Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Paarliecinaata kristiesja teksti , kas paraada kristietiibas probleemas.  (Lasīts 26017 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists

Gnidrologs

Taatad moss saaksim ar antiintelektualismu:

Pastaav aizdomas, ka mees ar to saprotam kko nedaudz atskiriigu, ko saprotu es - uzdrukaaju augstaak.

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262

Mēs visu šo esam izrunājuši krustām šķērsām citās, speciāli katram no šiem aspektiem veltītās tēmās. Tev atmiņa kā mušai? Ej un pašķirsti vecās tēmas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Es zinu, bet

1) prasaas kopsavilkums
2) katrs no sitiem atseviskji liidz galam izanalizeets netika, ir daudz fragmentaaru sarunu kas paliek karaajoties pie teezes ``tu esi taads un sjitaads``...

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

3) Klopi par antiintelektualismu tiesjaam neatceros/ neatrodu , tas ar geenijiem tomeer zem sjii nepaiet jo tur vnk ir dazjaadu uzskati par smadzenju darbiibu, bet neviens jau nenoliedza, ka geeniji eksisteeja/ eksistee.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Antiintelektuālisms leftardu izpildījumā ir mēģinājums pievilkt visus standartus lower common denominator līmenim. Tieši tāpēc tādi kā tu, kas nesaprot kā Bēthovens var būt objektīvi izcilāks par Britniju Spīrsu, jo tam ģēnijs nav taustāmas ar mikroskopu un ievietojams mēģenē, mēģina ieviest ideju, ka viss ir gaumes lieta. Analoģiska idiotia, kas neattiecas uz mākslu, bet sabiedrību kā tādu, izpaužas izglītības sistēmā daudzās Rietumu valstīs, kur tiek mākslīgi pazemināti zināšanu standarti, lai visādi nēģeri, kas universāli feilo iekš jebkā, kas saistīts ar intelektualizēšanu, nekristu ārā no skolām un statistika neuzrādītu viņu stulbumu. Jo redz, pat objektīvus faktus var noliegt, tad, ja tie ir ''rasistiski''. Analoģiska idiotija ar sievietēm, kuru statistiskais feileris jebkurā ar intelektu siastītā jomā tiek pasludionāts par patriarhālo vīriešu sazvērestību un piedāvāti tādi risinājumi kā affirmative action kovtas u.c. stulbumi. Leftardiem svarīgi, lai visi justos ar sevi apmierināti un apčubināti. Lai neviens nejustos ne par ko vainīgs, atbildīgs un nedod dies, izjustu pašnosodījumu. Tas, ka viņu darbības gandē sabiedrības intelektuālo, kulturālo un morālo kvalitāti, viņiem nerūp, jo viņu motīvi ir emocionāli, ne racionāli.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``Antiintelektuālisms leftardu izpildījumā ir mēģinājums pievilkt visus standartus lower common denominator līmenim``

Tb apmeeram situaacijas, kad skolaas orienteejas uz videejo masu, nevis uz apdaavinaataakajiem un neizdala tos.

Nujaa un tas, ko Tu saki par standartu pazeminaasjanu, kur par PSRS izgliitiiba daudzos aspektos bija kvalitatiivaaka par tagadeejo no ASV nokopeeto.

Uz visu sjo tak es esmu ( noteikti esmu,, vnk tagad slinkums mekleeties un passam sevi citeet) teicos, ka visas taas kvotas ir stulbums, vajag visiem vienaadus augstskolu exaamenus, nepazeminot liimeni un basta.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``Tas, ka viņu darbības gandē sabiedrības intelektuālo, kulturālo un morālo kvalitāti, viņiem nerūp, jo viņu motīvi ir emocionāli, ne racionāli.``

Tas par tiem kvotu ievieseejiem un mulkjiisju apcubinaataajiem - jaa piekriiitu, aplami, iebraukts graavii.

No otras puses - pret neegeri, kas nolicis normaalus exaamenus un maacaas universitaatee fizku, teiski, tu taccu iztureesies kaa pret fizikji un tikai  - vai ne?

Labs vai slikts fizikjis atkariibaa no sekmeem, talantiem, darbaspeejaam etc. Kaadaa kraasaa ir fizikjis - nav svariigi. Svariigi ir vinja rezultaatu, teorijas, konstrukcijas, publikacojas, patenti, atskaites, teezes, disertaacijas...  Piekriiti?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Jā, protams. Nemaina faktu, ka statistiski apdalītas grupa dēļ mainīt veselu sistēmu, izgudrot pseidozinātniskas pasakas, vai vienkārši neapkopot un nepublicēt šādus datus, lai nomaskētu, šo faktu un panāktu 'feelgood' stāvokli, ir ne vien idiotisms, bet arī kaitīgi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Piedo, bet kursj tad striidas?????????

eeee, es no tiesas neatceros, ka es buutu teicis, ka kaut ko nevajag peetiit, ka kvotas ir pareizi, ka mulkji ir vienliidziigaaki un apcubinaami.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Tas ko es saku ir - atnaak zuluss vai masajs staaties fizikas fakultaate, vinjam iedod testu, to pasju ko japaanim, vaacietim, latvietim. Uz prieksju.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Un atkal - mums pasjiem te ir zemaak attiistiits regions- latgale.To notiekti var paraadiit ar statistiskiem raadiitaajiem daudzos veidos. Risinaajums? Pasludinaam cangaljus par primitiivaaku etnisko grupu un norobezojamies no taa regiona?

Laikam tomeer buuveet tur augstskolas ir labaaks risinaajums?

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Es neko nerunāju ne par kādu ''pasludināšanu''. Vispār nesaprotu ko tu no manis gribi. Tu uzdevi jautājumu, es atbildēju.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Ok, jautaajums plasaakaa noziimee bija par Gnidrologa plaanu sabiedriibas uzlabosjanai, Jaa, Gnidrologs to vienreiz jau iezeemeeja, tur bija , ja nemaldos, izgliitosjana + nootropie preparaati dazjos gadiijumos, nu ko - es pilniibaa piekriitu nezinu vai leftardi arii piekriit  :)
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025

(c)Es esmu sjaads materialists.
Nejaukt ar konsuumeristu - utilitaaristu

Ja mūžīgi uzturēt savu ego siltumnīcas apstākļos caur ztp produkciju - nav konsumēšana un utilizēšana, tad nezinu kas vispār ir.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Krista

Nee, nav konsumerisms, jo nepieciesjamais pariikojums ir tikai liidzeklis, meerkjis ir izzinja, beriiviibas pakaapju skaita palielinaasjana.
IP pierakstīta