Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Ateisms ir bezjēdzīgs  (Lasīts 10262 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Ateisms ir bezjēdzīgs
« : Jūnijs 21, 2012 »

Ateisms ir bezjēdzīgs. Var būt kritisks pret reliģijām, bet es neredzu pamatojumu kāpēc priekš tā ir jāveido ''antireliģiju'', kas faktiski nostāda tev tāda paša relīgiska frīka statusā, it īpaši no ticīgo viedokļa, kas to vienmēr izmanto kā katinošu, bet visai pamatotu pretuzbrukumu.
Jebkurš mēģinājums apgalvot, ka kāds nefalsificējams fenomens ir ''pierādīts'' ir ticības izpausme, neatkarīgi no tā vai tu to atzīsti.
Tas ir tā - dievticība (neatkarīgi kāda, panteisms, deisms, jungisms) ir 1, ateisms ir -1, lai gan vissaprātīgākā (sane) un nekļūdīgākā nostāja ir 0.

Gnidrologs Pk 01 Maijs, 2009 00:12
http://ankh.lv/viewtopic.php?p=286180#286180

Karojošs ateisms jau pats par sevi apliecina, ka tam cilvēkam reliģija nepavisam nav vienaldzīga, un tādējā patiesība demonstrē tās lielo lomu, kaut arī no negatīvās puses.
RavenX (turpat)
IP pierakstīta

raven

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1370
Re: Ateisms ir bezjēdzīgs
« Atbilde #1 : Jūnijs 21, 2012 »

Nezinu par Gnidrologu, bet es pēc tam satuvinājos ar ticīgajiem, un tāpēc tagad lepni saucu sevi par ateistu ;)
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8273
« Atbilde #2 : Jūnijs 21, 2012 »

Koments visdrīzāk vērsts pret kārtējiem mb berinfārtiem. Es arī tagad turpinu uzsaktīt, ka tīneidžeriskais karojošais interneta ateisms kādu piekopj mb un viņam līdzīgie ir bezjēdzīgs un no malas izskatās smieklīgs.
Un jā, ko raven saka. Cēlonis šādam ateisma ''aktīvismam'' kā reiz ir baiss butthurts un iespējams arī slēpta skaudība.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
« Atbilde #3 : Jūnijs 21, 2012 »

Ateisms drīzāk rodas kā pretreakcija ticīgo uzbāzībai. Norma, imho, drīzāk ir kāds mērens pofigisms, vai agnosticisms.
IP pierakstīta

Orc

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1374
« Atbilde #4 : Jūnijs 21, 2012 »

"21. g.s. Karls Seigens" - Neil deGrasse Tyson ir viskodolīgāk ielicis ateisma kritiku vārdos:http://www.youtube.com/watch?v=CzSMC5rWvos Nav neko pielikt, ne atņemt.
IP pierakstīta
“When the going gets tough, the tough go drinking.”

tas_pats

« Atbilde #5 : Jūnijs 21, 2012 »

Nu pret vienkāršu agnostiku labs arguments ir miglas lietotājs nr. 11, kas varbūt bija succubus, - un tā ir definīcija "agnostisks luterānis". 

Reiz Islāma zinātniekam Abū Hanīfam pienāca klāt ateists.
Ateists jautāja: Par ko tu domā?
Abū Hanīfa: Es domāju par kuģi, kuram nav stūrmaņa, kapteiņa, matroža, bocmaņa un pat jungas. Nekādas apkalpes. Tas pats burā no vienas ostas uz otru, pats pārkrauj preces un pats sevi saremontē.
Ateists: Tu nu gan esi jocīgs bezprātis! Kas gan tas par tādu kuģi! Tāds nav iespējams.
Abū Hanīfa: Ne jau es esmu bezprātis, bet gan tu! Tu nespēj pieņemt tik vien kā viena šāda kuģa pastāvēšanu, bet tu uzskati, ka visa radība, visa zeme pati no sevis darbojas bez Radītāja un Uzturētāja rūpēm par to!
http://www.islammuslim.lv/
IP pierakstīta

mulders

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 134
« Atbilde #6 : Jūnijs 21, 2012 »

Nu ateisms ir bezjeedziigs taadaa zinjaa, ka tas nav pashpietiekams... savukaart taa jeega naak no citas - jeedziigaa teisma - noleigshanas, aplikshanas etc. Taadeejaadi jeega jau kaut kaada ir, tikai shii jeega ir, kaa es saku - paraziitiska. Taa neexistee pati par sevi, bet gan tikai kaa pretmets teismam.

Nu un pasaulee ir ljoti daudz cilveeki, kas savu dziives jeegu saskata kaut kaadaa protestaa pret kaut ko... ja vinjiem sho "kaut ko" atnjems, vinjiem nebuus iespeeja savu protestu chanellot, un vinji visticamaak paarmetiisies uz kaut ko citu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42294
  • Ateists
« Atbilde #7 : Jūnijs 21, 2012 »

tas_pats

Ateisms ir vnk secinaajums no materialisma, savukaart materialisms ir secinaajums no realitaates, ljoti iisi sakot.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #8 : Jūnijs 21, 2012 »

tas_pats

Abuū Hanīfa bija nejēga. Tāds ``kuģis`` ir parasts pasorganizacijas process, kaadus var noveerot dabaa.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #9 : Jūnijs 21, 2012 »

mulders
Tāpēc jau nenozīmē, ka bezjēdzīgs, jo ir noliegums. Policija arī savā veidā ir noziedznieku noliegums, tomēr tas nenozīmē, ka policijai nav jēgas.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #10 : Jūnijs 21, 2012 »

Ctulhu
Pasaki to islammuslim forumā! :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #11 : Jūnijs 21, 2012 »

EzītisMiglā

Nu man drosji vien buutu proksji jaalieto, pateicoties susljikam , es to protu. Tikai neredzu ipasju jeegu...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #12 : Jūnijs 21, 2012 »

Gnidrologs

iisteniibaa viens no aktiivas ateistiskas pozicijas ceelonjiem ir Tev labi zinaamaas religiju , seviskji monoteistisko, destrutkiivaas ietekmes.

Pats esi kritizeejis biibeles dievu, mees vnk ejam taalaak un kritizeejam dieva jeedzienu vispaar, jo nav jau ko koncentreeties tikai uz vienu vienasd folkloras personaazju. 
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #13 : Jūnijs 21, 2012 »

Citāts
Nu ateisms ir bezjeedziigs taadaa zinjaa, ka tas nav pashpietiekams...
A kur ir rakstīts, ka viņam tādam jābūt? Ateisms vnk pasaka, ka jēdziens `dievs` un viss, kas no tā atvasinās, realitātei īsti nav piemērojams...
Citāts
Abuū Hanīfa bija nejēga. Tāds ``kuģis`` ir parasts pasorganizacijas process, kaadus var noveerot dabaa.
Kādas muļķības! Domā termīti paši iemācījās būvēt savus pūžņus, un bites pašas iemācījās izgatavot meduskāres heksagona formā? Nē tak, šie kukaiņi ilgi un centīgi mācījās Radītāja celtniecības koledžā, kur apguva visas šādai celtniecībai nepieciešamās zināšanas un prasmes! :D
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #14 : Jūnijs 21, 2012 »

9K116
Termīti , bites u.c. jau ir radīti ar iebūvētu programmu. Paši viņi taču nevarēja iemācīties to visu, tādi sīki kukainīši ar mazām smadzenītēm.
IP pierakstīta