Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Hmm, tiesjaam privaatie saak iekabinaat valstu struktuuraam:  (Lasīts 960 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42034
  • Ateists
IP pierakstīta

tas_pats

Tiešām privātie sāk iekabināt valstu strukturām
« Atbilde #1 : Maijs 30, 2012 »

http://lv.wikipedia.org/wiki/Venta-1

Pavadoni bija paredzēts palaist 2009. gada beigās ar Indijas nesējraķeti. Vieta nesējraķetē tika piedāvāta bez maksas. Sakarā ar Latvijas finanšu krīzi, projektam nepieciešamā summa pavadoņa pabeigšanai 2009. gada vidū netika piešķirta. Līdz ar to Venta-1 palaist 2009. gada beigās nebija iespējams.

Nezini, kā valsts struktūrām iet ar mini pavadoņa palaišanu? :)
IP pierakstīta

mulders

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 134

Ctulhu liidzko privaatais bizness saodiis potenciaalu returnu (kaut vai tiira $ formaa) taa nebuus ilgi jaagaida. Jo pagaidaam pasaulee (lai cik paradoxaali nebuutu) naudas ir buutiski vairaak nekaa labu ideju, kuras buutu veerts finanseet. Taakaa... es domaaju ar sho privaatais kosmosa bizness ir atveerts, un ja tev pagultee vaaljaajas lieks miljards euro, mosh ir jeega padomaat par shaada biznesa uzsaakshanu...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

mulders

Parast vinji grib ljoti aatru $$$ returnu un taalab beizji niekojas, bet jaa- ir arii praatiigi $$$ iipasnieki, kaa mees redzam no Rutana, Allena... 
IP pierakstīta

mulders

• Atslēdzies Atslēdzies

Nuu tas ir LV biznesa modelis, reaalie chalji pasaulee taada meeroga biznesu plaano uz 10-20 gadiem tomeer... vienkaarshi tev un man tas var likties dikti leeni, bet paskaties tos pashus DARPA projektus, es domaaju ka pasaulee vienmeer atradiisies kaads instituuts vai kaads dullais megamiljonaars, kursh meegjina ko taadu izstumt, un pat ja viens no 100 tikai ir success, ar to vien pietiek, lai tavi un mani mazbeerni kalnos kaapt brauktu uz Marsu bet barbekjuu ceptu merkura orbiitaa :)
IP pierakstīta

mulders

• Atslēdzies Atslēdzies

Ctulhu... offtopiks, man te koleegis ieteica literatuuru: Aceelerando - esot labs gabals, ieveertee ko pats saki? Izklausiijaas ljoti tavaa gaumee.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

mulders

Jaa, piemeeram patiikami paarsteidz Deivids Kamerons, kursj  vienaa no neseniem Popular mechanics nummuriem arii izteicaas taadaa plaaxnee, ka plaano ar saviem liidzekljiem, ietekmi, t.s. filmaam peec iespeejas popularizeet zinaatni un zinaatnisko skatiijumu. Nu sjis vecis arii nav truuciigs... Un starp citu, piedaliijies Marsa pasgaajeeju kemeru izstraadee...

Taa ka jaa - vismaz dalja no biezajiem ir pilniigi OK.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

mulders

Pateicos un ja Tev ira links, ieliec tepat pie ``ieteicamajiem linkiem`` zem ``lasiitaa, redzeetaa``, te mees prieksj tam spec. teemu uztaisiijaam.

Vot sjite:

http://migla.list.lv/smf/index.php?board=45.0
IP pierakstīta