Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Autonomo nervu sistēmu ir iespējams ietekmēt ar apziņu  (Lasīts 7455 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42368
  • Ateists

Gnidrologs

Viss ir pareizi, materija caur taas sarezgiitaam formaam, kaa apzinja, ietekmee pati sevi. Vot tev arii feedbacks, kas tur tiesjaam ir.

``par ko gan man nav pārliecība``

eeee, a ir alternatiivas?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276

Par alternatīvām ar tevi nerunāšu, jo tas ir bezjēdzīgi, bet attiecībā uz pirmo - tad sanāk, ka apziņas-matērijas sinerģija ir kā čūska, kas ēd pati savu asti vai vēl precīzāk, mēbiusa ceļš, kur nevienai no plaknēm nevar piešķir prioritāti, tātad apgalvot, ka matērijas random kluču kabinājumiem ir primaritāte pār apziņu ir bezjēdzīgi. Ja apziņa spēj ietekmēt matēriju tādā veidā, kur šim apziņas aktam nav bijis cēlonis jau iepriekš determinētā daļiņu kustībā, bet tieši otrādi, daļiņu kustību izraisīja konkrētas gribas akts, tad vairs nevar ar materiālu redukcionismu to ilustrēt. Jo daļiņas sakustējās nevis pirms, bet pēc gribas akta. Tas, ka pats gribas akts korelē ar daļiņu kustību in nonsekvitars, jo tu pats bieži atzīsti, ka korelācija nav kauzācija. Cēlonis te ir tīri unikāli fenomenoloģisks - apziņa.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``tad sanāk, ka apziņas-matērijas sinerģija ir kā čūska, kas ēd pati savu asti vai vēl precīzāk, mēbiusa ceļš, kur nevienai no plaknēm nevar piešķir prioritāti, tātad apgalvot, ka matērijas random kluču kabinājumiem ir primaritāte pār apziņu ir bezjēdzīgi.``

Uz to pusi, tikai ``apzinja`` aizstaajam ar ``informaacija`` jeb preciizaak ``dati``. Paskaidroju: Taapat kaa nav iespeejama informaacija/ dati bez mateerijas, nav arii iespeejama materija bez informaacijas. Taadaa zinjaa tas tiesjaam ir neatdalaami un vnk ja mees runaajam par materiju, tad saprotam, ka tur ir ieksjaa arii struktuura, kas ir dati un attieciibaa pret adresaatu - informaacija.

Apzinja savukaart ir vnk pietiekami sarezgiita materijaa notiekosja noteikta veida procesa/ procesu izpausme jeb efekts.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``Par alternatīvām ar tevi nerunāšu, jo tas ir bezjēdzīgi``

Nu es arii domaaju, ka bezjeega aiz taa, ka taadu nav, mani vnk izbriiniija sjo alternatiivu kaa taadu piemineesana, parasti to dara mistikji.

OK, ja Gnidrologs ir ``meerenais`` mistikjis, dualists, kaada paveida idealists, tad skaidrs un manas domas, kaaapeec idealisms ir aplams, Gnidrologs taapat zina.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``Priekš manis griba ir akts, ko cilvēks dara ar savu izvēli un kurš tam uzliek personīgu atbildību, jo tas ir šī un tikai šī cilvēka lēmums, tātad visas konsekvences, kas rodas pēc šī lēmuma izpildes ir jāuzņemas tieši šim cilvēkam. Viss.``

Tas viss taaa ir arii prieksj manis, tikai tev tas ``akts`` ir melnaa kaste, bet es meeginu saprast, kas tur ir ieksjaa un kaa tas funkcionee, nu kaa jau redukcionists, kas es arii esmu.
« Pēdējā izmaiņa: Oktobris 20, 2012 Ctulhu »
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Saprotot kā funkcionē dubļu pika, tu tāpat nesapratīsi kā funkcionē apziņa. Katrā ziņā tava izpratne būs ''užčerbna''. Tāda, kas neatspoguļo lietu būtību.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Nee, nu jauki, taapeec, lai saprastu apzinju, top peetiitas smadzenes (un dazjaadi to modelji, protams, liidziigi un mazaak liidziigi), nevis Tevis mineetaa substance.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Un kā redzam, smadzeņu pētniecība pagaidām nesusi tieši ZERO informācijas par apziņu. Nuff said.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

RTFB

Yopcik, te un citos forumos mb un citi liida no aadas laukaa collecteedami un Gnidrologam prieksaa likdami noraades uz neirozinaatnieku papiiriem, kur tiesji par sjo  - apzinjas mehanismi un cik/ kas ir noskaidrots - bija runa, korocje RTFB, RTFP, RTFA un again RTFA, tie linki gan jau attieciigajos diskusos meetaajas, man jai bogu ir slinkums tagad tos vaakt un posteet te par jaunu ....

pulsa di nura, tas ir gugols reizju sliktaak nekaa ar Ctulhu un maaxlu, jo ctulhu vismaz izlasa un apskataas to, ko oponents ieliciis, pankuuka ar aaraa, ctulhu vismaz biibeli izlasa, pirms iet kristiesjus klapeet un tamliidziigi...
IP pierakstīta

Orc

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1374

Jaa, tikai tas noziimee, ka taa ideja ir materijas kustiibas izpausme.

Bet idejas saturam taču nav nekāda sakara ar idejas nesēju.
IP pierakstīta
“When the going gets tough, the tough go drinking.”

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Orc

Jaa, ok, idejas saturam ir sakars ar taas izejas datiem.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Viss, ko jūs man esat linkojuši ir tukšs ūdens bez jebkādas mani interesējošas infas. Jūs laikam tiešām nespējat atšķirt neironu tīklu un apziņas kā tādas novērojumus. Nē, tas nav viens un tas pats.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

OK. Pieiesim jautajumam no citas puses: Tavas metodes? Kaa Tu liec pieksaa peetiit fenomenu?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Pričom te es?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Pri tom, ka tu linkotaas un izklaastiitaas apzinjas peetiisanas metodes aciimredzot atrodi par nepareizaam. Nu tad piedaavaa savas.
IP pierakstīta