Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Frigānisms  (Lasīts 2948 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Frigānisms
« Atbilde #15 : Jūlijs 04, 2012 »

Ctulhu
Citāts
Turklaat izmet lielos apjomos. 
visdrīzāk ka uz pārdoto un apēsto produktu fona tie ir sīkumi.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 41675
  • Ateists
« Atbilde #16 : Jūlijs 04, 2012 »

EzītisMiglā

Esmu redzeejis noveerteejumus uz 15-20% Tie NAV siikumi.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #17 : Jūlijs 04, 2012 »

kpab
Citāts
Pārformulējot - ja viens pērk tāpēc, ka grib un var, bet cits nepērk tāpēc, ka nav labi pirkt vai nevar atļauties, tad pirmais ir parazīts, kas izmanto sistēmas radītās asimetrijas.
nepareizi pārformulēts. Ibo ja nevar nopirkt - tas nozīmē ka nevar nopelnīt. Tb - indivīds nespēj strādāt pietiekoši efektīvi sabiedriski vajadzīgu darbu. Tu, pēc algas saņemšanas novienādo visus pēc pazīmes - visi ir cilvēki, visi ir vienādi. Un algu (peļņu) uztver kā ar cilvēku nesaistītu lielumu. Bet tā tas nav. Cilvēks var iegūt resursus tik, cik vinš var iegūt. Ja viņš to nespēj- tad tā nav resursu vai citu cilvēku problēma un vaina. Tā ir paša cilvēka problēma, viņa vaina. Un vienīgais veids kā to atrisināt - tomēr nopelnīt, vai nomirt. Diemžēl tāda nu ir šī pasaule, kurā arī uz cilvēku strādā darvina dabiskā atlases principi - gribi tu to vai nē.
Pie kam tava uzskata pamatā ir ekstremāla urbānā dzīves uztvere - tjipa visi resursi rodas lielveikalos, un cilvēki spiesti  strādāt kaut kādiem mistiskiem pasaules valdītājiem, lai spētu iegādāties resursus no lielveikaliem... sviests kaut kāds...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #18 : Jūlijs 04, 2012 »

EzītisMiglā

Esmu redzeejis noveerteejumus uz 15-20% Tie NAV siikumi.

OK. Cik daudz tu apēd no svaiga ābola? Arī visu serdi, sēklas, ābola "dirsiņu" (zieda paliekas) un kātiņu piedevām? Jeb tomēr paliek kaut kas tāds, ko tautā dēvē par serdi? Cik tie būtu % no paša ābola? Vai tu tos mēslus būtu ar mieru ēst, lai dzīvotu labsajūtā ar pārliecību, ka esi 100% izmantojis visu ābolu? Jeb tomēr tevi nerausta šāda pārliecība, bet gan rūpes lai ābolu sēkliņas neizraisa tev apendicīta iekaisumu?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #19 : Jūlijs 04, 2012 »

a_masiks

Nu, piemeeram, es censjos nepirkt neko lieku, ko man navajag-tas attiecas gan uz paartiku, gan uz visu paareejo.

IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #20 : Jūlijs 04, 2012 »

Ctulhu
tb - tu pērkot ābolus, serdi nepērc? Un mēģini pārdevēju pierunāt atrēķināt serdes svaru no kopējā ābola svara? vai kā?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #21 : Jūlijs 04, 2012 »

a_masiks

Nee, tas buutu paareek liels cakars, bet es piemeeram konsekventi suutu nafig visaadas akcijas, uzliimes, klientu kartes un citus meeginaajumus izpurinaat no manis vairaak $$$
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #22 : Jūlijs 04, 2012 »

Ctulhu
Citāts
Nee, tas buutu paareek liels cakars,
ak, wai, wai... kāds tu mums esi parazīts!  ;D ;D ;D ;D ;D
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #23 : Jūlijs 04, 2012 »

a_masiks

Nu esmu, ka kas?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #24 : Jūlijs 04, 2012 »

a_masiks

Nu esmu, ka kas?
nē, nu Ok, tikai tad ņeher pārmest lielveikaliem, ka viņi dara tieši to pašu... - izmet ārā to, ko nevar pārdot (ibo medus samaisīts ar mēsliem) un kas var sagādāt vēdergraizes!

Kā tur mulders teica:"ja samaisa mucu medus ar mucu mēslu - mums būs divas mucas mēslu, un nekā savādāk"
frigāni gan uzstāj, ka medus vēl bija tīri labs un lietojams... nu.... viņiem tagad ir divas mucas šī labuma. Bet vai ir labi iespringt uz šī produkta lietošanu - neesmu gluži pārliecināts....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #25 : Jūlijs 04, 2012 »

a_masiks

Nujaa, bet jo mazaak izmet, jo labaak, ne?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #26 : Jūlijs 05, 2012 »

a_masiks

Nujaa, bet jo mazaak izmet, jo labaak, ne?
Nē. Ar labumu te maz sakara. Ideali ir izmantot visu, kas ir saražots. Bet ideāli mūsu pasaulē nekas nenotiek. Tjipa - kur mežu zāģē - tur skaidas lec. Ideāli būtu tad, ja visu ēdienu 100% mūsu organisms uzsūktu un izmantotu. Tb - ideāli būtu tad, ja cilvekam nebūtu anālās atveres un pārtika pussagremota pa to caurumu neveltos ārā. Bet nav ideali. Ir tā, kā tas ir....
savukārt LABĀK būtu ja to pārtiku (vai jebko citu) nevis nezkā utilizētu, bet gan pārstrādātu un efektīgi un racionali pielietotu. vai nu kā dzīvnieku barību, vai kā vēl savādāk.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7831
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #27 : Jūlijs 05, 2012 »

Vēl viena kustība ar mērķi risināt pārtikas problemas

http://en.wikipedia.org/wiki/Freeganism
Nu es viņu sakarā neredzu nekādas baigās problēmas, katrs dīvainojas, kā māk.

Galvenais, lai viņi nesaindējas, ēsdami prosročenno paiku, un tādā veidā nerada papildus slogu veselības aprūpes sistēmai :)
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu: