Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Tiesības dzīvot.  (Lasīts 7559 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
Tiesības dzīvot.
« : Jūlijs 11, 2012 »

ko sacīsiet par tiesībām?
kuram ir taisnība? mātei? tiesai? vai arī kā vienmēr - katram sava taisnība?

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/428747-vai_bernam_ar_dauna_sindromu_ir_tiesibas_dzivot
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
Re: Tiesības dzīvot.
« Atbilde #1 : Jūlijs 11, 2012 »

Nu, daudz biežāk tiek abortēti arī veseli bērni, kam būtu iespējas izaugt par cilvēkiem, kuri varētu dzīvot normālu un pilnvērtīgu dzīvi, kas man personīgi liekas daudz skumjāk. Jebkurā gadījumā, situācija, kurā ārsts prasti apkāš sievieti, novedot līdz situācijai, kad jādzīvo uz pabalstiem, jo viņai nav iespējams strādāt bērna slimības dēļ, man arī neliekas pareiza.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #2 : Jūlijs 11, 2012 »

Nu, daudz biežāk tiek abortēti arī veseli bērni, kam būtu iespējas izaugt par cilvēkiem, kuri varētu dzīvot normālu un pilnvērtīgu dzīvi, kas man personīgi liekas daudz skumjāk. Jebkurā gadījumā, situācija, kurā ārsts prasti apkāš sievieti, novedot līdz situācijai, kad jādzīvo uz pabalstiem, jo viņai nav iespējams strādāt bērna slimības dēļ, man arī neliekas pareiza.
tas gan. tikai parasti mātes nemēdz sūdzēt ārstus tiesā(īpaši, pēc bērna piedzimšanas) par to, ka netika piedāvāta iespēja veikt abortu.
tagad tā ir norma - neviens neko īpašu nepiedāvā, ja pats nezini, ko gribi, var sanākt visādi.
ok, tur vēl parādās dok. viltošana, cienītā dabūja vēl tiesas izdevumus segt 3000.-  no tās pašas invalīda naudiņas. ak,vai,ak,vai.
atteikties negrib, bet bērnu arī neveselu negrib - tā teikt, kāpēc neļāvāt piebeigt uzreiz???!!!!

40 gados dzemdēja. risku apzinājās. tagad ārsti vainīgi. nabadzīte. :(
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #3 : Jūlijs 11, 2012 »

Citāts
tas gan. tikai parasti mātes nemēdz sūdzēt ārstus tiesā(īpaši, pēc bērna piedzimšanas) par to, ka netika piedāvāta iespēja veikt abortu.
Paga paga, būsim tomēr precīzi - nevis piedāvāta iespēja veikt abortu, bet gan, cik saprotu, sievieti neinformēja, ka viņa ir riska grupā un, attiecīgi, neveica pārbaudes, kuras ļautu laicīgi diagnosticēt bērnam Dauna slimību.

Vai šī sieviete un Dauna slimības slimais bērns šobrīd ir laimīgāki, nekā viņi abi būtu, ja slimais bērns būtu abortēts - ej nu saproti. Ne man to spriest, bet katrā ziņā es šo sievieti nevaru nosodīt.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #4 : Jūlijs 11, 2012 »

Citāts
Paga paga, būsim tomēr precīzi - nevis piedāvāta iespēja veikt abortu, bet gan, cik saprotu, sievieti neinformēja, ka viņa ir riska grupā un, attiecīgi, neveica pārbaudes, kuras ļautu laicīgi diagnosticēt bērnam Dauna slimību.

Vai šī sieviete un Dauna slimības slimais bērns šobrīd ir laimīgāki, nekā viņi abi būtu, ja slimais bērns būtu abortēts - ej nu saproti. Ne man to spriest, bet katrā ziņā es šo sievieti nevaru nosodīt.
būs jāpārlasa. es sapratu ka māte apzinājās savu vecumu un risku.
par laimi runājot  :)- Dauna sindroma bērni protams ir daudz slimīgāki, bez sindroma var būt vēl citas iedzimtas pataloģijas. bet šie bērni ir varen dzīvelīgi un apmierināti gan ar sevi, gan ar visu apkārtējo pasauli. dzīvesprieku no viņiem var tikai pamācīties.

es jau arī to kuci, pardon, nenosodu. ;D ;D ;D nav viņa tādu bērnu pelnījusi.  :-\
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #5 : Jūlijs 11, 2012 »

S.R.
Viņai nedeva iespēju veikt analīzes, bet papīros ierakstīja, ka tādas veiktas.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #6 : Jūlijs 11, 2012 »

