Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Transhumānisms kā vienkāršots humānisms  (Lasīts 15654 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
Re: Transhumānisms kā vienkāršots humānisms
« Atbilde #30 : Jūnijs 14, 2012 »

raven

Kuraa vietaa Tev tas egoisms? Kaadaa veidaa veelme nemirt buutu egoistiska?
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #31 : Jūnijs 14, 2012 »

Vēlme nemirt nav. Vēlme dzīvot mūžīgi gan. Tāpēc, ka tā ir vēlme saglabāt savu ego pāri un par spīti visam.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8276
« Atbilde #32 : Jūnijs 14, 2012 »

Tu gribeeji teikt - cilveeki ar passaglabaasanaas instinktu un plasjaak- veelmi turpinaat eksisteet?

Piedo, bet tad Tev ``normaals`` sanaak pasnaavnieks, kam sjaadas veelmes nav.
Ironiski, ņemot vērā, ka mūsu galvenais transhumānists ir tipisks suicidāls nekrofāgs visās iespējamās tā izpausmēs. *Hint*, iznīcinot visu esošo, propagandējot apātiju, jebkādas sociālas kohēzijas iziršanu, bērnisķīgu anti-establišmentārismu un kulturālu suicīdu, neko neliekot vietā, nav labs veids kā sevi saglabāt.

Raven,
Neredzu sakarības ar h+ kustību.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #33 : Jūnijs 14, 2012 »

raven

``Tāpēc, ka tā ir vēlme saglabāt savu ego pāri un par spīti visam.``

Nepareizi. Egoisms buutu nogalinaat citus savas dziivosjanas nodrosinaasanai, neko taadu tak neviens neveelas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #34 : Jūnijs 14, 2012 »

Gnidrologs

Pavisam godiigi - neredzu, kur Tev tie suicidaalie nekrofaagi reegojas.

OK, es varbuut neiebraucu Tavos terminos un liidz ar to domaa.

Ko domaaji ar ``sociaalu koheeziju``?

Ko domāji ar ``nekrofaagu``? ( tad jau driizaak nekrofaagi esam mees abi, kas rij galju).

Kas ir ``anti - establišmantarisms``? Anarhisms? Anarhists mums vrodje pilsonis Kukainis bija.

Kulturals suicids? Kaadaa noziimee?
« Pēdējā izmaiņa: Jūnijs 14, 2012 Ctulhu »
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #35 : Jūnijs 15, 2012 »

Gnidrologs

Un , eee, es te mazliet palasiijos transhumanistu viedokljus citur pasaulee, nu zini, ja kaut kas ir veel atskiriigaaks no suicidalisma un apatijas, tad es nevaru to iedomaties.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #36 : Jūnijs 15, 2012 »

Es runāju konkrēti par mb personīgajiem uzskatiem. Transhumānismu jau var atbalstīt jebkuras ideoloģijas pārstāvis.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #37 : Jūnijs 15, 2012 »

Gnidrologs

Ok, neiesliigsim personaalijaas, es tik gribeeju atziimeet, ka visas H+ ideju kopumam raxturiigaas nostaadnes kaa reiz ir kaut kas pilniigi preteejs ar apaatiju, samierinaasjanos un tml bleenjaam. Taadas bleenjas driizaak naakas dzirdeet no ``dabiskaas kaartiibas`` ``naaves neizbeegamiibas`` aizstaavjiem.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #38 : Jūnijs 15, 2012 »

Es te vairāk par to, ka vairums transhumānistu ir left leaning, un leftardi ir suicidāli by default. Ne tāpēc, ka būtu par samierināšanos un fatālismu, bet tāpēc, ka ir pārāk stulbi, lai vispār apjaustu savu darbību sekas. Virzību, ko tie uzskata par ''progresu'' patiesībā noārda civilizāciju un kultūru, sagatavojot augsni jauniem tumšajiem gadsimtiem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #39 : Jūnijs 15, 2012 »

Gnidrologs

Taa, kljuva interesanti...

Kas Tavupraat ir sjie biistamie patterni, ko mēs ( es sevi arii varu pieskaitiit transhumanistiem, jo atrodu šīs idejas par pareizām)  nepamanam un kas pasākumu varētu izjaukt?

