Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Aplīmē durvis rupjībām  (Lasīts 1135 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Aplīmē durvis rupjībām
« : Jūnijs 05, 2012 »

Iereibis vīrietis salauž kaimiņienes durvis un aplīmē tās ar rupjībām
Citāts
Pirmdienas pēcpusdienā Rīgā, Murjāņu ielā, kāds vīrietis alkohola reibumā kaimiņienei salauzis durvis un aplīmējis tās ar lamuvārdu lapiņām, portālu «Apollo» informēja Valsts policijā.
Kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotāja pirmdien ziņoja policijai, ka kaimiņš salauzis viņas dzīvokļa durvis un aplīmējis tās ar lapiņām uz kurām sarakstītas rupjības.
Notikuma vietā aizdomās par mantas bojāšanu tika aizturēts agrāk nesodīts 1980.gadā dzimis vīrietis. Aizturēšanas brīdī aizdomās turamais bija smagā alkohola reibumā un savu rīcību nepaskaidroja.
Daudzstāvu mājā policija sūdzības par aizturēto saņēma arī no citiem kaimiņiem.
Policija turpina izmeklēšanu, lai noskaidrotu vīrieša rīcības iemeslus. Tiek aptaujāti pārējie nama iedzīvotāji. Pret aizdomās turamo sākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu.
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/276884

Tomēr vareni radoši piegājis procesam, diez kā viņš sagatavojis tās līmējamās lamuvārdu lapiņas?
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
Re: Aplīmē durvis rupjībām
« Atbilde #1 : Jūnijs 05, 2012 »

Nu kā - nebija drošs, ka dzērumā spēs pareizi uzrakstīt ;D
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #2 : Jūnijs 05, 2012 »

Citāts
diez kā viņš sagatavojis tās līmējamās lamuvārdu lapiņas?
elementāri! ir taču 21.gs...  iegāja kādā forumā (piem delfos) un uzrakstīja kaut ko piem.: "nu, mīkstie, kurš grib man asūkāt?" - un attiecīgi visas atbildes vienkārši izdrukāja ar printeri, uzliekt lielākus burtu fontus....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42294
  • Ateists
« Atbilde #3 : Jūnijs 05, 2012 »

a_masiks

Prieksj tam vajag forumu bez cenzuuras.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #4 : Jūnijs 05, 2012 »

Citāts
daudzdzīvokļu nama iedzīvotāja pirmdien ziņoja policijai, ka kaimiņš
lamu vārdi bija sieviešu dzimtē. Un viņš bija piesējies gan jau visām sievietēm ēkā. Jebkurā gadījumā diez vai internetā kaut kur A4 formātā ir publicēta lamu vārdu izlase. Bez tā, viņš bija dzērumā un diez vai dzērums palīdz operēt ar meklētāju. Un vēl vairāk, es domāju, ka viņš bija seksuāli nogribējies un interneta, tādā gadījumā vieglāk ir atrast kādas pakalpojuma sniedzējas nevis lamu vārdus. Tā kā es domāju, ka viņam internets nebija pieejams, un šīs ir 20.gs izgājiens.         
IP pierakstīta

Adelīna

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 16238
  • Amēlija
« Atbilde #5 : Jūnijs 05, 2012 »

Citāts
diez kā viņš sagatavojis tās līmējamās lamuvārdu lapiņas?
elementāri! ir taču 21.gs...  iegāja kādā forumā (piem delfos) un uzrakstīja kaut ko piem.: "nu, mīkstie, kurš grib man asūkāt?" - un attiecīgi visas atbildes vienkārši izdrukāja ar printeri, uzliekt lielākus burtu fontus....
nu varbūt cilvēkam vnk talants, un visi tie lamu vārdi no viņa leksikona.
IP pierakstīta
Все, от чего ты бежишь, находится в твоей голове.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #6 : Jūnijs 05, 2012 »

tas_pats
kas tev liek domāt, ka ražojot lapiņas viņš bija bezfilmā?
Tjipa - ja policija viņu būtu atradusi jau mirušu - tu izvirzītu teoriju ka lapiņas tapušas spiritiskā seansa laikā, pa taisno no viņpasaules?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #7 : Jūnijs 05, 2012 »

Lindsay
arī var būt. es vienkārši iesniedzu versiju, kā pie sulīgiem lamu vārdiem lielā daudzumā var piekļūt arī visai netalantīgs cilvēks...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

tas_pats

« Atbilde #8 : Jūnijs 05, 2012 »

kas tev liek domāt, ka ražojot lapiņas viņš bija bezfilmā?
nu ...
Citāts
kāds vīrietis alkohola reibumā kaimiņienei salauzis durvis un aplīmējis tās ar lamuvārdu lapiņām

un neviens apgalvo, ka viņš bijis bezfilmā, jo alkohola reibums nenozīmē bezfilmā. Alkohols gan kalpojis drosmei un mierinājumam.
Arī jēdziens "salauzis durvis" nenozīmē izlauzis, un komplektā ar lapiņu līmēšanu, tas drīzāk izklausās pēc sērkociņu bāšanās slēdzenē vai kliņķa nolaušanu ;)
Kopumā tā ir pat ļoti netipiska vīrieša uzvedība.  8)
IP pierakstīta