Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Kāpēc cilvēks neredz Dievu?  (Lasīts 2625 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Kāpēc cilvēks neredz Dievu?
« : Jūlijs 10, 2012 »

godīgi sakot - jautājums nav nedz sarežģīts nedz īpašs... taču man iespārdīja komnetāri uz šo tēmu delfinārijā. Resp. - izveidojās ilustrācija kaut kam tadam, ko varētu nosaukt par "Kolektīvo izkliedēto apziņas plūsmu". IMHO pilnīgi visi komentāri ir nepatēmu, atspoguļo kaut ko dziļi individuālu, savā starpā nesaistītu...
Es pat īsti neizpratu - kur to vajadzētu likt, varbūt "nejēdzībās"?  Satura nav tik pat kā nekāda, ir tikai īpatnēja forma, kura uzjautrina...
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=216890&t=216890
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
Re: Kāpēc cilvēks neredz Dievu?
« Atbilde #1 : Jūlijs 10, 2012 »

Arī ne pa tēmu, bet visnotaļ atgādina Aivara Gedroica darbības turpat DELFInārijā, kurš mēdz pārkopēt sev tīkamus random komentārus, postējot tos ne pa tēmu zem nika `tā domā latviešu tauta` :D
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

kundalini007

« Atbilde #2 : Jūlijs 16, 2012 »

O, Masiks sācis dzejot, ne tikai nodarbotiies ar velobraukšanu :D

es gan domāju, ka Dievu var redzēt, par piemēru - Shri Mataji foto visiem ir pieejams
Man 1 pusbomzis stāstīja - ka viņš gājis pa ielu un aizdomājies - ieskrējis ar pieri laternas stabā uz ielas, sasities, a tur mans plakāts bija uzlīmēts, un tā viņš reāli - veica plakātā minētās rekomendācijas un saņēma Pašrealizāciju
IP pierakstīta

quux

« Atbilde #3 : Jūlijs 19, 2012 »

neredz tāpēc ka tur nav ko redzēt, ja atskaita halucinācijas vai ko tādu.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7130
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #4 : Jūlijs 29, 2012 »

Man liekas, atbilde varētu būt apmēram dzena koana garā:
 - Ja ceļā satiec Budu, nosit viņu un ej tālāk.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42239
  • Ateists
« Atbilde #5 : Jūlijs 29, 2012 »

παλαιό ανόητος

no kurienes taada agresivitate?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #6 : Jūlijs 29, 2012 »

παλαιό ανόητος

Taadas veelmes vareetu izraisiit dazji no dievveida teeliem, piemeeram biibeles jahve, bet arii te vairaak vietaa buutu kaartiigs nesteidziigs Nirnbergas tribunaals.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #7 : Augusts 01, 2012 »

a_masiks

A vispaar es briinos par Haronu - kur cilveekam var buut tikkkk daudz pacietiibas.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #8 : Augusts 01, 2012 »

Ctulhu
katrs izlaidējas kā grib. Tas taču nav viņa darbs. lai gan redzams, ka ar laiku viņš paliek tomēr neiecietīgāks, ibo viena un tā pati stūrgalvība zajobivaet...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #9 : Augusts 03, 2012 »

Uz farizeju jautājumu, kad nākšot Dieva valstība, Viņš tiem atbildēja: "Dieva valstība nenāk ārīgi redzamā veidā. Nevarēs arī sacīt: redzi, še viņa ir vai tur, – jo, redziet, Dieva valstība ir jūsu vidū."

(Lk 17: 20,21)
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #10 : Augusts 03, 2012 »

tas_pats
tb - Dieva valstība nav nekas tāds, kas te jau nebūtu? Tad tā ir sūdīga vieta, odnako.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7130
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #11 : Augusts 26, 2012 »

Viens cilvēks "katedrālē" ierakstīja labu tekstu, atbildot uz manu gaušanos par D-va dabas neizprotamību. Padalīšos ar to. Niks: Neige:

"Man šķiet, viens no iemesliem, kāpēc Dievs Vecajā Derībā daudz aktīvāk sevi manifestēja, ir tāds, ka mūsdienās ar visiem plašsaziņas līdzekļiem, šādas Dieva zīmes (ja tās patiešām būtu nepārprotamas un neapgāžamas) izplatītos pa visu pasauli vienā acumirklī. Tas, savukārt, novestu pie tā, ka visi sāktu ticēt Dievam. Tomēr šī ticība vairs nebūtu gluži ticība, bet gan loģiska dedukcija, kas izriet no taustāmiem pierādījumiem.

Tomēr, Dievs izvēlas palikt "inkognito", Viņš vēlas, lai ticība ir ticība nevis loģisks secinājums - un tam ir savs iemesls. Ja mums būtu neapgāžami pierādījumi Dieva eksistencei, mēs gandrīz visi nonāktu ellē. Atcerēsimies eņģeļus - viņi atradās Dieva klātbūtnē, tātad, viņi absolūti zināja, ka Dievs eksistē. Tomēr, tā kā tiem bija brīva griba, daudzi izvēlējās sagrēkot. Šie eņģeļi uzreiz tika aizsūtīti uz elli, jo absolūta svētuma klātbūtnē grēks nevar atrasties.

Ar zināšanām nāk atbildība. Apustulis Jēkabs aicina savus brāļus nekļūt par mācītājiem, jo tie, kas Dievu iepazīst, tiks tiesāti par saviem grēkiem daudz stingrāk nekā neticīgie. "Netopiet, mani brāļi, daudzi par mācītājiem, zinādami, ka mēs nāksim grūtākā tiesā." (Jēk 3:1) Ja mēs absolūti nepārprotami zinātu, ka Dievs eksistē un tomēr izdarītu kādu grēku (un mēs visi esam grēcīgi), mēs tiktu tiesāti tikpat bargi kā eņģeļi. Tāpēc šī it kā neziņa ir liela žēlsirdība no Dieva puses.

Ko es ar to visu gribu pateikt, ir tas, ka Dievs par visu ir padomājis. Apustuļu atstātās liecības par Jēzu un viņa upuri, ir pietiekami skaidras, lai mēs uztvertu un saprastu tā nozīmi. Bet tajā pašā laikā, tie nav neapgāžami pierādījumi, un to patiesumu nav iespējams pilnībā pārbaudīt. Šeit ir tā ticības robeža."
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8272
« Atbilde #12 : Augusts 26, 2012 »

Mani mazāk apbēdina cilvēku ticība Dievam, bet vairāk tādi bullšiti kā augstāk citētais. Kāpēc cilvēki izvēlās būt TIK stulbi?
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
« Atbilde #13 : Augusts 26, 2012 »

IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #14 : Augusts 26, 2012 »

παλαιό ανόητος
Jā, šī ir viena iespēja, atbilde uz jautājumu "kāpēc Dievs klusē".
IP pierakstīta