Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisms ir bezjēdzīgs  (Lasīts 10260 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42239
  • Ateists
Re: Ateisms ir bezjēdzīgs
« Atbilde #15 : Jūnijs 21, 2012 »

9K116

Mulders aizrautiigi spaarda salmu viiru, Mulderam jau N ( sjodien 3) reizes ir teikts, ka ateisms ir secinaajums no materialisma, paspietiekams ir materialisms.

Taa, pamainiiju kraasu, mosss pamaniis.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #16 : Jūnijs 21, 2012 »

EzītisMiglā

Paga, atkal - kaapeec `radiiti``? Vai saals kristaals ir ``radiits``? nee, pats izaug, atkriibaa no apstaakljiem un pasjas saals dalinju iipasjiibaam. Te tas pats, un `sarezgiitiibas griestus`` Mulders taa arii nespeeja noformuleet, tb to nepieciesjamiibu. Mulders vnk tos postulee, nu ko- veel viens postulaats lieko postulatu barinjaa. 
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #17 : Jūnijs 21, 2012 »

9K116
Nedrīkst arī aizmirst Dieva grafomāniju - visur kur vien var, ij kur vien pieskārusies tā vadošā un radošā roka - atstāt savu autogrāfu arābu valodā! (nez, tas varētu norādīt, kurai nacionalitātei īsti pieder Dievs? Tb - kas viņš ir pats pēc nac. un kultūras....)
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8272
« Atbilde #18 : Jūnijs 21, 2012 »

Ne jau es esmu bezprātis, bet gan tu! Tu nespēj pieņemt tik vien kā viena šāda kuģa pastāvēšanu, bet tu uzskati, ka visa radība, visa zeme pati no sevis darbojas bez Radītāja un Uzturētāja rūpēm par to!
Kā jau paredzams, islama ''zinātnieks'' ir dummkopfs un analoģija sūkā, jo novērojams universs nav novērots uz kaut kurieni mērķtiecīgi virzamies.
iisteniibaa viens no aktiivas ateistiskas pozicijas ceelonjiem ir Tev labi zinaamaas religiju , seviskji monoteistisko, destrutkiivaas ietekmes.
Un tādam tam arī jāpaliek, nevis jākļūst par bez maz vai par ''lietu sevī'', patstāvīgu ideoloģiju, ap kuru siekaloties un jūsmot kā tu un īpaši jau mb dara.
Mulders aizrautiigi spaarda salmu viiru, Mulderam jau N ( sjodien 3) reizes ir teikts, ka ateisms ir secinaajums no materialisma, paspietiekams ir materialisms.
Lūdzu, nekad nerunā kaut kādu ''visu'' vārdā. Es, piemēram, esmu ateists, bet ne materiālists. Un nevis tāpēc, ka ticētu ''nemateriālajam'', bet tāpēc, ka vispār noraidu jebkāda veida false dihotomijas, kas cēlušies no semantikas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #19 : Jūnijs 21, 2012 »

Gnidrologs

``bet tāpēc, ka vispār noraidu jebkāda veida false dihotomijas, kas cēlušies no semantikas.``

Nu, piedo, bet tad Tu kaa reizi esi materialists, tb monists atskiriibaa no dualistiem.

Tur jau taa lieta, ka dihotomijas nav, ir esamiiba = materija.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #20 : Jūnijs 21, 2012 »

Gnidrologs

``Un tādam tam arī jāpaliek, nevis jākļūst par bez maz vai par ''lietu sevī'', patstāvīgu ideoloģiju, ap kuru siekaloties un jūsmot kā tu un īpaši jau mb dara.``

Nu es driizaak teiktu, ka taa ir taada kaa domaasjanas higieena, elementaara. Peec analogijas -  mazgaasjanaas 1x dienaa un toletes apmekleesjana vajadziibas gadiijumos arii nav iipasji jaapjuusmo, tas vnk ir nepieciesjamiiba.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #21 : Jūnijs 21, 2012 »

Redzi, te arī parādās tevis un mb edgy tīneidžera līmenis, kuru cilvēki parasti pārslimo līdz gadiem 18. Mēģināt vienādot ateismu/materiālismu ar vispārēju loģisko domāšanu un racionalitāti. Es zinu pietiekami daudz cilvēkus, kas ir reliģiozi un kuru domāšana kopumā ir daudz saprātīgāka par tavu un tev līdzīgo un vienīgais strīdus akmens faktiski arī ir tikai un vienīgi šī reliģija. Visā parējā viņi ir daudz racionālāki par edgy tīņnihilistiem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #22 : Jūnijs 21, 2012 »

Gnidrologs

Skjiet, ka Tu jauc dazjaadas lietas.

