Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Paarliecinaata kristiesja teksti , kas paraada kristietiibas probleemas.  (Lasīts 25999 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370

Diezgan primitīvs piegājiens, kuru var kritizēt.
Citāts
Информация для графика была собрана одним кропотливым немцем в 1908 году,
Tas parāda, ka rezultāti būs stipri eirocentriski. Šī gadsimta laikā vēsture ir atklājusi daudz ko jaunu, it īpaši citos kontinentos, un arī pētnieki vairs nav tik biased un klasicismu (antīko Grieķiju & Romu), kāds droši vien bija tas vācietis...

Kā ar islama zelta laikmetu un zinātnes attīstību? Situācija nebūs tik vienkārša... To, ka viduslaiku Eiropa bija barbariska, visi tāpat zina. Bet tāda lielumā tā bija arī pirms tam, kristietība nudien to neizraisīja.

Bez tam, "empīrisma procents sabiedrībā"? WTF. Kā kaut ko tādu vispār var izmērīt?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42125
  • Ateists

Rave, vinjs tur njem atklaajumu/ izgudrojumu skaitu pa gadiem, ja es nemaldos.
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370

Ko definē kā izgudrojumu? Un kādus avotus izmanto, lai noteiktu pirmizgudrotāju? PSRS - ziloņu dzimtene.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

Citāts
Autors: Proskova
Datums: 17.05.13. 08:37

a_masik, tavi "argumenti" ir muļķīgi. Tā tiešām ir neizskaidrojama mīkla - kāpēc šī "blagodatnaja ogoņ" sākumā ir tikai kā gaisma un nededzina, bet pēc tam kļūst kā parastā uguns. Par kaut kādiem "trikiem" nevar būt ne runa (ja jūs būtu skatījušies televīzijas translāciju, tad jums šādi jautājumi pat nerastos).
Pamēģini gan, a_masik, laist savus "pirxtus" cauri 33 kopā saliktu un aizdedzinātu sveču ugunskuram - garantēju, ka aurosi kā aizkauta cūka.

Autors: a_masiks iesmīn
Datums: 17.05.13. 09:02

tad tu esi ar mieru aplieties ar benzīnu un parādīt patiešām patiesībā, ka šī uguns neapdedzina? Jeb tava ticība uguns nekaitīgumam tomēr nav tik liela, cik liela ir vēlme lielīties ar muļķīgiem un tukšiem pontiem?

Datums: 17.05.13. 09:12

Vari nepūlēties! Es palagus nelasu principā. Es taču teicu - es pati tur biju un pati pārliecinājos. Tāpēc man visi skeptiķu un neticīgo "argumenti" ir pie vienas vietas.
Tu vari purkšķēt pa internetu cik gribi, bet man mājās ikonu priekšā deg "Blagodatnaja (šim vārdam nav precīza tulkojuma latviski) Uguns" no mūsu Pestītāja kapa Jeruzalemē. Šogad es tur nebiju aizbraukusi, bet šo Uguni jebkurš, kas gribēja, varēja saņemt Kristus Piedzimšanas katedrālē Lieldienu naktī.

Autors: a_masiks interesējas
Datums: 17.05.13. 10:06

un? Tā tava uguns mājās -ir maģiska? Nededzina, ja? Un ja tu tiksi aplieta ar benžu ij piesvilināta no TĀS uguns - tev nekas ļauns nenotiks? Nu, labi, visu ķermeni jau nevajag. Varbūt pietiks ar to roku, ar kuru raksti internetā? Tu taču piekrīti - rokai kura tiks dedzināta ar "blagodato" uguni - tai nekas ļauns nenotiks, vai ne? Sarunājam radniņu šovakar Vērmaņdārzā? Tu paņem līdzi uguni, es paņemšu līdzi puslitru benzīna, ij reizi par visām reizēm noskaidrosim kas ar to uguni īsti ir? Ok?

Datums: 17.05.13. 10:17

Protams, ka dedzina! Viņa nededzina tikai pašā sākumā (apm. kādu pusstundu no Uguns nonākšanas Kulukvijā), bet pēc tam jau dedzina kā jebkura uguns. Daži svētceļnieki ir guvuši arī apdegumus un dažiem pat bārdas apsvilušas, jo neuzmanījās laikus pārtraukt "mazgāšanās rituālu". Bet to jau pēc Uguns gaismas maiņas var pateikt, kurā brīdī notiek pārvērtība. Jo sākumā tā Uguns ir tāda neparasti balta.

ech.... nesanāca raskoļīt uz publisku demonstrāciju.... laikam ticība tai dāmai nebija pietiekoši stipra...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

a_masiks

Citreiz, gatavojoties uz šādu eksperimentu, laicīgi ievies šādu itemu:

IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis

masiks māca kristīgās ticības pamatus jehovas lieciniekiem (tiem, kuri sevi pozicionē kā bībeles zinātajus un izcilus pētītājus)

Citāts
Autors: a_masiks smīn
 Datums: 12.08.13. 13:39

Autors: astra
 Datums: 09.08.13. 21:30

Es zinu ,ka daudz nepatiesas informācijas ir izdevuši Jehovas liecinieku 'pretinieki',ka ar to ir pilns internets,bet ir taču arī Jehovas liecinieku interneta vietne,kur katrs pats personīgi variet ieiet un pārliecināties,ka Jehovas liecinieki ir tie kristieši,kuru rīcība visprecīzāk atbilst Jēzus un viņa agrīno kristiešu rīcībai.(c)

