Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Paarliecinaata kristiesja teksti , kas paraada kristietiibas probleemas.  (Lasīts 26016 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262

Tu vispār zini kas ir krāpniecība? Tu vispār kaut KO zini?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists

Nujaa, iisteniibaa gk man nepatiik, ja vinjin graabstaas gar beerniem, OK, ja taas ir religiskas gimenes, tur taaapt neko nevar dariit, bet citos gadiijumos peec manaam domaam klerikaalju piekljuve beerniem buutu max jaaierobezjo.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Tava piekļuve bērniem tā pat. Zaraza, ko tu pļūtī pa labi un pa kreisi. Es tādus kā tu vestu uz piespiedu lobotomiju.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Emocijas?  :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Bet nu jaa, es taccu nevienu nepiespiezju.

If you can't take the heat, get out of the kitchen.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Es vienkārši to uzskatu par racionālu darbību. Tu kā  indivīds, protams, nevienu nevari piespiest, bet, ja tādi kā tu savairojas un kļūst ietekmīgi, tad rodas problēmas. Tieši tāpēc piespiedu lobotomija, vai pat prasta nolinčošana dažkārt ir labs risinājums. Galu galā, komūnai jāizskauž no sevis slimības tā pat kā mēs izgriežam no sava ķermeņa audzējus, vai ne tā?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``Es vienkārši to uzskatu par racionālu darbību. Tu kā  indivīds, protams, nevienu nevari piespiest, bet, ja tādi kā tu savairojas un kļūst ietekmīgi, tad rodas problēmas. Tieši tāpēc piespiedu lobotomija, vai pat prasta nolinčošana dažkārt ir labs risinājums. Galu galā, komūnai jāizskauž no sevis slimības tā pat kā mēs izgriežam no sava ķermeņa audzējus, vai ne tā?``

Jauki, bet luudzams noformulee, tiesji ko Tu man inkriminee, par ko man tas naavesssods pienaakas?

Korekti noformuleet apsuudziibu taccju vajadzeetu, ne?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Bet vispaar, jaa sjo man buus jaaieraksta pie sasniegumiem.

`` ja tādi kā tu savairojas un kļūst ietekmīgi, tad rodas problēmas. Tieši tāpēc piespiedu lobotomija, vai pat prasta nolinčošana dažkārt ir labs risinājums``

Esmu visaadi saukaats, esmu postuleeets pat nelabo garu apseestu ( sk. Susljiku), bet jaapieziimee, ka pirmo reizi man internetaa ir piespriesta naave.

Iedzersju uz to kaadu teeju.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Man nav nekas pret tevi personīgi, vienkārši nepatīk cilvēki, kas vēlas piedirst aku, no kuras citiem jādzer tikai tāpēc, ka savus sūdus uzskata par nektāru.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Poeetisms noverteets, bet joprojaam truuxt konkreetikas.

OK, ja Tu domaaji tos ticiigos, kam es it kaa bojaaju dziivi, tad ko - saki, ka nevajag veersties pret organizeeto religiju funkcionaariem?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Man nebūtu nekas pret vēršanos, ja tā vietā netiktu bīdītas citas ticības un delūdētas ideoloģijas + idiotijas propaganda. Salīdzinājumā ar tiem dzīves principiem un pasaules uzskatiem, ko sevī nes mūsdienu marksisti, mūsdienu kristieši ir veselā saprāta un racionalitātes iemiesojums.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Nujaa, bet par to jau ir runa, ka es gribeeju razobratsja 3 lietaas:

1) ko Tu iisti domaa ar muusdienu masrksismu
2) kas tajaa ( no jautaajuma #1) ir slikts
3) ko no taa Tu piedeevee man

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Antiintelektuālisms, materiālisms, relatīvisms, kulturāls suicidālisms, ideoloģisks egalitārisms, feminisms etc.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Ok, tiksim skaidriibaa, vismaz meeginaasim:

Antiintelektuaalisms: Es ar to saprotu taa saucamo filistiinismu. Ja es pareizi saprotu terminu, tas ir apmeeram preteeji zinaatkaarei - neveeleesanaas uzzinat kko jaunu, leposanaas ar nezinaasanu, uzbrukumi tiem, kas veelas zinaasanas palielinaat.

OK. Ja man tas piemiit, tad mani tiesjaam ir jaasit nost. Piekriitu.

materiaalisms: Ja ar to saprot filozofisko materialismu kaa monismu ( taadaa zinjaa kaa jebkaa paardabiska noliegsjanu), tad kur ir probleema?

Es esmu sjaads materialists.

Nejaukt ar konsuumeristu - utilitaaristu.

Relatiivisms - tas laikam bija no postmodernistu laucinja nu un postmodernisms manaa skatiijumaa ir diezgan nozeelojams cirks.

Feminisms - taadaa zinjaa, ka visiem cilveekiem jaabuut vienliidziigiem un jaaskiro vinji tikai peec intelekta, ne pec dzimuma, rases, paarlieciibas, mantiska staavoklja - kuraa vietaa nepiekriiti?

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Par paareejiem diviem:

Kulturaals suicidaalisms prasaas paskaidrot siikaak, ideologisks egalitaarisms savukaart prasa no manis izveerstaaku skaidrojumu,kaa es to saprotu, taalab atstaasim tos uz beigaam, tixim skaidriibaa par augstaak mineetajiem.
IP pierakstīta