Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Mīts par cilvēces degradēšanos  (Lasīts 16615 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā
Re: Mīts par cilvēces degradēšanos
« Atbilde #135 : Jūnijs 06, 2012 »

Ctulhu
Kāds Battle ?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42091
  • Ateists
« Atbilde #136 : Jūnijs 06, 2012 »

EzītisMiglā

Nu episkaa kauja ``Gnidrologs versus Pofigists``
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #137 : Jūnijs 06, 2012 »

Ctulhu
Nesanāks tur nekāda kauja, viens spēlē pokeru, otrs šahu.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8252
« Atbilde #138 : Jūnijs 06, 2012 »

Nu noraidi. Kas tev paliek paari? Absoluutisms. Ar atbilstoshajaam logjiskajaam sekaam.
Tādā gadījumā arī morālu un visa cita veida relatīvismu jāpieņem kā normālu un vēlamu status quo. Jo galu galā cik cilvēku, tik viedokļu un neviens viedoklis nevar būt pareizāks par citu, tikai citādāks, jo 'edz gaume, and all that bs.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #139 : Jūnijs 06, 2012 »

EzītisMiglā

Nujaa, pateriz ir kas? Ja negrib relativismu, vajag kaut kaadus aareejus vai iekseejus kriterijus, taa pati situacija, kas ar eetiku.

Gnidrologs saka, ka ir absoluutie kriteriji, bet tos nedod.

Kompleksitaati kaa neatkariigu iekseejo kriteeriju Gnidrologs noraida, argumenteejot ar vienkaarsjiem, bet geniaaliem izstraadaajumiem, Pofigists noraada uz problemaam ar kompleksiteetes noteiksjanu un/vai reekinaasjanu.

Ko daram saadaa situacijaa?
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #140 : Jūnijs 06, 2012 »

Gnidrologs
Citāts
Masiks, simbolisms nav mākslas alfa un omega. Tāpat es nekur neteicu, ka mākslas vērtību nosaka tās reālisms. Kur tu vispār rāvi šo salmu lelli? Varbūt jauc mani ar ctulhu.
es to secinu no taviem vārdiem, kad simbolisko mello kvadrātu, tu par mākslu neklasificē, taču jebkuru reālistiski attēlotu šķirbu vai krāniņu gatavs pacelt mākslas augstākajā vērtībā, ibo tev to saka tavas "iekšas"....
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #141 : Jūnijs 06, 2012 »

a_masiks

``taču jebkuru reālistiski attēlotu šķirbu vai krāniņu``

Vispaar es no Gnidrologa sapratu, ka tur ir jaabuut arii kaadai paildu informaacijai iekodeetai, tjipa objekta garastaavoklis atteelots un tamliidziigi.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • ezītis miglā
« Atbilde #142 : Jūnijs 06, 2012 »

Ctulhu
Es nezinu. Māksla nerēķinās.
Varu tikai atsaukties atkal uz to pašu Feinmanu, kas atpazina vērtīgus mākslas darbus, pašam nezinot pēc kāda algoritma. tas tā kā norādītu uz to, ka tiem darbiem piemīt sava objektīva vērtība.

P.S. vajadzētu kādu mākslinieku uz šo forumu ataicināt. :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #143 : Jūnijs 06, 2012 »

EzītisMiglā

Nu Gnidrologs it kaa tajaa maakslaa orienteejas ( drosji vien labaak no mums visiem), bet arii speej atsaukties tikai uz savaam izjuutaam.

Taa ka - buus jau nu vien sitas neirozinaatnes laucinjs.

In general- viss, kur pasaakums beigaas noreduceejas uz ``man liekas``, ``es taa juutu``- ir neirozinaatnes laucinjs, jo liksjanaas un sajuutu rasjanos peeta tiesji sjii nozaru grupa.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #144 : Jūnijs 06, 2012 »

Citāts
Pie tam es pat neteiktu, ka jābūt intelekta gigantam, lai spētu izvērtēt ar ko kvalitatīvi atšķiras šis:
Man otrā kartinko ņe gruzjacco.
Es pieņemu, ka tur bija ielikts tukšums - tātad augsta māksla :P
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8252
« Atbilde #145 : Jūnijs 06, 2012 »

