Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Nemateriālas lietas: kubs  (Lasīts 9031 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42396
  • Ateists
Re: Nemateriālas lietas: kubs
« Atbilde #45 : Oktobris 04, 2012 »

EzītisMiglā

Es iisti nesaprotu, arko atskiras fails no sasaldeetas dziivas buutnes? Abi ir statiskas struktuuras.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #46 : Oktobris 04, 2012 »

Ctulhu
Ta ne ar ko īpašu neatšķirās, abi ir beigti. Viens nekad nav dzīvojis, bet otrs kādreiz bija dzīvs.
Failam instance nav svarīga, bet dzīvai būtnei tā ir izšķiroši svarīga. Tiesa, tikai priekš pašas instances, bet priekš citiem tas varētu būt līdzīgi kā failam.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #47 : Oktobris 04, 2012 »

EzītisMiglā

Nu man ir aizdomas, ka prieksj pasjas buutnes arii nav svariigi - tiesji taapeec, ka staavokli ``miris`` ( pat ja uzskataam, ka tas ir miris staavoklis tur pa vidu - kad procesi nenotiek) buutne nevar paardziivot, subjektiivi buutnei pasai buus vnk zinaams laika intervals ``izkritis`.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #48 : Oktobris 04, 2012 »

Ctulhu
Nu, man tiešām nebūtu svarīgi, ka es būtu miris, bet citiem cilvēkiem tas ir svarīgi, piem, Ctulhu, kurš te uzrakstīja vairākus iemeslus, kāpēc viņam nepatīk nāve, un viens tur bija - jau tagad zināt, ka neredzēs nākotni.

Intervāls 'izkritis' būs tai instancei, kura reāli radīsies no kopijas, ar atmiņām par notikumiem, kurus reāli piedzīvojusi cita instance. Pirmajai instancei būs mūžīgs N/A.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #49 : Oktobris 04, 2012 »

EzītisMiglā

Es iisti nesaprotu, arko atskiras fails no sasaldeetas dziivas buutnes? Abi ir statiskas struktuuras.
nearko neatšķiras. Izņemot to, ka sasaldēts un dzīvs ir nepareiza definīcija. Tāpat kā "nemainīgs un dzīvs".....  ;D ;D ;D ;D
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #50 : Oktobris 04, 2012 »

EzītisMiglā

Nu pag, bet redzees jau naakotni un visas lietas, jo turpina eksisteet peec paarlaades, iedarbinaasanas etc.

``Intervāls 'izkritis' būs tai instancei, kura reāli radīsies no kopijas, ar atmiņām par notikumiem, kurus reāli piedzīvojusi cita instance. Pirmajai instancei būs mūžīgs N/A.``

Bet kaa Tu pamostoties vari zinaat, vai Tu esi ``taa pati instance``, kas aizgaaja guleet?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #51 : Oktobris 04, 2012 »

a_masiks
Citāts
Tāpat kā "nemainīgs un dzīvs"
+100  !
:D :D :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #52 : Oktobris 04, 2012 »

a_masiks

Es jau nesaku, ka dziivs, es saku, ka atdziivinaams.

``guloss un nomodaa`` jau arii reizee buut nevar, bet var guleet un peec tam uzmosties.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #53 : Oktobris 04, 2012 »

Ctulhu
Citāts
Bet kaa Tu pamostoties vari zinaat, vai Tu esi ``taa pati instance``, kas aizgaaja guleet?
Procesi tak manī neapstājās, arī dziļajā miega fāzē. Zemapziņa darbojās. Es esmu ne tikai apziņa, bet arī zemapziņa.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #54 : Oktobris 04, 2012 »

EzītisMiglā

Labi un komaa, giibonii, bezsamanjaa, zem anestezijas tev arii zemapzinja darbojas? Ticamaak, ka ne.

Turklaat sjii zemapzinja jeb smadzenju automatiskie zemaakaa liimenja procesi jau taapat nenodrosina apzinjas nepaartrauktiibu. 
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #55 : Oktobris 04, 2012 »

a_masiks

Es jau nesaku, ka dziivs, es saku, ka atdziivinaams.

``guloss un nomodaa`` jau arii reizee buut nevar, bet var guleet un peec tam uzmosties.
jā, iespējams arī ir atdzīvināms, tikai.... kurā nesējā? Tajā, kurā viņš ir statiska infa? Jeb tomēr tajā, kurā viņš bija dzīvs? Proti - jautājums par to kuģi. Kuģis būs dzīvs tikai tad, kad būs kuģis, nevis papīru kaudze, vai virtuāla 3D projekcija. Ibo tikai dzīvs kuģis var kaut kur aizpeldēt un aizvest lietderīgu kravu...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #56 : Oktobris 04, 2012 »

Ctulhu
Citāts
`guloss un nomodaa`` jau arii reizee buut nevar, bet var guleet un peec tam uzmosties.
Nujā, tikai tur visur būtne ir dzīva, tā pati instance darbojās, vai guļ, vai arī ir nomodā.
Atdzīvinās citu instanci. Bet neesmu par 100% par to pārliecināts - ja sāk iedziļināties, tad parādās "Tēzeja kuģis" un filozofija par instances eksistenci, bet tur ir vairākas versijas, neviena tā īsti nerullē. Tas nozīmē, ka var ticēt vienai vai otrai versijai. Tomēr, tai ticībai uzticēt savu dzīvību, ... nu tur tiešām jātic. Lai gan, atkal no citas puses - nāve ir N/A un tas ar sagrieztajām smadzenēm neko nevar zaudēt.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #57 : Oktobris 04, 2012 »

EzītisMiglā

`` uzticēt savu dzīvību, .``

Mums vnk nav iisti citu variantu. Tikko atradiisies labaaki, nu tjipa taas pasjas nanotehniskaas metodes utt, taa lietosim taas.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #58 : Oktobris 04, 2012 »

Ctulhu
Komas un ģīboņi, bezsamaņa, - nezinu, es neesmu meklējis, sameklēju tikai par dziļo miegu. Tur darbojas pietiekami advancēti procesi - sakārto dienā iegūto informāciju.
Par apziņas nepārtrauktību svarīgāk ir instances nepārtrauktība. Apziņa ir tikai aisberga virsotne.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #59 : Oktobris 04, 2012 »

EzītisMiglā

Tiesji kaadeelj taa ``instances nepaartrauktiiba`` ir svariiga un kas tad taa iisti ir, ja saakam skatiiities dziljaak?
IP pierakstīta