Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Valstisks cilvēks  (Lasīts 2176 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42294
  • Ateists
Re: Valstisks cilvēks
« Atbilde #15 : Maijs 18, 2012 »

Gnidrologs

Negribi sleegt deriibas, kursj kuru?
« Pēdējā izmaiņa: Maijs 18, 2012 Ctulhu »
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #16 : Maijs 18, 2012 »

"Fašisms ir ne vien valdīšanas sistēma, bet arī filozofiska un reliģiska darbība. Reliģiska tādēļ, ka fašisms cilvēku pakļauj augstākam likumam, objektīvai idejai, kas valda par indivīdu un iekļauj to kopībā, kas ir pāri laikiem"
/Benito Musolīnī/
Protams, mūsdienu valstiskais cilvēks nav fašists, bet gan neoliberālis, bet būtību tas nemaina. Objektīva ideja ir valsts saistītājspēks. Un kurš gan cits spēj dot objektīvu ideju, ja ne visaugstākais? Galu galā, arī mūsu garīgās baudas avots no tā ir atkarīgs. Un vai tu esi ar mieru attiekties no baudas, lai apmierinātu savu ateistisko vajadzību atteikties no visaugstā?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #17 : Maijs 18, 2012 »

tas_pats

1. Noformulee, luudzu to objektiivo ideju.
2. Hedonisms ir aplama filozofija, jo jaatiecas peec zinaasjanaam, nevis izjuutam.
3. Gariigo baudu dod informaacijas ieguusjana jeb zinaatniskaa izzinja. Viegli redzams, ka tur nekaadu izbaazeni ar nosaukumu ``visaugstaakais`` nevajag.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #18 : Maijs 18, 2012 »

tas_pats

Jaa, kas vispaar ir Tevis dotaa teksta autors? Arii Musoliini?
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #19 : Maijs 18, 2012 »

Objektīvo ideju formulē šī brīža izcilākais valstiskais cilvēks, piedod bet es tāds neesmu. Es esmu tikai neievērojama līdzība. Un Ctulhu ir gatavs būt nehedonisks - neiegūt sajūtu gūzmā vajadzīgās zināšanas?

Un par kuru tekstu iet runa?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #20 : Maijs 18, 2012 »

tas_pats

Nu tad atreferee to objektiivo ideju, nokopee, man vienalga, tikai dod vinju sjurp - citaadi Tu te staasti kautko par kautkaadu objektiivu ideju, bet nespeej vinju staadiit prieksjaa.

``Un par kuru tekstu iet runa?``

Par to, ko Tu ieliki pirmajaa postaa.

``neiegūt sajūtu gūzmā vajadzīgās zināšanas?``

Piedod, bet sjis teksts nav lasaams, pat ar visaam garumziimem. Tev naaksies izskaidrot, ko tas noziimee.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #21 : Maijs 18, 2012 »

tas_pats

Starp citu, es taa iisti nesapratu - Tas pats tic dievam? Ja jaa - tad kuram un kaapeec?

Ja Tas Pats tic dievam, tad es labpraat izlasiisju Tas pats versiju par to, kas tas dievs taads ir un kaa vispaar var eksisteet? 

Nu citaadi nav korekti Tas Pats piekoptie meegjinaajumi ar sjo dieva ( ``vsiaugstaakaa``) jeedzienu kaut ko tur pamatot valsts organizaacijaa.
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #22 : Maijs 18, 2012 »

Starp citu, es taa iisti nesapratu - Tas pats tic dievam? Ja jaa - tad kuram un kaapeec?
Nē, tas pats netic dievam, bet gan objektīvai idejai par to ka dievs ir nepieciešams.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #23 : Maijs 18, 2012 »

tas_pats

Kam, kur, kaapeec ir nepieciesjams dievs?

Protams, ja Tas Pats grib veidot totalitaaru valsti, tad ideja par dievu vinjam noderees  :D

( bet neiesaku - taa valsts sabruks un to pasju peec tam tiesaas naakamajaa Nirnbergaa)
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #24 : Maijs 18, 2012 »

Nu tad atreferee to objektiivo ideju, nokopee, man vienalga, tikai dod vinju sjurp - citaadi Tu te staasti kautko par kautkaadu objektiivu ideju, bet nespeej vinju staadiit prieksjaa.
Tu koncentrējies uz nepareizo mērķi, jo ne jau ideja ir primāra, bet gan cilvēks - valstiskais cilvēks! Un nav jau tā, ka mūsdienu Latvija iztiek bez valstiskā cilvēķa - Un Latvijā tas ir Valdis Dombrovskis. Un objektīvā ideja ir "Latvijas (valsts) pievienošanās Euro zonai". Vai tagad saproti, par ko iet runa? 

Citāts
Par to, ko Tu ieliki pirmajaa postaa.
Man ir grūti definēt "  no kurienes tas teksts nāk.
"Masas ir varas balsts, ierocis cīņā pret politiskajiem pretiniekiem partijā, mērķu sasniegšanas līdzeklis, nevis pats mērķis, teica Mao [talāk]."

``neiegūt sajūtu gūzmā vajadzīgās zināšanas?``Piedod, bet sjis teksts nav lasaams, pat ar visaam garumziimem. Tev naaksies izskaidrot, ko tas noziimee.
To nevar izskaidrot, to var parādīt, bet ne jau es ...  :-\
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #25 : Maijs 18, 2012 »

tas_pats

Nu taatad cjusss, nekaadas idejas nav un tas pats iet uz rinkji, no sakuma vinjam bija cilveeks prieksj valsts, tagad peeksnji vinjs saka: ``jo ne jau ideja ir primāra, bet gan cilvēks - valstiskais cilvēks! ``

Korocje, Tapa runaa uz rinkji. Un apspriest vieteejos siikumus, kam kur pievienoties, pardon, man nav interesanti, gan jau vinji pasji te tiks galaa.

Ok, protams, ES ar laiku jaakljuust federatiivai valstij, taa kaa tagad ASV, ja vien liidz tam laikam neattiistiisies normaali tiiklveida vadiisjanas modelji un problema ar sjaada tipa valstiim nebeigs pastaaveet, tur ir dazjas problemas, bet ne jau Tapa tajaas ir kompetents.
« Pēdējā izmaiņa: Maijs 20, 2012 Ctulhu »
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #26 : Maijs 18, 2012 »

Nevajag maskēties Ctulhu - tu nezin kāpēc nespēj analizēt normālas ikdienišķas domas, bet uzdodies saprotam visu, ko neviens nevar izsekot! 
IP pierakstīta

tas_pats

« Atbilde #27 : Maijs 21, 2012 »

Tāpēc buržuāzija ilgstošas vēsturiskās pieredzes un daudzu vispretējāko mēģinājumu rezultātā ir nonākusi pie tā, ka pastāvošās iekārtas stabilitātes un progresa interesēs vara un gars tiek turēti nošķirti (saprāta robežas) un konfliktā; birokrātiju no vienas puses un gara izpausmes (piem, presi) no otras puses izmanto kā vienu no otra neatkarīgus valdošās šķiras instrumentus. Un šī principa pārkāpšanu kā sevišķi bīstamu pasākumu iziet tikai ļoti kritiskā situācijās (krīze, karš, revolucionāra situācija). Masu krāpšanai ir nepieciešams, lai konflikts būtu pamatīgi trokšņains un rastos ilūzija, it kā debates norisētu tikai  pat to, kā uzlabot un saglabāt buržuāzisko sabiedrību.
/"Gars un Vara" akadēmiķis Gustavs Nāns 1969. g Looming 12 numurs/ 
IP pierakstīta