Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Mīts par cilvēces degradēšanos  (Lasīts 16670 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262
Re: Mīts par cilvēces degradēšanos
« Atbilde #120 : Jūnijs 05, 2012 »

Bet man ir aizdomas, ka Pofigista apgalvojums varētu klasificēties kā pārmēru rupjš personisks apvainojums, ko tomēr nav izteicis psihiski nelīdzsvarots cilvēks, tāpēc būtu dzēšams.
Tādiem kā viņš tas ir galvenais argumentācijas prijōms. Pastaigā pa maskačkas piespļaudītajiem gaģušņikiem, tur tādu pofigistu pilni stūri.
IP pierakstīta

Pofigists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 332
« Atbilde #121 : Jūnijs 05, 2012 »

Bet man ir aizdomas, ka Pofigista apgalvojums varētu klasificēties kā pārmēru rupjš personisks apvainojums, ko tomēr nav izteicis psihiski nelīdzsvarots cilvēks, tāpēc būtu dzēšams.
Tādiem kā viņš tas ir galvenais argumentācijas prijōms. Pastaigā pa maskačkas piespļaudītajiem gaģušņikiem, tur tādu pofigistu pilni stūri.

:D

Argumentaacija taisni peec atejas poda skrubinaataaja Gnidrologa pasha metodeem. Par ko sanervozeeshanaas?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #122 : Jūnijs 05, 2012 »

Vienīgais nervozais tips, kā redzams no taviem babuīna bļāvienus atgādinošajiem postiem gan šajā gan K ētikas tēmā laikam tomēr būsi tu. Tas arī ņe mudreno ņemot vērā, ka tava izpratne par mākslu neko daudz neatšķiras no zemāko primātu estētiskajām vīzijām.
IP pierakstīta

Pofigists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #123 : Jūnijs 05, 2012 »

Bet iisteniibaa te jau nav reaalas diskusiju teemas. Ute Gnidrologs ir deklareejis savu maakslas veertiibas absoluutismu un sevi kaa etalonu, ar to arii viss ir izsmelts, shis driikst taalaak neljurkskjeet. Taapat tachu neko vairaak shis izpateikt uz aaru nav speejiigs.

Maaksas pareizaa izpratne ir mistiska neizskaidrojama iipashiiba, kas piemiit utem Gnidrologam. Ja kaads Gnidrologa izpratnei par maakslu nepiekriit, tad vinjam nav pareizas maakslas izpratnes, ja piekriit  - taatad ir pareizaa izpratne.

Kaa jau mineets, ir aarkaartiigi paarstedzoshi, ka uunikums Gnidrologs ar shaadaam speejaam nesanjem miljoniem lielu algu no Britu karaliskaa muzeja vai tamliidziigi. Pie taa aciimredzot ir vainiiga ljaunaa nenoviidiigaa pasaule un maakslas degradeeshanaas.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #124 : Jūnijs 05, 2012 »

Es neesmu nekāds unikums. Lai cik tas tev neliktos šokējoši, ir lērums citu cilvēku bez Gnidrologa, kas prot atšķirt ekskrementu no meistardarba. Tas, ka tev kaut kas nav dots, nepadara to par universālu normu.

Pie tam es pat neteiktu, ka jābūt intelekta gigantam, lai spētu izvērtēt ar ko kvalitatīvi atšķiras šis:

no šī:

Drīzāk ir jābūt pilnīgi stulbam, lai to nespētu.
IP pierakstīta

Pofigists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #125 : Jūnijs 06, 2012 »

Gnidrolog, tev ir logjiskaas izpratnes defekti.

Pasaulee ir tikai viens pareizais maakslas veertiibas noveerteetaajs - Gnidrologs.

Ja Gnidrologs pieljauj ka eksistee veel kaads cits maakslas noveerteetaajs ar atskjiriigu veerteejumu no shameejaa, tad taa ir iekrishana maakslas darbu veerteejumu relatiivismaa un tas Gnidrologam ir moraalais suiciids uz vietas.

Taapeec jebkursh veerteejums, kas atskjiraas no Gnidrologjiskaa, automaatiski ir nepareizs.

Ir ljoti mazticami, ka eksistee kaut jel viens cilveeks kura maakslas veerteejumi absoluuti visiem maakslas darbiem sakritiis ar Gnidrologjiskajiem. Piemeeram shie droshi vien varetu nonaakt pretrunaas neatkariigi veerteejot kaut kaadas mazpaziistamu gleznotaaju glezninjas, vai analogjiski, mazaak populaarus 19. vai 18. gadsimta romaaninjus.