Kulturas degradacija?

Bet šeit no H+ FAQ:

to be able to avoid feeling tired, hateful, or irritated about petty things; to have an increased capacity for pleasure, love, artistic appreciation, and serenity; to experience novel states of consciousness that current human brains cannot access.

Sanāk kaareiz apstaaklji nebijusjam maaxlu uzplaukumam.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #40 : Jūnijs 15, 2012 »

Gnidrologs

``left leaning, un leftardi ir suicidāli by default.``

Par šo ``kreisumu`` arii plz siikaak. Kas te par apdraudeejumu?

Mani tiesjaam incee pasaakuma kritika, aiz apmeeram taadiem pasjiem iemesliem, aiz kaadiem mani intereseeja/ interesee ateisma kritika no taa pretinieku ( visdažādāko) puses.

Tādad - vai vispār ir kāda racionala/ konstruktiva kritika?

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #41 : Jūnijs 15, 2012 »

Es nerunāju par transhumānisma manifestiem, bet ideoloģiju, ko piekopj vairums pašpasludināto progresīviķu. Kulturālu/estētisku relatīvismu, seklu materiālismu (neiet runa par ontoloģisko naturālismu), uzspiestu multikulturālismu, scientismu, sociālo institūtu degradēšanu, valsts anihilēšanu, ideoloģisku egalitārismu (neiet runa par juridisko), valsts resursu izšķērdīgu tērēšanu, tajā pašā laikā uzspļaujot demogrāfijas krīzei, kas ekonomiku pamazām bankrotē.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #42 : Jūnijs 15, 2012 »

Gnidrologs

Nu taatad:

- kulturas un estetikas relativismu, skjiet, noliedzam mees abi. Tas ir gan peec Gnidrologa, gan peec Ct ( gan arii peec NJ, es atceros tos piemeerus ar notiim) taas saucamaa ``modernaa maaksla`` ir suuds un neviens no mums, skjiet , nenoliedz maakslas un taas darbu veertiibu. Vieniigi mees dazjaadi skaidrojam genialitates buutiibu.

- ja neiet runa par ontoloģisko materialismu, tad prasaas precizeet, kas ir sekls materialisms. Pateereesjanas sabiedriibu, ``tirgus kultu``, uzspiestu pateereesajnu arii kritizeejam mees visi.

-Cik es saprotu, ar ``multikulturalismu`` neviens nesaprot kaadas kulturas iipatniibu izniicinaasjanu, runa ir vien par to, lai dazjaadas kulturas buutu draudziigas, sadarboties speejiigas. Tas savukārt ir pašsaprotami nepieciešams.

-scientisms, jaa, es to atbalstu. Esi pret? Kur un kaapeec?

-par socialo institutu degradeesjanu - atkal: Runa iet par to racionalizeesjanu un lieko atmesjanu. Bet jaa, prasiitos konkreetaak- kuri instituti tad buutu striidiigie, kurus Ct met miskastee, bet Gnidrologs ir paarliecinaats, ka jaasaglabaa? Bazniica taa, skjiet, nebuus. Kas tad? Armija?

- ideoloģiskais egalitarisms- te veelos precizeet: Gnidrologs domaa dazjaadu ideologiju vieliidziigumu?

- resursu izniekosjanu? Sk. muusu pretenzijas pret pateereesjanas sabiedriibu, kas iznieko resursus. 
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #43 : Jūnijs 15, 2012 »

Gnidrologs

Te par scientismu:

http://en.wikipedia.org/wiki/Scientism

Ir kaut kas iebilstams? Kur, kas?

Scientisms sanāk kā secinājums no ontoloģiskā naturalisma jeb materialisma tieši tāpat, kā ateisms. Tas ir - viens secinaajums ir ateisms, otrs - scientisms.
« Pēdējā izmaiņa: Jūnijs 15, 2012 Ctulhu »
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #44 : Jūnijs 16, 2012 »

Gnidrologs

Taa, scientismu ieliku atseviskji.
IP pierakstīta