Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Vispaar sitam dzekam ir taisniiba, citaats zemaak:  (Lasīts 22841 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 582
Re: Vispaar sitam dzekam ir taisniiba, citaats zemaak:
« Atbilde #300 : Decembris 12, 2012 »

Citāts
Kas attiecas uz cilvēku vērtīgumu, tad nē, es neuzskatu, ka cilvēkiem vajadzētu dzīvot mūžīgi. Visiem ar laiku beidzās to produktīvais un vitālais dzīves posms. Kad tas beidzas, cilvēks kļūst par senilu veci vai veceni, kas nekādu pienesumu kultūrai un sabiedrībai nenes. Ir tikai veselīgi, ka sabiedrība no šādiem entropizējušiem indivīdiem atbrīvojas. Ir daudz vērtīgāk radīt bērnus, kam ir potenciāls uz kaut ko labu un izcilu, nevis saglabāt kaut kādus vecus, rutīnā iegājušus kraķus tikai tāpēc šiem kraķiem ļoti negribas nomirt. Tu vēlies padarīt pliku egocentrismu par zinātni vai pat, pasarg dies, filozofiju

Nu tas jau arii fanatisms - tu liec ideju un sabiedribu virs individa. Skudru puuzhnja doktrina, kalpojam karalienei kulturai, uzturam muzhigo procesu. Es nesaku ka tev jamainaas, es cienu tavu personibu un uzskatus, bet es ka cilveks, ka personiba, kaa apzinja gribu pastavet un baudit muzhigi muzhos. Un problema ir tada, ka ir cilveki ar uzskatiem, kurus tu paudi, kuri uzskata, ka visiem jadzivo pec viena shablona - no vienas puses Ctulhu un NJ, no otras puses tu, masiks un vel kads te gan jau. Es piedavaju tadu ideju - cienisim viens otru un netraucesim realizet katram vinja merkjus, ja tu velies baudit bethovenu un skaisti nomirt 80 gadu vecumaa ir ok, ja Ctulhu vai es gribam dzivot muzhigi, tas ari nav nekas nosodams, jo sabiedriba patreizejaa formaa nav nekada vertiba pati par sevi un Rubensa glezna, kurai jastav muzejaa.
Par to ka cilveks paliek vecs - nu man ir domstarpibas ar transhumanistiem par apzinjas dabu, bet par kjermeni un shuunu viss ir skaidrs - mes izpetisim, ka notiek novecoshanaas un neirogeneze un vecu cilveku nebuus. Es gan nedalu optimismu ka tas bus driz, bet domaju, ka jau shajaa gadsimtaa, tuvaak beigaam.
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #301 : Decembris 12, 2012 »

Runajot par laimigumu, tad es jau izteicu vienu bridi tadu modeli - smadzenes sarkofagos celjo pa Visumu, apskalotas baudu dodoshaam vielaam un tikai laiku pa laikam, attopas, kad vajag parskriet uz citu visumu, jo shinii iestajas siltuma naave. Nesaku ka taa obligati, bet ka modeli var izskatiit
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #302 : Decembris 12, 2012 »

Es nedomāju nevienam traucēt pagarināt sava gaļas kluča veģetācijas ilgumu. Man tikai nepatīk, ja to uzstāda par kvintesenciālu mērķi, uz kuru vajadzētu piespiest darboties visai cilvēcei. Principā mani nesatrauc neviena tranhumāņu/leftardu/nookrātu/feministu etc. mošķu ideoloģija, kamēr to nesāk bīdīt saulītē kā galveno globālo mērķi, kam visu tagad vajadzētu pakārtot.
Īpaši, ja tas notiek uz to vērtību rēķina, kas actually matters. Iesaku tev noskatīties to filmu, ko ielinkoju citā tēmā.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41639
  • Ateists
« Atbilde #303 : Decembris 13, 2012 »

Gnidrologs

Un ja nu actually matters ir kaareiz transhumanistu/ nookratu/ scientistu veertiibas? Un kaapeec ne? :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #304 : Decembris 13, 2012 »

Nibelorg

Vissn pareizi, tikai prieksj kam taas baudu vielas? Baudu jau dod pati bezgaliigaa celosana :)
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #305 : Decembris 13, 2012 »

