Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kāda būtu dzīve uz planētas Zeme - ja visa cilvēce atteiktos no ļaunuma rīt !  (Lasīts 4527 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42217
  • Ateists

Gnidrologs

Par beerniem OK. Neredzu probleemu. Dziives ilgums ar kaartu 100 gadi - 1 beerns 10 gados, dziives ilgums ar kaartu 1000 000 000 gadu - 1 beerns 10000 gados. Tas pats vien sanaak, + iespeeja izvietoties vismaz pa galaktiku un arii taalaak.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

kad es ierakstu googlee ``assbuger``, tad mani izmet uz Aspergera sindromu, neesmu parliecinaats, ka man vinjs ir. Neirozes vispaar ir cita opera, sameeraa viegli diagnosticeejama  lieta, ja es nemaldos.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8263

Par beerniem OK. Neredzu probleemu. Dziives ilgums ar kaartu 100 gadi - 1 beerns 10 gados, dziives ilgums ar kaartu 1000 000 000 gadu - 1 beerns 10000 gados. Tas pats vien sanaak, + iespeeja izvietoties vismaz pa galaktiku un arii taalaak.
Ja tev ir tāda preference, lūdzu. Normāls cilvēks bērnus, ko audzināt gribēs daudz biežāk. Faktiski, visu laiku.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

kad es ierakstu googlee ``assbuger``, tad mani izmet uz Aspergera sindromu, neesmu parliecinaats, ka man vinjs ir. Neirozes vispaar ir cita opera, sameeraa viegli diagnosticeejama  lieta, ja es nemaldos.
Tieši tā, ļoti viegli.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Nu bet vinjam jau arii sanaaks visu laiku. Vienreiz uztaisa un 1000 000 000+ gadus audzina.  :D
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025

(c)Man subjektiivi pat liekas, ka labaak ir augt vienam + pieeja informaacijai.

Tipa, datortārps, kas pasauli tver caur pagrabu. Šāda filosofija ir antihumāna, btw. Ja pašam bija grūša bērnība, nevajag savu pieredzi projicēt uz common strīmu.
Problēmas vajag risināt, nevis mukt mammu pagrabos, kur ir komforta zona un neviens vecākais puika nesit vai netraucē Mācīties.

Izolāciju no sabiedrības parasti proponē tērētas ezotēriķes - veģetārietes, kas preferē mājapmācību, jo ļaunā pasaule viņas mīluli /ar īpašo indigo auru/ - nesaprot un dara pāri. Cth =  ezotēriskas mammas maindsets - 1:1, lol.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Gnidrologs

Nu bet vinjam jau arii sanaaks visu laiku. Vienreiz uztaisa un 1000 000 000+ gadus audzina.  :D
:facepalm:
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Krista

No otras puses - ar socializeesjanos ir zinaamaa meeraa liidziigi, kaa ar religijaam  - labaak ir iziet vispaareejaa telpaa jau ``apbrunjotam`` - nu tas ir ar taadu stabilu zinaasjanu komplektu, lai individam neviens vairs nevar iestaastiit, ka vajag noporveet alu un tabletes, tagad paspiidzinaasim kakji un naudu mees nesam sitajai sektai  ;D

Nu tas ir - vispirms zinaasanas, tad to lietosjana praksee. Parasta seciiba.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Praktiskās zināšanas rodas tikai praksē (doh).
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``Praktiskās zināšanas rodas tikai praksē (doh).``

Esi dzirdeejis taadu lietu ``aviosimulators``?

Zini, cik stundu pilotiem jaapavada simulatoraa, lai vinji tiktu reaalaa kabiinee?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Esi dzirdējis tādu lietu kā sekss? Cik ilgi cilvēkam jāpavada dročījot, lai iemācītos kā aplaimot sievieti?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Nu pirms cilveeks iet nodarboties ar seksu prakstiski, zinaams daudzums teorijas tomeer nemaz nenaak par sliktu, konkreeti mediciniskaa, psihologiskaa, juridiskaa.

Citaadi mums var gadiities aiz resteem tuposs HIV slimnieks, kas maksaa alimentus rezultaataa. + pamesti beerni.

Taatad, lai normaali nodarbotosd ar seksu ir jaazina

-cilveeka anatomija un fiziologija vispaareejaa liimenii ( veelams)
-kontracepcijas tehnikas ( obligaati)
-par STS ( obligaati)
-speekaa esosjie likumi ( obligaati)
-seksa tehnikas ( kamasutra etc ) ( veelams)

OK, un gan jau es kko aizmirsu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Un sava veida seksa simulatori jau arii ir izplatiiti - -dazjaadas erotiskas filmas un tml. Praktiska liimenja seksa simulatori nav vajadziigi aiz taa iemesla, ka dalja no seksa praktizeesjanai vajadziigaas informaacijas ir iedzimta - instinkti, tieksmes. Tiesji sjii pasja iemesla delj nav vajadziigi eesjanas un elopsjanas simulatori un treninji.

PS: Visiem mazajiem atteeliem kopaa ir jaaveido viens liels?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Patrenējies uz kāda attapības simulatora un varbūt sapratīsi.
IP pierakstīta