es to secinu no taviem vārdiem, kad simbolisko mello kvadrātu, tu par mākslu neklasificē, taču jebkuru reālistiski attēlotu šķirbu vai krāniņu gatavs pacelt mākslas augstākajā vērtībā, ibo tev to saka tavas "iekšas"....
Kur es to teicu? Kaut kāda M.Poļa fotoreālistiskie smērējumi daudz precīzāk spētu atspoguļot šķirbu starp jagoģicām, bet tas viņu nepadara par Rembrantu. Arī vārds no trim burtiem uz sētas sienas kaut ko kādam var simbolizēt. Un kas? Simbolisms katrā ziņā ir sekundārs un nekādu pievienoto vērtību pats par sevi nerada, ja pats darbs ir kricelējums.
Nu Gnidrologs it kaa tajaa maakslaa orienteejas ( drosji vien labaak no mums visiem), bet arii speej atsaukties tikai uz savaam izjuutaam.
Mans lauciņš ir mūzika un, cik esmu kontaktējies ar cilvēkiem, kas tajā ir vismaz vienādā erudīcijas pakāpē vai vēl krietni zinošāki, neesmu sastapis nevienu, kas apgalvotu, ka visai mākslai ir vienāda vērtība tikai tāpēc, ka to nevar matemātiski izrēķināt. Gaume mūsdienās pasludināta par svēto govi, kuru nedrīkst izvērtēt, jo ka tik kāds neapbižojas, aizmirstot, ka par gaumi vispār var runāt tikai tad, ja cilvēks izrāda vismaz rudimentāras erudīcijas pazīmes attiecīgajā sfērā. Vai tu prasītu novērtēt 100 gadīga vīna garšas buķeti bomāram, kas caurām dienām lok Akdamu un trīs septītniekus?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #146 : Jūnijs 06, 2012 »

Gnidrologs

Taatad, lai noveerteetu, vajag iekseejo datu baazi, tas ir - orienteeties tajaa nozaree, piemeeram, maakslas.

Bet tad savaads liekas Eziisja piemeers ar Ricarda Feinmana pieredzi.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #147 : Jūnijs 06, 2012 »

Citāts
Bet tad savaads liekas Eziisja piemeers ar Ricarda Feinmana pieredzi.
Mani tomēr Feinmana piemērs īsti nepārliecina - nu, cilvēks jau tomēr mucā audzis gluži vis nebija, un gan jau vismaz pa ausu galam kaut ko par tēmu bija dzirdējis vai redzējis.

No sērijas - CtH varbūt arī diez ko necērt zivi ne mūzikā, ne tēlotāja mākslā, taču, ja CtH tiks palūgts pastāstīt īsumā par mūzikas instrumentu klasifikāciju (vai par glezniecības tehnikām), tad droši vien arī CtH tomēr zinās drusku vairāk par nulli šajās jomās - da kaut vai tāpēc, ka šīs tēmas ir garāmejot pieminētas skolas programmā, CtH, iespējams, ir tās redzējis, šķirstot enciklopēdijas, vai ir bijis klāt, kad zinošāki radi/draugi/paziņas apspriež kaut ko no šī. Tas viss nosēžas, un vajadzīgajā brīdī cilvēks var gluži neviļus šo to atcerēties...
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #148 : Jūnijs 06, 2012 »

9K116

Protams, zinaama cirkularitaate tur sanaak: tas ir- maakslu speej noveerteet ie, kas ir maaciijusjies noveerteet maakslu. Viss jau buutu jauki, ja vien tajaa maaciisjanas procesaa vinjiem arii neiestaastiitu, ka , piemeeram sjis objekts ir ljoti veertiigs un jaaveertee augstu.

Bet kaapeec tas taa ir - jautaajums paliek atklaats.
IP pierakstīta

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #149 : Jūnijs 06, 2012 »

Gnidrologs
Citāts
Kur es to teicu? Kaut kāda M.Poļa fotoreālistiskie smērējumi daudz precīzāk spētu atspoguļot šķirbu starp jagoģicām, bet tas viņu nepadara par Rembrantu. Arī vārds no trim burtiem uz sētas sienas kaut ko kādam var simbolizēt. Un kas? Simbolisms katrā ziņā ir sekundārs un nekādu pievienoto vērtību pats par sevi nerada, ja pats darbs ir kricelējums.

atvaino, bet jebkurš mākslas darbs IR simbolisms. Lielākā vai mazākā mērā. Ibo atspoguļo kaut vai to tašu šķirbu, nevis tā ir reāla, ar žileti nogriezta un ar superlīmi pie audekla pielīmēta šķirba. Tb - simbolisms ir nevis sekundārs, bet jebkuras mākslas pamatu pamats. Pievienoto vērtību gan, tiešām, rada simbolisma paustā doma, nevis pats simbolisma princips...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu