Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Brīvība, kā pats labakais?  (Lasīts 3427 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

tas_pats

Brīvība, kā pats labakais?
« : Maijs 28, 2012 »

Vēl, te laikam pamatā visam ir pieņēmums, ka dzīvnieki dabā jūtas vislabāk, ka brīvā daba ir pati labākā vieta kur viņiem justies. Bezmaz, raugieties uz putniem gaisā, kā tiem trūkst, tie tiek pabaroti ... Aiz kāda pārbīļa tam tā būtu jābūt? Daudzi dzīvnieki iet bojā, mirst badā, cīņa par izdzīvošanu ir nežēlīga. Daudzi mājdzīvnieki ir tikai vinnējuši, dzīvojot kopā ar cilvēku. Kaķi un suņi jau nu 100%.
Zirgi, govis, aitas u.c. normālā lauku saimniecībā, tāpat tiek mīlēti un saimnieks par viņiem gādā. Nokaušana? Dabā viņi dzīvo mūžīgi?
Nevajag mocīt, un tad dzīvnieks pie cilvēka dzīvojot ir pat laimīgāks nekā brīvā dabā.

Protams, te es nerunāju par fermām - konveijeriem.
Savā ziņā uz šo atziņu ir veidota kristietība. Tēvs kā gādnieks un tev nevajag rūpēties pašam par sevi, jo par tevi rūpēsies TĒVS. Pat neskatoties, kā TĒVS pa lieliem vilcieniem atbilst vergturim, bet viņš tak  savus bērnus (vergus) pabaros? Jā, tā sakot ko tu izvēlētos un ko tu ieteiktu pēkšņi sapratīgam kļuvušam kaķim savam - lai pamet savu dievu?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Brīvība, kā pats labakais?
« Atbilde #1 : Maijs 28, 2012 »

Es tur par dzīvniekiem runāju. Labi turēts kaķis pats pie cilvēka pieturās un nāk mājās. Kaķis ir brīvs, bet nekur uz mežu nemūk.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #2 : Maijs 28, 2012 »

tas_pats

``Jā, tā sakot ko tu izvēlētos un ko tu ieteiktu pēkšņi sapratīgam kļuvušam kaķim savam - lai pamet savu dievu?``

Tad vairs nav nekaads ``dievs``- tad ir kakjis par sevi, es par sevi. partneri.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #3 : Maijs 28, 2012 »

Es tur par dzīvniekiem runāju. Labi turēts kaķis pats pie cilvēka pieturās un nāk mājās. Kaķis ir brīvs, bet nekur uz mežu nemūk.
Es jau arī par mājdzīvniekiem, dzīvniekiem - vergiem, kurus cilvēki (dievi) baro, lai vēlāk viņus izmantotu.

Tad vairs nav nekāds "dievs"- tad ir kaķis par sevi, es par sevi. partneri.
Nu partneri izklausās piedauzīgi, bet teiksim simbioze būtu jauki teikts - bet vai tā patiešam ir? Jo teiksim ar cūkām ir cilvēks ir klasisks parazīts, kas beigās cūku apēd. Kaut arī esmu piedzīvojis gadījumus, kad zemnieks, kas audzina to cūķi viņam tā pieķeras, ka nevar viņu nokaut, un laikā, kad cūķi kaus, nerādās pats savās mājās! Kā tad ir ar kaķi - galu galā, cilvēki mūsdienas kaķiem netradicionālā areālā ir tomēr vienīgais iztikas avots. Un ir pilnīgi pakļauts saimnieka patvaļai, ko piedzīvo daudzi runcīši ar savu vairošanās instrumentu zaudēšanu (nemaz nerunājot par kaķenītēm). Nu gluži, kā cilvēks dabā, nekādas citas izvēles nav, kā tikai eksistēt piedāvātajos apstākļos. Un cilvēks to risina izdomājot, izfantazējot (ne velti fantastikā literatūra ir tik populāra ateistu vidū) - dievus, kas rūpējas par viņiem. Un gan arī kaķīšiem būtu taisni šāda pati dilemma, vai nu pieņemt cilvēku, par viņu likteņu noteicēju (dievu), vai nu la morte pagrabā pametot savu dievu! Bet viņiem nav tā nekāda dilemma, jo viņi nedomā, bet gan dzīvo nost un nereti pārvērš savus dievus par barošanas automātiem. ;)
Jā, bet kā ar brīvību, sasodīta būšana?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #4 : Maijs 29, 2012 »

tas_pats
Kā kaķis vergo cilvēkam? Ko cilvēks prasa no kaķa, un ko kaķis ar nepatiku, piespiedu kārtā dara?
Vairošanās instrumentus nezaudē visi kaķi, īpaši jau sugas kaķi, tiem rūpīgi katru kaķēnu saglabā un uzpasē.