Nu, zinatne ir instruments, nevis pashmerkjis, tam es piekritu. Tachu tas ko tu saki really matters ir tava patreizejaa mentalaa stavoklja sekas. Man liekas, Pasaulei ir tik pat daudz shkjautnju kaa sferai - bezgaligi, nav verts iecikleties uz vienas shkjautnes. Musu domashana, ja netici dievam, ir izveidojusies evolucijas celjaa no primatiem, arii musu vertibas un morale. Mums vnk patiik sekot taj un patiik saglabaat patreizejo formu un strukturu, tas sagadaa prieku un apmierinajumu, parmainju priekshaa cilveks vienmer juties neomuligi, tas ir sen zinams psihologisks efekts. Mana izpratnee par sho pasauli ir ka apzinjai vajag laimi, baudu, ekstazi. ZTP merkjis ir panakt kaa sho procesu padariit maximali ilgu un specigu. Noslepums slepjas smadzenees, jo, lai ka nebutu, smadzenes IR saistitas ar apzinju un visiem procesiem, pat ja pienemam ka taas tikai retranslee idejas ka radioaparats. Loti interesants jautajums te ir - vai var apzinju pacelt virs patreizeejaas izpratnes principiali, respektivi parnest to, piemeram  ceturtajaa dimensijaa. Lai kaa dazhiem nepatiktu, tad shis stavoklis jau nebutu vnk banals atpakaljsaites-informacijas apstrades process, bet kas vairaak.
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #306 : Decembris 13, 2012 »

Ctulhu
Par ljaunu nenaaks anyway ;)

Un btw, kur paliki, kosmologijaa tevi gaida sniegparslinjas un mani jautajumi par smadzenju algoritmiem :)
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #307 : Decembris 13, 2012 »

Nibelorg
Citāts
ZTP merkjis ir panakt kaa sho procesu padariit maximali ilgu un specigu.
Tas jā, bet ir problēma, ka Z ir tikai psiholoģija, kas pēta to, ko tad īsti tam cilvēkam vajag, lai būtu laimīgs.
Panākumi tur ir niecīgi.
Turklāt, ir aizdomas, ka varētu arī neizpētīt, jo pētāmais objekts ir tikpat sarežģīts kā pats pētītājs.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #308 : Decembris 13, 2012 »

Nibelorg

A kas ar sniegpārsliņām> 6 stūrainas viņas ir visbiežāk.
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #309 : Decembris 13, 2012 »

Ctulhu
Tajaas bildees vinjas nav 6sturainas. Ok, atbildi ludzu tur, nevajag piebazt sho teemu ar citiem jautajumiem.
EM
Vot tas ir loti interesants jautajums- ka ar lineali izmerit lineali, un ka instruments kas ir smadzenes, izmeriis pats sevi. Tas ir jautajums, kas prasa plashu teoretisku pamatojumu
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #310 : Decembris 13, 2012 »

Un ja nu actually matters ir kaareiz transhumanistu/ nookratu/ scientistu veertiibas? Un kaapeec ne? :)
Ko nozīme ja? Es zinu kas matters, hence, augstāk esošais posts.
Es, protams, runāju par to cilvēces daļu, kas tikusi tālāk par paleolītu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #311 : Decembris 13, 2012 »

Gnidrologs

Precizeesim, kaa tad izpauzjas Gnidrologa tiksana taalaak par paleolitu? Tajaa, ka jams selektiivi specifiskaa veidaa reagee uz noteikta vaeda skanju sekvenceem? Jauki, bet vai ar to pietiek?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #312 : Decembris 13, 2012 »

Nē, tādā, ka man piemīt intelekts, ar kuru homo sapiens pārspējis common ape ancestoru tādā kvalitatīvā veidā, ka prot domāt abstrakti. Tāda ''sīka'' īpašība, kas dažam labam (patiesībā daudziem) vispār nepiemīt.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #313 : Decembris 13, 2012 »

Citāts
Nu tas jau arii fanatisms - tu liec ideju un sabiedribu virs individa.
Nu viņiem ir jābūt zināmā līdzsvarā - indivīda dominēšana pār sabiedrību atkal ir braukšana otrā grāvī...
Citāts
bet es ka cilveks, ka personiba, kaa apzinja gribu pastavet un baudit muzhigi muzhos.
Es arī konceptuāli esmu par šo, vien ar to iebildumu, ka ne gluži par katru cenu. T.i. - ir ok, ja immortālistiku attīsta paralēli ar pārējām zinātnēm, bet nav ok, ja to pasludina par prioritāti un velta visus resursus tai vien.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #314 : Decembris 15, 2012 »

9K116

Visus resursus tikai tei vien nesanaaks, jo immortalistikai jau vajadziigis progress virknee, iisteniibaa lilaakajaa daljaa citu nozaru.
IP pierakstīta