Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ideju pasaule  (Lasīts 4514 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 582
Ideju pasaule
« : Augusts 04, 2012 »

Ideja tada - mes ikdienaa saskaramies ar objektiem, kurus varam precizi dislocet un pateikt ka tie ir ''fiziski'' vai ''materiali''. Bet kur, piemeram, atrodas cipari? Ka piemeru, apskatisim, kur atrodas cipars 3?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41632
  • Ateists
Re: Ideju pasaule
« Atbilde #1 : Augusts 04, 2012 »

Nibelorg

Nu piemeeram uz sienas, ja tu vinju tur uzkraaso  ;D

Bet ja nopietni, tad skaitlji, logika utt ir apraksta veids, valoda.

Un taa savukaart atrodas sapraatiigu buutnju smadzenees vai vinju nomoduleetos neseejos.
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #2 : Augusts 04, 2012 »

Ctulhu
Es meginu apskatit problemu dziljak. Idejai nav fiziskas dislokacijas. Un tomer ta pastaav. Mums var but 3 galdi, tris lauvas, 3 pudeles - dazhadi objekti, bet tos kautkas vieno. Dazhada lieluma un izcelsmes trijsturus vieno vienas un tas pashas likumsakaribas. Tatad, bez materijas, kas vnk reflektee pati sevi japastav kautkam, kas var ''apzinaties'' un but idejas nesatajs.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #3 : Augusts 04, 2012 »

Nibelorg

sajaa gadiijumaa matematiska operacija I sakitiisjana) vnk ir karte jeb modelis kaut kam fizikaalam, kas apraksta vienu taa iipasjiibu, sajaa gad. elementu skaitu.

``Tatad, bez materijas, kas vnk reflektee pati sevi japastav kautkam, kas var ''apzinaties'' un but idejas nesatajs.``

Nee, taa materija, kas pati sevi reflektee, jau arii ir to ideju neseejs, ``veel kaut kas`` nav vajadziigs.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8088
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #4 : Augusts 04, 2012 »

Ctulhu
Es meginu apskatit problemu dziljak. Idejai nav fiziskas dislokacijas. Un tomer ta pastaav. Mums var but 3 galdi, tris lauvas, 3 pudeles - dazhadi objekti, bet tos kautkas vieno. Dazhada lieluma un izcelsmes trijsturus vieno vienas un tas pashas likumsakaribas. Tatad, bez materijas, kas vnk reflektee pati sevi japastav kautkam, kas var ''apzinaties'' un but idejas nesatajs.
Tos vieno iespēja tiem piekārtot kopu {1,2,3}
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5 : Augusts 04, 2012 »

Ja mums uz galda stav 3 pudeles, tad tas izsaka kautko tikai butnei, kura var akumulet idejas. Tatad but kontaktaa ar ideju pasauli, kur rodas visu lietu aprises (varbut ari nozime). Pretejaa gadijumaa, man jaapzinaas sevi ka reflektejosha materija, kura vnk atspogulo realitati. Un kur tadaa gadijumaa rodas sajega par to ka 3 var but ne tikai galdi bet ari kresli.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #6 : Augusts 04, 2012 »

Nibelorg

Sjie ir izplatiiti maldi. Nav taadas aareejas ``ideju pasaules``, ar ko ``buut kontaktaa``, ar sjitiem poeetismiem var aatri iebraukt, pardon, gariigumaa (kaa te dazjiem regulaari gadaas). Patiesiibaa ir informacionaala struktuura Tavaas smadzenees un viss.
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #7 : Augusts 04, 2012 »

Ctulhu
Apgalvot ka tadas pasaules NAV ir loti drosmigi no tavas puses :) Tev ir kadi fakti kas par to liecina? Un nevajag baidities kautkur iebraukt, jo, lai kur mes neiebrauktu, tas bus patiesibas nosturitis
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #8 : Augusts 04, 2012 »

Nibelorg

Ja mees iebrauksim gariigumaa jeb mistikaa, jeb metafizikaa, tad tas nebuus patiesiibas nostuuris, lai arii man patiik visaads okultisms (un Lavkrafts  :)  ) un tamliidziigi, es nevienaa briidii neapgalvoju, ka tas atbilst patiesiibai.

Pasaule ir viena - reaalaa jeb materiaalaa, citu nevar buut vnk taapeec, ka nevar buut nekaa ``nemateriaala``, pats sjis apziimeetaajs ir bezjeedziigs.
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #9 : Augusts 04, 2012 »

Citāts
Pasaule ir viena - reaalaa jeb materiaalaa, citu nevar buut vnk taapeec, ka nevar buut nekaa ``nemateriaala``
Un ka ir ar laiku un telpu?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #10 : Augusts 04, 2012 »

Nibelorg

Telplaiks jeb fiziskais vakuums ir materijas forma. To pieraada RT ( telplaika lieksanaas) un vakuuma polarizaacija jeb Kazimira efekti, piemeeram - virtualo dalinju ``izskirsana`` aareejaa laukaa.
IP pierakstīta

Nibelorg

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #11 : Augusts 04, 2012 »

Ctulhu
Es runaju atsevishkji par laiku UN par telpu. Ja tie ir materiali objekti tad tiem butu no kautkaa jasastaav, no dalinjaam? mb... Ka mes zinaam, patreizejaa Standarta modelii, visus spekus parnesaa kautkadas dalinjas (lai gan kas tas ir laikam nav skaidrs).Tatad - kur es varu dabuut gabalinju laika, ko pataustiit? vai gabalinju telpas?
IP pierakstīta

Anonymous

« Atbilde #12 : Augusts 04, 2012 »

Ja es pareizi saprotu, tad fiziķi ar "telpu" kopumā apzīmē visuma formu globāli un lokāli. To, kā pie dažādas ietekmes mainās intervāli starp daļiņām. Respektīvi, telpa nav "objekts", tā drīzāk ir "konfigurācija", visuma ģeometrisko īpašību kopums dažādos mērogos.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #13 : Augusts 04, 2012 »

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #14 : Augusts 04, 2012 »

Anonymous

no otras puses, tas ir tas pats fiz vakuums. Nav jau taa, ka ir ``tukss`` telplaiks, ko ``aizpilda`` materija.
IP pierakstīta