Diezvai. Jēzus nevienu savu apustuli nepatrieca grēku dēļ. Bet jūs savu māsīcu (vai kas tev tā bija) - patriecāt. Pie kam nevis tamdēļ ka viņa kļuva sātaniste, komuniste vai musulmane - viņa turpināja ticēt jūsu dievam, turpināja būt uzticīga jūsu organizācijai, bet būdama vienkārsi cilvēks nevis enģelis - kļuva cilvēciski grēcīga. Tā vietā, lai palīdzētu viņai ar ģimeni un psihisko kaiti - jūs viņu padzināt, lai gan pirms tam paši radījāt viņai atkarību no savas organizācijas. Pofig cik tas ir nekristīgi, tas ir arī amorāli vienkārši no humānisma pozīcijas.
 Tā nav nepatiesa iznformācija no kādu ļaundaru puses. Tu pati to pastāstīji pati par savu organizāciju. Neviens cits.
Šī viena vienīgā darbība (kuru jūs visi uzskatāt par pareizu, neviens neprotestēja un nesaskatīja tur neko nekristīgu) jau ļauj pilnīgi noteikti apgalvot ka jums ar Jēzu nav pilnīgi nekā kopīga. Nedz ticība, nedz mācība. Tas ka piesaucat Jēzu kad vajag un nevajag - tas ir tas pats kas murumulēt "Abrakadarba" buram vārdus - bez nozimes un jēgas. Galvenais murmulēt lai ausis aizrunātu. Sātanisti pret kuriem itkā jūs cīnaties, skatās uz jums no vannas istabas spoguļa katru rītu. Tā nu tas ir....

Citāts
Re: a masikam
 Datums: 12.08.13. 19:47

Un kā tad bija ar Jūdu Iskariotu?Kāpēc tad viņa vietā tika izvēlēts Matejs?

astra
Autors: a_masiks interesējas
 Datums: 12.08.13. 20:02

Un? JĒZUS Jūdu padzina? Iztrieca ārā, vai tomēr kopā ar viņu baudīja vakarēdienu? Jēzus uz krusta mocīdamies, lūdza - lai vai ko, bet lai Jūdu atrod un piesit līdz nāvei, kā atriebību un sodu par to ko Jūda izdarījis? Jeb uzņēmās arī Jūdasa grēkus, tos izpirka kopā ar pārējo cilvēku grēkiem?
 Un ar ko TU tad būtu labāka par Jūdasu, vai Jūdass par tevi sliktāks?

Citāts
Re: a masikam
 Datums: 13.08.13. 00:28

Nu bet tieši tā jau arī bija,ka īsi pirms 'svētā vakarēdiena' Jēzus Jūdu izraidīja arā.Savu nāves atceres vakaru viņš iedibinaja bez nodevēja klātbūtnes.
 Un pēc tam,kad viņš nodeva Jēzu,Jūda pakārās.

Citāts
Autors: a_masiks smīn
 Datums: 13.08.13. 02:53

tu esi pārliecināta, ka zini ko pati raksti? Man rādās, ka neesi lasījusi nevienu evanģēliju un Pāvila vēstuli korintiešiem ne tik.
 Svētais vakarēdiens notika pirms, nevis pēc krustā sišanas. Jeb tev tas nešķiet būtiski?

Datums: 13.08.13. 12:57

Es nespēju izprast,kā var nesaprast tik vienkārši uzrakstītus dažus teikumus,bet to nozīmi sagrozīt līdz nepazīšanai!??
 Vai tad ne pirms savas nāves Jēzus iedibināja savu nāves atceres vakaru,par piemiņas simboliem izmantojot maizi un vīnu!?Bet šajā notikumā nodevējs Jūda nebija klāt,jo Jēzus viņu bija aizraidījis prom.Nu ka lai tev vēl skaidrāk uzraksta!?

Citāts
Autors: a_masiks līdzcietīgi
 Datums: 13.08.13. 13:39

saulīt, dārgā, Jēzus iedibinātajā vakarēdienā piedalījās VISI apustuļi, Jūdu Iskariotu ieskaitot. Es taču teicu -TU BĪBELI NEESI NEMAZ ROKĀS TURĒJUSI!!! Tu tikai vāvuļo kaut kādas muļķibas, kuras tev "vačtovera" priesteri tevim sastāstījuši, ka tas esot tā bībelē rakstīts! Abet bībelē stāv rakstīts sekojošais:
20 Un, kad vakars metās, Viņš apsēdās ar divpadsmit mācekļiem,
 21 un, tiem ēdot, Viņš sacīja: "Patiesi Es jums saku: viens no jums Mani nodos."
 22 Un tie ļoti noskuma un sāka cits pēc cita Viņam sacīt: "Taču ne es, Kungs?"
 23 Bet Viņš atbildēja un sacīja: "Kas ar Mani mērc savu roku bļodā, tas Mani nodos.
 24 Cilvēka Dēls gan aiziet, kā par Viņu rakstīts, bet vai tam cilvēkam, kas nodod Cilvēka Dēlu! Tam būtu labāk, ka nemaz nebūtu dzimis."
 25 Bet Jūda, kas Viņu nodeva, atbildēja un sacīja: "Taču ne es, rabi?" Viņš saka uz to: "Tu to teici."
 26 Bet, tiem vēl ēdot, Jēzus ņēma maizi, svētīja, pārlauza un deva to Saviem mācekļiem un sacīja: "Ņemiet, ēdiet, tā ir Mana miesa."
 27 Un Viņš ņēma biķeri, pateicās un deva to tiem, un sacīja: "Dzeriet visi no tā.
28 Jo tās ir Manas jaunās derības asinis, kas par daudziem tiek izlietas grēku piedošanai.
Mat.26.

IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu