Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Marihuana IR kaitiga arii pec 18 gadiem  (Lasīts 7076 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
Re: Marihuana IR kaitiga arii pec 18 gadiem
« Atbilde #30 : Augusts 30, 2012 »

Tu te tagad saki, ka meeriijums ir liidzveertiigs ar trauceejumiem meerieriicee. Taa tas nav. Trauceejumus meerieriicees mees censamies noveerst.

Attieciigi, taada ``pieredze``, kuras avots ir zinaami trauceejumi registreejosajaa ieriicee, sajaa gadiijumaa smadzenees, ir trash un sjaadu pieredzi mums nevajag. Bezjeega.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #31 : Augusts 30, 2012 »

Nibelorg

``Ka piemeru tad islaicigai ''surogatlaimei'' varu minet zinatnieka prieku par savu atklajumu ``

Analogija nekorekta, jo te laimiiguma staavoklja izraisiitaajs bija reaals atklaajums, nevis trauceejumi vinja smadzenees.
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 582
« Atbilde #32 : Augusts 30, 2012 »

Citāts
Mums vajag pieredzi, kas kartee realitaati
Tur jau ta lieta, ka mums shadu pieredzi, netoshtbi nevajag, bet tas ir blakusprodukts cilveka eksistencei. Cilveks ar savu fenomenalo apzinju rada pats savu realitati, pardzivo pats savu pasauli. Man neko nedod tas ka zinu gravitacijas konstanti, man dod daudz ka zinu, ka man dargs cilveks mani mil. Man neko nedod benzola formulas rinkjis, bet ipashaa stavoklii pie dabas jutot vienotibu ar dabu un sajusmu - kur tur tu gribi saredzet realitates karteshanu? Tad kartee ari prieku, emocijas, laimi. Ja es gribu kautko atklaat, tad tikai tapec lai papildinatu savu fenomenalo pieredzi, kurai nav sakara ar arpus manis eksistejosho pasauli :)
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #33 : Augusts 30, 2012 »

Citāts
Attieciigi, taada ``pieredze``, kuras avots ir zinaami trauceejumi registreejosajaa ieriicee, sajaa gadiijumaa smadzenees, ir trash un sjaadu pieredzi mums nevajag. Bezjeega.
Zini, mani parnem klusas shausmas lasot sho. Tu pats spej apstaties, pateikt sev STOP un aizdomaties, ko tu tikko uzrakstiji? Tas ir ljaunaak ja es aicinatu visas pasaules bernus lietot heroinu. Cilveks ka agregats. Robots bez savas fenomenalas pieredzes un jutam. Vienkarshi merinstruments. Es iedomajos ko strugacki butu uz shito uzrakstijushi, zhel man nav vinju talanta
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #34 : Augusts 30, 2012 »

Nibelorg

``netoshtbi nevajag, bet tas ir blakusprodukts cilveka eksistencei.``

Nepareizi, tas ir tas, kas nodrosina sjo eksistenci.

``Cilveks ar savu fenomenalo apzinju rada pats savu realitati, pardzivo pats savu pasauli.``

Ugu... sapiipeejas un ``rada realiaati`` tb iedomaajas, ka var lidot un izkaapj pa 16 staava logu. Rezultaats: Aaaaaaaa, bums, krava 200. Un nekaada ``pasjam sava pasaule``.

Par visu paareejo tavu poeeziju:

Ja Tu gribi izglabt miiljotu cilveeku, tad visa sjii lirika ir pie pakaljas, bet fizikas, kjiimijas etc zinaasana tiesjaam vinju var izglaabt. Bet ne kaadi tur iipasjie staavoklji un paareejaas emocijas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #35 : Augusts 30, 2012 »

Nibelorg

``Cilveks ka agregats. Robots bez savas fenomenalas pieredzes un jutam. ``

Jaa, taa un tikai taa. Racionaals cilveeks, kurs ir pats sev datu apstraades ieriice un kursj visaadas juutas kontrolee un pielieto kaa instrumentu.

Aizeks Azimovs, staasti par tiesnesi Baierliju, no cikla ``Es, robots``.
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #36 : Augusts 30, 2012 »

Tad mums vairs nav par ko diskuteet...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #37 : Augusts 30, 2012 »

Nibelorg

Izlasi to Azimova staastinju, es nepateiktu labaak.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #38 : Augusts 30, 2012 »

Veelreiz: juutas, emocijas  - tie ir riiki, automaatiskas apaksprogrammas, kuru pareiza, neokortexa kontroleeta lietosjana celj individa efektivitaati, bet kuru nekontroleetas izpausmes var novest pie avaarijas.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025
« Atbilde #39 : Augusts 30, 2012 »

Alternatīva alkoholam, zālei, dievam etc. - zaļā tēja, maniakāla pašrefleksija, sevis kā staigājoša automāta apzināšanās. Cik vilinoši!

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #40 : Augusts 30, 2012 »

Krista

Teeja man labaak garsjo melnaa, kas ir ``maniakaala pasrefleksija``, luudzu paskaidrot, staigaajoss automaats es iisti neesmu, driizaak staigaajosja adaptiiva pasattiistosja sisteema jeb mekleesanas algoritms.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025
« Atbilde #41 : Augusts 30, 2012 »

Maniakāla pašrefleksija ir tikko tevis noskaitītais, kas ieņem bioloģiskā cilvēka fobijas aprises.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #42 : Augusts 30, 2012 »

Krista

Atkal - ``biologiskuma fobija`` nebuus korekti, jo tas fakts, ka esmu arii biologiska sisteema, mani nekaaadi nebaida, vieniigi tas nav paaraak buutisks fakts vispaariigi ( taapat kaa nav buutiski lietotaajam, tiesji kaadu firmu detaljas ir vinja datoraa), bet tas ir saistiits ar dazjaam specifiskaam sjii neseeja veida probleemaam, kuras buus jaarisina.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #43 : Augusts 30, 2012 »

Nibelorg

Марихуана отнюдь не безвредна, особенно для молодежи»,

Tulkoju:

Marihuaana NAV nekaitiiga, SEVISKJI jauniesjiem.

Nevis, kaa Tu saki - ir kaitiiga tikai jauniesjiem.

tieši tāpat kā kafija lielos daudzumos un tabaka.

IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #44 : Augusts 30, 2012 »

Ctulhu
Citāts
jo tas fakts, ka esmu arii biologiska sisteema, mani nekaaadi nebaida, vieniigi tas nav paaraak buutisks fakts vispaariigi

kā nu ne? Bailes no nāves, nekā citādi kā par fobiju nevar nodefinēt...
Proti - nav novērots, ka Cth būtu neitrāla vai vienaldzīga attieksme pret nāves faktu...  pret to ir  tāda pati fobija, kā jebkuram ierindas kristietim, tikai risināta tā tiek formāli nedaudz savādāk.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu