Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Tiesības dzīvot.  (Lasīts 7553 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
Re: Tiesības dzīvot.
« Atbilde #30 : Jūlijs 12, 2012 »

succubus

Ok, ja potenciaalais vecaaks

1) pilniibaa apzinaas, kas tas ir un cik tas buus ``jautri``
2) vinjam ir pietiekosji daudz naudas

tad radiit un audzinaat taadu aizliegt nevar.

IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #31 : Jūlijs 12, 2012 »

Ctulhu
Principā šie abi kritēriji ir vienlīdz labi attiecināmi uz jebkādiem bērniem - arī veseliem. Pie tam nekad nevar būt drošs, vai pietiekoši daudz naudas būs visu laiku.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #32 : Jūlijs 12, 2012 »

succubus

Tiesji taa, sjie abi kriteriji ir attiecinaami uz visiem, kas plaano beernus, vieniigi 1. kriteerijs Dauna gadiijumaa ir daudz nopietnaak izveerteejams.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #33 : Jūlijs 12, 2012 »

Šis ir sarežģīts un imo no loģikas viedokļa nerisināms jautājums. Vai cilvēks ir 100% īpašnieks pār savu ķermeni un līdz ar to var ar to darīt JEBKO?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #34 : Jūlijs 12, 2012 »

Gnidrologs

``Vai cilvēks ir 100% īpašnieks pār savu ķermeni un līdz ar to var ar to darīt JEBKO?``

Jebko ne. Nevar dariit ar savu kermeni taadas lietas, kas apdraud citus  ( piemeeram, audzeet savaa kermenii biistamus mikroorganismus).

Par Dauna slimnieka audzinaasjanu - kaa jau teicu, ja cilveeks staadaas prieksaa, kas tas ir un visu to zinot, briivpraatiigi uznjemas to dariit - tad aciimredzot vinjam to aizliegt nevar.

Ta gan, cik saprotu, runa iet par preteeju gadiijumu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #35 : Jūlijs 12, 2012 »

Citāts
Jebko ne. Nevar dariit ar savu kermeni taadas lietas, kas apdraud citus  ( piemeeram, audzeet savaa kermenii biistamus mikroorganismus).
Es te vairāk par abortu tēmu.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #36 : Jūlijs 12, 2012 »

Šis ir sarežģīts un imo no loģikas viedokļa nerisināms jautājums. Vai cilvēks ir 100% īpašnieks pār savu ķermeni un līdz ar to var ar to darīt JEBKO?
tā tam būtu jābūt. Kā jau tika teikts - izņemot gadījumus kad tas apdraud vai kaitē citiem cilvēkiem...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #37 : Jūlijs 12, 2012 »

Gnidrologs

``Es te vairāk par abortu tēmu.``

Es domaaju, ka tas ir vienkaarsji: Pirmscerebraalajaa embrija stadijaa (liidz 7/8 nedeeljai, ja nemaldos)-  var taisiit abortu, peec tam - tikai mediciinisku indikaaciju gadiijumaa, ja ir risks maates dziiviibai vai toposjaa beerna smagas patologijas augsts risks, kaa sajaa gadiijumaa.

Un  - ja es paarlieciigi nemaldos - tad taadi jau arii ir likumi attiistiitajaas valstiis.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #38 : Jūlijs 12, 2012 »

Citāts
Principā šie abi kritēriji ir vienlīdz labi attiecināmi uz jebkādiem bērniem - arī veseliem.
Veselie bērni tomēr kaut kā nebūt izaug un agrāk vai vēlāk uzsāk patstāvīgu dzīvi. Pie kam daļēji patstāvīgs vesels bērns kļūst jau samērā ātri. Vai Dauna slimnieks ir uz tādu spējīgs?

Es nezinu, vai šis ir TAS gadījums, bet man savulaik kaimiņos dzīvoja čalis, kurš bija 2-3 gadus par mani jaunāks (man šogad palika 34 gadi). Čalis kā nerunāja bērnībā, tā, cik zinu, nedara to arī tagad. Un tad, kad es jau biju pabeidzis RTU un sācis strādāt, mēs vienu brīdi no rītiem satikāmies autobusa pieturā. Es braucu uz darbu, bet viņu māte veda uz kaut kādām nodarbībām. Un tā vairākus gadus pēc kārtas... Kā ir tagad, nezinu, kādu brīdi tur vairs nedzīvoju un attiecīgi man nav infas.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #39 : Jūlijs 12, 2012 »

9K116

Atkariigs no sindroma smaguma - dazreiz ar aarkaartiigi lielaam puuleem izdodas iemaaciit slimnieku sevi apkopt - nu tas ir, apgeerpties, iet uz toleti utt... Citreiz taads slimnieks ir kopjams visu muuzju.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #40 : Jūlijs 12, 2012 »

Ja vecāki negrib slimu bērnu, tad vajadzētu varēt viņu atdot valstij, speciālās iestādēs. To Dauna slimnieku taču nemaz tik daudz nav?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #41 : Jūlijs 12, 2012 »

EzītisMiglā

Bet labaak tad ir konstateet problemu pirms dzemdiibaam un izdariit abortu.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #42 : Jūlijs 13, 2012 »

Ja vecāki negrib slimu bērnu, tad vajadzētu varēt viņu atdot valstij, speciālās iestādēs. To Dauna slimnieku taču nemaz tik daudz nav?
priekš kam? pašpietiekamam cilvēkam it kā būtu jāspēj atrisināt savas problēmas pašam!
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #43 : Jūlijs 13, 2012 »

diemžēl Dauna sindroms iet plašumā. tādi bērni dzimst aizvien vairāk. nemācēšu pateikt - kāpēc. laikam racionāli domājošais cilvēks ir ar savu super racionalitāti tā sevi (ap)sačakarējis, ka nu bauda sekas. varbūt tādēļ lai cilvēki iemācītos agapi.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
« Atbilde #44 : Jūlijs 13, 2012 »

kā jums šķiet,  cilvēka vērtību(???) nosaka tas, vai viņš māk sev noslaucīt pakaļu vai nē?
IP pierakstīta