk mīlu dzīvi.
IP pierakstīta

Adelīna

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Amēlija

Piezīmēšu, ka "tuvās nāves pieredze" nav īsti saprotams "near death experience" tulkojums. Un vispār - smadzeņu gļuki nav nemaz tik neiespējams izskaidrojums.
Jāpiezīmē vēl, ka pierakstītās pieredzes šķiet īsti neatbilst nevienas reliģijas konceptuālajam ietvaram.

varbūt precīzāk būs "piedzīvojums tuvu nāvei", vai "nāves tuvībā"? bet es neesmu nedz tulks nedz filologs.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne

labr;it. Man JUms ieteikums - labāk naktī guliet.

No nāves nebīstos, bet tas nenozīmē, ka man patīk apcerēt nāvi un gribu mirt. Ja lemts, lemts, un kad tas lemts, nevienam nav zināms.
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies

varbūt precīzāk būs "piedzīvojums tuvu nāvei", vai "nāves tuvībā"? bet es neesmu nedz tulks nedz filologs.
Man liekas, te tas near nozīmē gandrīz. Gandrīz nāve nav visai labskanīgs vārdu savienojums. Ja par tulkošanu - jāgaida Adam Gontier: viņš mums ir diplomēts filologs.
Eh, kad man bija operācija ar pilnu anestēziju, es cerēju, ka varbūt man gadīsies kāds šāda veida piedzīvojums. Ne uz to pusi. Tas bija kā istabā izslēdzot gaismu - kā ar slēdzi 'klikt' un nekas.
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20858
  • Oligarhe

Labriit! Es neapceru naavi, pienjemu to kaa dziives sastavdalju. Un ko gan man var dot kada cita cilveeka kliniskaas naaves pieredze? 
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

kundalini007

Shri Mahakali - Nāves Dievība
IP pierakstīta

Adelīna

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Amēlija

labi, lai jums jauka dieniņa, iešu cāli lasīt paralēli darbam.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies

Labriit! Es neapceru naavi, pienjemu to kaa dziives sastavdalju. Un ko gan man var dot kada cita cilveeka kliniskaas naaves pieredze? 
Tu varētu izlemt, ka nav ko mocīties šajā aukstajā zemē, doties uz Itāliju, kur noprecēt bagātu itāli un dzīvot villā ar baseinu Vidusjūras krastā.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne

Aziza
pilnīg gribas tev šodien pievienoties. ko visticamāk darīšu.

vēl varētu iet palasīt bmwpowerā  žulti par saimniekšovu, jo vismaz  brīžam var pasmieties
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

kundalini007

man arī patīk Cālis
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20858
  • Oligarhe

παλαιό ανόητος
Villa ar bagaatu itali ir labi, bet, lai dziivotu kopaa ar kadu pamata tomeer ir jaabutu miilestiibai, pie taada secinaajuma esmu nonaakusi empiriska celjaa. Tas par itali, bet domu tavu kaut ka nesapratu.
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд