Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Dzīvnieku tiesības  (Lasīts 3820 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7143
Re: Dzīvnieku tiesības
« Atbilde #15 : Jūnijs 19, 2014 »

Tādas dīvainas sajūtas pārņem, kad redzu, ka mans kaķis medī putniņu...
No vienas puses - "tā tam jābūt", bet no otras "žēl putniņa".
Te laikam neko nevar padarīt, jāsamierinās ...
putni kaķiem ir īpaši iekārojams medījums. bet es savējo kaķi dzenu prom ja redzu ka gatavojās kādam putnam uzbrukt. un viņš saprot, klausa. viņš man vispār gudrinieks liels.

protams, tam tā jābūt, man arī žēl stirniņu kuru nomedī lauva, bet man tik pat daudz būtu žēl lauvu bērnus, ja tie nosprāgtu badā.

kā Bībelē rakstīts, visa daba cieš un nopūšas pasaules samaitātības dēļ, pirmdzimtā grēka dēļ.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #16 : Jūnijs 19, 2014 »

S.R.
Daži karina kaķim kaklasiksniņā zvaniņu, lai putniņi tiek brīdināti. Bet tas tak negodīgi pret kaķi?
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #17 : Jūnijs 19, 2014 »

S.R.
Daži karina kaķim kaklasiksniņā zvaniņu, lai putniņi tiek brīdināti. Bet tas tak negodīgi pret kaķi?
daži atkal liek kaķim "blusu siksniņu". tas būtu negodīgi pret blusām?

kaķim noķert putniņu nav izdzīvošanas vajadzība bet vaļasprieks, blusām dzīvības vai nāves jautājums.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #18 : Jūnijs 19, 2014 »

S.R.
Blusas, visdrīzāk (99,9999%) nav spējīgas pārdzīvot un just, viņas ir kā automāti - jo pārāk vienkāršas.
Turklāt blusas ir parazīti, un no viņām ir tikai sliktums, nekāda labuma.
No kaķa pat putniem ir savs labums, jo kaķis iznīcina vājākos.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8206
« Atbilde #19 : Jūnijs 19, 2014 »

Ctulhu, dzīvniekus izmanto visādu triku taisīšanai. Tīri aiz eksotikas varbūt tika lietoti pēdējo reizi kkur 18.gs.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #20 : Jūnijs 19, 2014 »

S.R.
Blusas, visdrīzāk (99,9999%) nav spējīgas pārdzīvot un just, viņas ir kā automāti - jo pārāk vienkāršas.
Turklāt blusas ir parazīti, un no viņām ir tikai sliktums, nekāda labuma.
No kaķa pat putniem ir savs labums, jo kaķis iznīcina vājākos.
skaidrs. tad siksniņu liekam, zvaniņu nē.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #21 : Jūnijs 19, 2014 »

Ctulhu, dzīvniekus izmanto visādu triku taisīšanai. Tīri aiz eksotikas varbūt tika lietoti pēdējo reizi kkur 18.gs.
jautājums ir par to, vai ir ētiski savvaļas dzīvniekus dresēt ar vardarbīgām metodēm. vai tas nav dzīvnieku tiesību uz brīvību un vai vismaz labvēlīgu apstākļu dzīvošanai nebrīvē pārkāpums.
IP pierakstīta

Ateists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1504
« Atbilde #22 : Jūnijs 19, 2014 »

Kad jūs pēdējo reizi bijāt uz cirku? Kurš vispār iet uz cirku?

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #23 : Jūnijs 19, 2014 »

es biju apmēram divus gadus atpakaļ. vedu savu dēlu skatīties cirku. šad tad atbrauc arī iz mūsu mazpilsētu kāds ceļojošais, tad arī ejam paskatīties.

cilvēku vienmēr ir ļoti daudz.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #24 : Jūnijs 19, 2014 »

Varētu būt pirms kādiem 10 gadiem. Vispār es pieņemu, ka priekš cirka varētu pilnīgi pietikt ar apmācītiem mājdzīvniekiem, kam cilvēku sabiedrība ir ierastāka. Man ļoti patika reiz redzēta izrāde ar kaķu bariņu. Tiem gan pēc katra trika tapa izsniegts našķītis - nav jau suņi, kas par pliku uzslavu kaut ko pasāks ;D
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #25 : Jūnijs 19, 2014 »

jautājums ir par to, vai ir ētiski savvaļas dzīvniekus dresēt ar vardarbīgām metodēm. vai tas nav dzīvnieku tiesību uz brīvību un vai vismaz labvēlīgu apstākļu dzīvošanai nebrīvē pārkāpums.
Jebkāda veida dzīvnieku dresūra iekļauj vismaz nelielu devu vardarbības.
Kas tās par ''dzīvnieku tiesībām''? Vai tad tu nebiji kristiete? Bībelē bija par to kas minēts.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #26 : Jūnijs 19, 2014 »

Jebkāda veida dzīvnieku dresūra iekļauj vismaz nelielu devu vardarbības.
Kas tās par ''dzīvnieku tiesībām''? Vai tad tu nebiji kristiete? Bībelē bija par to kas minēts.

jā, es esmu kristiete. Tu domā tekstu no Radīšanas grāmatas, cilvēks tiek deliģēts valdīt pār dzīvniekiem? tā tas ir, un tajā pašā laikā cilvēkam tiek uzlikts pienākums rūpēties par visu dzīvo dabu zemes virsū. vēlies konkrētu citātu?

un mazliet tālāk, kad cilvēks tiek izraidīts no Ēdenes dārza, viņam uzvelk mugurā ādas drēbes un atļauj ēst gaļu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #27 : Jūnijs 19, 2014 »

Cilvēkam tika dots domēns pār visu dzīvo dabu, tajā skaitā lietot tās faunu. Tas nav autonomu tiesībspējīgu būtņu statuss. Protams, neattaisno vardarbību, bet vardarbība jau rodas aiz mūsu grēcīguma, nevis dzīvnieku legālā statusa nepilnībām.
IP pierakstīta

S.R.

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #28 : Jūnijs 19, 2014 »

Cilvēkam tika dots domēns pār visu dzīvo dabu, tajā skaitā lietot tās faunu. Tas nav autonomu tiesībspējīgu būtņu statuss. Protams, neattaisno vardarbību, bet vardarbība jau rodas aiz mūsu grēcīguma, nevis dzīvnieku legālā statusa nepilnībām.
piekrītu. tieši tādēlļ ir nepieciešams dokuments, likums, sauc to kā gribi, ā kā tur bija, labticīgas dzīvnieku uzturēšanas normas, kas nosaka cilvēka tiesības dominēt pār dzīvniekiem neradot tiem sāpes un nevajadzīgas ciešanas.
arī krimināllikums paredz sodu par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvniekiem.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu