Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Skaistums = funkcionalitāte ?  (Lasīts 16589 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8273
Re: Skaistums = funkcionalitāte ?
« Atbilde #240 : Jūnijs 29, 2012 »

Pareizi, tu visu reducē uz lietām, ko spēj parsēt tavas smadzenes. Teiksim, džungļos dzīvojošs traibālis zibeni un pērkonu reducē uz sev zināmu lietu - dievu dusmām.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42294
  • Ateists
« Atbilde #241 : Jūnijs 29, 2012 »

Gnidrologs

No otras puses- kaa teica ( neatceros, Vuds vai Feinmans) - Tu saproti fiziku tad, kad esi speejiigs to pastaastiit savai vecmaaminjai.

Gnidrologs savus ``augstaakaa liimenja `` jeedzienus man nav speejiigs pastaastiit...
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8273
« Atbilde #242 : Jūnijs 29, 2012 »

Inčīgi, ņemot vērā kā mindbound vienmēr ar putām uz lūpām apgalvoja tieši pretējo. Zinātni var saprast tikai kāds, kas brīvi pārvalda vismaz augstāko matemātiku un sciencfrīkiem pierastas abstrakcijas, jo redz, empīriski pierādījumi ninče vairs nav ne tuvu tik aktuāli kā man liekas. Nebūtu slikti, ja ja tu viņam to uzjautātu, jo mani no savas informatīvās aprites šams izslēdzis.  ;D

Anyway, Feinmans to sacīja par fiziku. Vai jams to sacīja arī par mākslu? Ja nē, tad nahuj vispār pacēli citātu, zinot, ka Feinmans atšķirībā no tevis, par to interesējās.

Btw, kurus tu uzskati par ''maniem augstākā līmeņa jēdzieniem''?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #243 : Jūnijs 30, 2012 »

Gnidrologs
Feinmans par mākslu sacīja apmēram tā, ka nesaprotot kā tas darbojas, bet konstatē ka darbojas!
IP pierakstīta