S.R.
Viņai nedeva iespēju veikt analīzes, bet papīros ierakstīja, ka tādas veiktas.
aha, tas gan nav labi. trakākais tas, ka nu jau zaudēt nav ko - jau 3000. - bija jāsamaksā par tiesas darbiem. cerēsim ka vinnēs šoreiz, no kaut kā tak tai mazajai(meitai) ir jādzīvo.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #7 : Jūlijs 11, 2012 »

Citāts
grūti teikt. vai tiesības dzīvot obligāti nozīmē arī pienākumu mocīties?  Tb - vai mēs aizstāvot to tiesības, kas paši tās nevar aizstāvēt, ij šo tiesību aizstāvības rezultātā nolemjam tos uz mokpilnu esību - tiešām aizstāvam viņu tiesības, jeb tomēr apmierinām savu ego un savus priekšstatus par tiesībām, kurus uzliekam par pienākumu citiem?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #8 : Jūlijs 11, 2012 »

Citāts
grūti teikt. vai tiesības dzīvot obligāti nozīmē arī pienākumu mocīties?  Tb - vai mēs aizstāvot to tiesības, kas paši tās nevar aizstāvēt, ij šo tiesību aizstāvības rezultātā nolemjam tos uz mokpilnu esību - tiešām aizstāvam viņu tiesības, jeb tomēr apmierinām savu ego un savus priekšstatus par tiesībām, kurus uzliekam par pienākumu citiem?
tas ir grūts jautājums. vai ar dauna sindromu bērns, cilvēks var pateikt - jā, gribu dzīvot. šķiet, var. ja bērns nerunā, ir pilnīgi defektīvs - tad grūtāk. bet stāsta, šie bērniņi reaģē uz mīlestības izpausmēm.
arī pilnīgi veseli cilvēki vēlās mirt. bet nez kādēļ pašnāvību tomēr uztveram kā traģēdiju.
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #9 : Jūlijs 11, 2012 »

Pēdējoreiz kad es interesējos, abortēti vēl tika tikai embriji un augļi, nevis bērni.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #10 : Jūlijs 11, 2012 »

Citāts
bet stāsta, šie bērniņi reaģē uz mīlestības izpausmēm.
Piedod par cinismu, bet arī amēbas vai kaut kādi tur bentosa tārpi okeānā arī reaģē uz, piemēram, gaismu...
Citāts
arī pilnīgi veseli cilvēki vēlās mirt. bet nez kādēļ pašnāvību tomēr uztveram kā traģēdiju.
Mirt veselam cilvēkam pašam sava lēmuma dēļ tomēr īsti nav dabiskā lietu kārtība.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #11 : Jūlijs 11, 2012 »

Citāts
bet stāsta, šie bērniņi reaģē uz mīlestības izpausmēm.
Piedod par cinismu, bet arī amēbas vai kaut kādi tur bentosa tārpi okeānā arī reaģē uz, piemēram, gaismu...
Citāts
Mirt veselam cilvēkam pašam sava lēmuma dēļ tomēr īsti nav dabiskā lietu kārtība.

parasti jau šādi bērni pārāk ilgi nenodzīvo. :) un tās mīlestības arī nesaņem īpaši daudz.
fakts pats par sevi ir interesants, it kā gandrīz pilnīgi slimas smadzenes, bet reaģē.
arī vesels cilvēks izmantojot nelielu procentu no savu smadzeņu potenciāla.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #12 : Jūlijs 11, 2012 »

Citāts
fakts pats par sevi ir interesants, it kā gandrīz pilnīgi slimas smadzenes, bet reaģē.
Nu jā, bet tārpiem un zarndobumaiņiem vispār nav smadzeņu, bet tie arī uz kairinājumiem reaģē - to nosaka pavisam citi, paši vienkāršākie nervu centri. Cilvēkam arī ir 2 nervu sistēmas - viena ir tā, kas ļauj mums darboties apzināti, bet otra - automātiskā, kas pati darbina organismu ar darbībām, par kurām mums nav jādomā - elpošana, piemēram...
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #13 : Jūlijs 11, 2012 »

Citāts
parasti jau šādi bērni pārāk ilgi nenodzīvo. :) un tās mīlestības arī nesaņem īpaši daudz.
un ja mēs to iepriekš zinām - kapēc mums likt tam auglim attīstīties un iet cauri kaut kam tam, ko mēs paši sev nenovēlētu?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #14 : Jūlijs 11, 2012 »

arī vesels cilvēks izmantojot nelielu procentu no savu smadzeņu potenciāla.
Vienlaikus aktīva ir tikai neliela daļa smadzeņu, bet tā pārmaiņus vairāk vai mazāk visas smadzenes tiek izmantotas. Vecs pārpratums, kas radies, jo žurnālisti bija kaut ko izpratuši un uzrakstījuši pa savam.
IP pierakstīta