Es arii zinu cilveekus, kas ir religiski un kuru zinaasjanas un pieredze ir lielaakas par maneejo un no kuriem es varu dafiga maaciities, bet no taa taccu nekaadaa veidaa neizriet, ka sjis vinju religiskums ir pareizs.

Oj, nu kaut vai Buikjis drosji vien zina matanaliizi labaak par mani un Muldašovs pilniigi noteikti prot opereet acis labaak par mani ( jo es to vispar neprotu) , bet vai taapeec patiesas kļūst Muldašova pasakas par atlantiem Hiamalaju alaas?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #23 : Jūnijs 21, 2012 »

Gnidrologs
Jā. Loģiskā domāšana balstās uz aksiomām. Pašas aksiomas vienkārši pieņem. Svarīgi ir, lai nesanāktu iekšējas pretrunas, būvējot uz aksiomu pamatiem nākamos stāvus.
Klasiskais piemērs - dažādās ģeometrijas. Tur gan ir tīra matemātika un neviens nestrīdās, kura no tām ir pareizāka.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #24 : Jūnijs 21, 2012 »

EzītisMiglā

Axiomas savukaart njemas no empiirikas, noveerojumiem, evidenceem, vispaarinot taas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #25 : Jūnijs 21, 2012 »

Gnidrologs

Veel incants ir sjaads jautaajums:

Kaapeec Gnidrologs ir ateists?

Aciimredzot taapeec, ka vinjam nepatiik Jahve kaa teels un vinjs redz ( un pareizi redz) religiju izraisiitaas negaacijas.

( Ok, Gnidrologs palabo, ja es kljuudos un spaardu strawmanu)

Kaapeec Ctulhu ir ateists?

Taapeec, ka materialists ( monists).

Gnidrologs pats var izpiipeet, kursj pamatojums ir vispaariigaaks un dziljaaks.

Man arii nepatiik Jahve kaa teels un es arii redzu religiju negaacijas, tikai atskiriiba ir taada, ka ateistiskaa uzskata pamatojusm atrodas dazjus liimenjus dziljaak. Un mineetie efekti ir tikai kaa sekas.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #26 : Jūnijs 21, 2012 »

Ctulhu
Citāts
Kaapeec Gnidrologs ir ateists?
Aciimredzot taapeec, ka vinjam nepatiik Jahve kaa teels un vinjs redz ( un pareizi redz) religiju izraisiitaas negaacijas
Nu tur bez Jahves ir visādi citi varianti, līdz pat "personīgām attiecībām ar Dievu", nebūdams nevienā reliģijā.
Ja cilvēks ļoti grib ticēt, tad var atrast iespējas.
Ir vēl arī budisms.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #27 : Jūnijs 21, 2012 »

EzītisMiglā

Nujaa, bet skjiet, ka ljoti daudzi sevi aplami uzskata par ateistiem tikai taapeec, ka vinji kritizee kristietiibu. Tas bija arii PSRS porpogandeetaaa teisma truukums, vinji ljoti daudz energijas teereeja pieraadiijumam, ka taads JK veesturiski nav dziivojis, laik gan iistemiibaa ir vai nav dziivojis JK nav nekaadaa sakaraa ar teismu/ ateismu.

Nelielaa meeraa es to, skjiet, noveeroju pat Dawkinsam dazjaas vietaas in God Delusion.

Iisteniibaa dievs neeksistee/ nav iespeejams daudz fundamentaalaaku iemeslu deelj, nekaa pretrunas biibelee un kristietiibas FUAQ
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #28 : Jūnijs 21, 2012 »

Galvenokārt tāpēc, ka gandrīz jebkura reliģija vismaz tās ekzotēriskajā formā ir ''too stupid to be true''. Es spēju pieņemt metafiziku tikai intuitīvā un personīgā formā, teiksim, konstatējot kādu divine paternu mum pieredzamajā realitātē un ekstrapolējot no tā. Organizētā reliģja savukārt ir sekls pasākums priekš lower common denominator, cilvēkiem, kas paši nav spējīgi kontemplēt metafiziku, tāpēc tiem vajag ārišķīgu, pulciņveidīgu masu haju, ko tiem sniedz klerģija (kas kā likums arī sastāv no tādiem pašiem sekliem fufflogoniem).

Personīga nepatika pret kādu dievību nevar būt arguments, savukārt ar reliģijas ietekmi ir sarežģītāk, jo tā ir bijusi gan pozitīva gan negatīva.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #29 : Jūnijs 21, 2012 »

Gnidrologs
Un budisms kā? Tā ir tik sarežģīta padarīšana, ka lower common denominator neko nevar saprast.
IP pierakstīta