Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Laimīguma formula.  (Lasīts 20500 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42091
  • Ateists
Re: Laimīguma formula.
« Atbilde #30 : Maijs 25, 2012 »

Gnidrologs

``Nē, es neko tādu neesmu teicis. ``

OK, tad pardon, es vnk atceros kaut ko par maakslas ``baudiisjanu`` , nu un ``baudiisjana`` vareetu buut kaut kas sakaraa r laimiigumu.

`tevis pievestais piemērs ir neadekvāts?``

Pilniigi adekvats, jo sarezgiitaakaam sisteemaam to laimiigumu novero.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8252
« Atbilde #31 : Maijs 26, 2012 »

Novērots ir tieši pretējais - pamuļķi un neizglītoti cilvēki ir caurmērā laimīgāki, jo aiz savas vienkāršotās psihes, viņi neizjūt visas tās negācijas, ko pārlieku intelektuāli un emocionāli sarežģīti cilvēki. Tieši aiz savas sarežģītības.

Kas attiecas uz mākslu, tad spēja saprast un baudīt kaut ko sarežģītāku par raimonpaula ziņģēm nekorelē ar vispārēju lielāku laimīgumu. Ziņģu baudītājam tieši ir vieglāk sasniegt vēlamu stāvokli, jo prasības zemas.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #32 : Maijs 26, 2012 »

Gnidrologs

Ja Tev buutu taisniiba, tad starp neizgliitotajiem praktiski nebuutu apreibinosjo vielu lietotaaju, bet ir noveerojams tiessji preteejais.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #33 : Maijs 26, 2012 »

Kāds tam sakars?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #34 : Maijs 26, 2012 »

Gnidrologs

Sekojoss: Tu saki -  vienkaarsjie laimiigaaki. Apreibinosju vielu lietosjana ir garlaiciibas un citu nelaimiiguma veidu kompensators. Taatad - ja vinji buutu laimiigi, tad nah vinjiem kompensators?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #35 : Maijs 26, 2012 »

Es teiktu, ka alkohola un cigarešu lietošana drīzāk ir tradicionāla lumpenproletariāta izklaide, jo nekam citam vienkārši nav naudas. Turīgais var braukt medīt, doties tūrisma ceļojumos, rīkot smalkus tusiņus u.c. lietas, kamēr Ješkam šādu iespēju nav. Pie tam es šaubos vai apreibinošo vielu lietošana starp turīgajiem ir nu tik ļoti mazāka. Vienkārši turīgie parasti nemēdz klimst pa ielām ar ''Garā'' pudeli rokā, bet sēž kaut kur pie sevis dāčā un malko single malt visi, piešņaukdams koku.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #36 : Maijs 26, 2012 »

Gnidrologs

Hmm, nav naudas vai nav zinaasjanu? Personiskaa pieredze: Studiju gados , kaa zinaams, naudas nav visai daudz un briizjiem nav nemaz. Vai taapeec studenti pieveersjas sjiim pasjaam primitiivajaam izklaideem? Nee tak. Ir vagons un mazi ratinji iespeeju, kaa interesanti pavadiit laiku.

``Pie tam es šaubos vai apreibinošo vielu lietošana starp turīgajiem ir nu tik ļoti mazāka. ``

Starp turiigajiem varbuut arii taa ir, nezinu, bet manas apkaartnes cilveekos, piemeeram, sjo vielu lietosjana ir nebuutiski maza. Ja neskaita kofeiinu saturosjos produktus, bet tie jau nav apreibionosji.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #37 : Maijs 26, 2012 »

Tas tāpēc, ka tavā apkārtnē visdrīzāk ir tādi paši nērdīgi spergeri kā tu. Kāds tur brīnums.
Savukārt studiju gadi vidusmēra cilvēkam kā likums ir visvētrainākais uzdzīves, tātad arī alkohola patēriņa laiks, ir naudas vai nav (vienmēr jau var kaut ko ''zamuķīt'').
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #38 : Maijs 26, 2012 »

Gnidrologs

Par veetrainu uzdziivi piekriitu, bet to alkohola lietosjanu kaut kaa nemaniiju. Labi, te vareetu buut kjiimijas studentu specifika - vinjiem veetraina uzdziive saistiijaas ar visdazjaadaakaas pirotehnikas izgatavosjanu un izmeegjinaasjanu (PSRS laikaa taa nebija nopeerkama unn taapeec bija interesanti). Nu un ka labi saprotams, reibuma staavoklis un sjaadas lietas, maigi sakot, ne seviskji labi savietojas.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #39 : Maijs 26, 2012 »

Visdrīzāk tā ir saistīta ar tieši tevis kā personas specifiku. Cik atceros no laika, kad es vēl ašivalsja LU, ķīmijas faķis skaitījās viens no lielākajiem debošīrētājiem. Bet tas nu tā. Svarīgāk ir tas, ka zvērināti atturībnieki parasti nemēdz tusēt kopā ar iemetējiem un otrādo, tāpēc tavs personīgais xp te nav rādītājs.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #40 : Maijs 26, 2012 »

Gnidrologs

Debošīrētājiem - jaa, sk. augstaak. Spraadzieni, duumi, broma tvaiki....

``Svarīgāk ir tas, ka zvērināti atturībnieki parasti nemēdz tusēt kopā ar iemetējiem``

Nu tad no apstaaklja, ka Ct tuseeja kopaa ar vairaakumu turienes kontingenta var izdariit secinaajumu, ka to iemeteeju bija mazaakums.

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #41 : Maijs 26, 2012 »

Nē, es runāju tieši par uzdzīvi, nevis kaut kādiem tur tvaikiem lol.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #42 : Maijs 26, 2012 »

Gnidrologs

Es arii runaaju par uzdziivi, tas ir-  uzjautrinaasjanos, kaadu jau nu tapu veerojis un piedaliijies tajaa.
IP pierakstīta

meldonijs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 223
« Atbilde #43 : Maijs 03, 2013 »

Empātiju taču izraisa noteiktu neiromediātoru koncentrācija, tam nav nekāda sakara ar progresu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #44 : Maijs 03, 2013 »

meldonijs, tas ir progresa instruments. Viens no.
IP pierakstīta