Tev ir kādreiz bijis kaķis (speciāli nesaku - piederējis)?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #5 : Maijs 29, 2012 »

EzītisMiglā

Mjaa, dazjiem kakjiem ir bijis Ct.... Taa buutu preciizaak...
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #6 : Maijs 29, 2012 »

Ctulhu
Apmēram :D Ja mana kaķene spētu saprast, ko nozīmē apgalvojums, ka viņa man pieder, viņa laikam vārtītos pa grīdu histēriskos smieklos. Tikko atkal pieprasīja kaķu konservu piku, lai gan viņas pamatbarība ir sausā kaķbarība. Tiranizēja, līdz izsniedzu :D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #7 : Maijs 29, 2012 »

bitch

jaa, tas ir Tu nezkaapeec domaa, ka vinjas bariiba ir sausaa....
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #8 : Maijs 29, 2012 »

bitch

jaa, tas ir Tu nezkaapeec domaa, ka vinjas bariiba ir sausaa....
Sausā barība ir gan veselīgāka, gan lētāka. viņa izlutinājās, kamēr kaķēni mācījās ēst, tagad grūti viņu pārliecināt, ka tik bieži viņai vairs netaps piedāvāts un ka tas ir našķis.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #9 : Maijs 29, 2012 »

Citāts
Ja mana kaķene spētu saprast, ko nozīmē apgalvojums, ka viņa man pieder, viņa laikam vārtītos pa grīdu histēriskos smieklos.
Tur smietos vesels kaķu koris :)
Kaķim pasē derētu rakstīt nevis "Saimnieks", bet gan "Atbildīgais".
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #10 : Maijs 29, 2012 »

Tur smietos vesels kaķu koris
Nu visgardāk smejas tas, kas smejas pēdējais.
http://patversme.lv/category/pieejamie-kaki/
Četri krāsaini jaukumi vecumā ap 2 mēnešiem. Dienās būs skaisti peļu junkuri ar pusgaru spalvu.

Šitie noteikti apzviegsiet par jūsu sacerējumiem. Bet ne jau par kaķīšu likteņiem mūsu saruna, bet gan par brīvību. Tā sakot no kura brīža ir vajadzīga brīvība. Tā sakot izpratnē kā autonomija (pats atbildu ko izdarīju).

Autonomija (gr. Αυτονομία), autos − pats + nomos − taisyklė, įstatymas) − savivalda, nepriklausomybė, savarankiškumas, teisė pačiam apsispręsti, tvarkytis.

Vai cilvēkam ir vajadzīga brīvība? Vai nēģerim, aziātam, īsāk sakot Untermenschen arī vajag brīvība? Vai cilvēka bērnam arī vajag brīvība? Vai vīram (sievai) vajag brīvība? Vai govij un zirgam vajag brīvību? Vai žurkām un pelēm vajag brīvību? Vai varbūt viņiem racionālu pārvaldi?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #11 : Maijs 30, 2012 »

tas_pats

``Vai nēģerim, aziātam, īsāk sakot Untermenschen arī vajag brīvība? ``

Proapgandeejam rasismu?
« Pēdējā izmaiņa: Maijs 30, 2012 Ctulhu »
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #12 : Maijs 30, 2012 »

Propagandējam pareizrakstību un meklējam robežas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #13 : Maijs 30, 2012 »

tas_pats

Ar briiviibu viss ir elementaari - katra sapraatiiga buutne ir suvereena un vinjas sadarbojas, veidojot augstaakas kaartas sisteemas noteiktu meerkju realizacijai, peec vajadziibas..
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #14 : Maijs 31, 2012 »

Nu tavs "elementārums" izvēršas vienādojumā ar daudz substitūtiem, kurus vajadzētu izskaidrot:

Saprātīga būtne - tīri bioloģiski ir kuras?
Suverēns - tavā izpratnē ir kas, jo patiesībā šīs jēdziens nāk no valsts tiesībām.     
viņas sadarbojas, veidojot augstākas kārtas sistēmas noteiktu mērķu realizācijai, pēc vajadzības. - izklausa pēc ateista bībeles citāta, kura jēga ir teju vai nekāda attiecībā uz brīvību. Varbūt vari vēlreiz precīzāk un rūpīgāk pastāstīt, veidojot pieradījumus no patiesi elementāriem jēdzieniem (lai man kā nosacīti saprātīgam arī būtu skaidrs, par ko īsti ir runa), nevis pieņēmumu kaudzes, kur ar roku veiklību var pierādīt jebko.

"Kaušanai tev būs jālieto Okama nazis, ar to vienīgo var Fēliksu kaut."
Jānis Turbads "Ķēves dēls Kurbads" pasaka
IP pierakstīta