Taapeec Gnidrologs ir vieniigais pareizais maakslas darbu noveerteetaajs visaa Kosmosaa. Ljaunaa pasaule gan to nav pamaniijusi un ignoree Gnidrologa uunikumu.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks
« Atbilde #126 : Jūnijs 06, 2012 »

Citāts
Pie tam es pat neteiktu, ka jābūt intelekta gigantam, lai spētu izvērtēt ar ko kvalitatīvi atšķiras šis:
Man otrā kartinko ņe gruzjacco.
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
« Atbilde #127 : Jūnijs 06, 2012 »

9K116
man aŗī...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #128 : Jūnijs 06, 2012 »

māksla -as, s.
1. parasti vsk.; filoz. Sabiedriskās apziņas forma, kas tēlaini atspoguļo objektīvo realitāti.
2. Radoša tēlaina īstenības atspoguļošana; darbība, kam raksturīga estētiski izzinoša attieksme pret īstenību.
Aktīvā māksla — ekspresionisma novirziens, kura piekritēji uzskatīja, ka mākslai jātuvinās dzīvei, jāiesaistās aktīvā cīņā pret negatīvajām parādībām; aktīvisms.
Mākslas (arī literatūras) eposs — eposs, kas ir rakstnieka individuāls darbs.
// Radošās darbības nozare, veids vai paveids, kam raksturīga estētiski izzinoša attieksme pret īstenību.
Burvju māksla sar. — iluzionisms.
// ģen.: mākslas, adj. nozīmē. Tāds, kurā rodas estētiski elementi, estētiskas vērtības (par darbību, procesu, darbības nozari); tāds, kam ir estētiski elementi, estētiska vērtība (piemēram, par priekšmetiem).
// ģen.: mākslas, adj. nozīmē. Tāds, kurš izgatavo priekšmetus ar estētisku vērtību, kura darbībā ir estētiski elementi (par cilvēku).

3. Darbu kopums, kuri ir radīti, tēlaini atspoguļojot īstenību.
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • nakriškānis
« Atbilde #129 : Jūnijs 06, 2012 »

Citāts
Es jau esmu simts un vienu reizi teicis - tu vainu zini vai nezini kas ir vērtība un kas ir sūds. Nekāda matemātiska formula, lai aprēķinātu ar ko šedevrs atšķiras no sūda nepastāv. Tu to vienkārši saproti at face value.

Formula ir vienkārša (skat. tezaura definīciju).
Savukārt tu, mitoloģizēdams mākslu, tās atpazīšanu - stipri primitivizē mākslas vērtēšanu, neapzināti ieviešot tiešu antropomorfismu: ja mākslā attēlots ir cilvēks (pēc iespējas precīzāk un naturālāk)  - tad tā IR māksla, ja kaut kāds  cits objekts, vai dabā neatpazīstama forma - tad tā nav māksla. Loģiski ka primitīvs cilvēks to "sajūt ar iekšām" - intuitīvi, ibo šāda "māksla" darbojas primitīvu instinktu līmenī, nevis tēlainā simbolismā. Kas gan neliedz šādam primitīvismam projicēt savas konkrētās problēmas uz oponentiem... dežavu.
Neviļus gribās uzjautāt - kailu ķermeņu attēlojumos, tu taču meklē iespēju seksuālam uzbudinājumam, nevis kādai dziļākas domas abstrakcijai? vai ne?
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #130 : Jūnijs 06, 2012 »

Taapeec jebkursh veerteejums, kas atskjiraas no Gnidrologjiskaa, automaatiski ir nepareizs.
To es neteicu, taču relatīvismu noraidu. Relatīvisms estētiskais ir tik pat aplams un degradējošs kā relatīvisms morālais vai ontoloģiskais. Uzstādījum, kur viss ir pareizi/labi, tikai tāpēc, ka kāds tā uzskata, ir intelektuāla bankrota simptoms.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #131 : Jūnijs 06, 2012 »

Masiks, simbolisms nav mākslas alfa un omega. Tāpat es nekur neteicu, ka mākslas vērtību nosaka tās reālisms. Kur tu vispār rāvi šo salmu lelli? Varbūt jauc mani ar ctulhu.
IP pierakstīta

Pofigists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #132 : Jūnijs 06, 2012 »

Masiks, simbolisms nav mākslas alfa un omega. Tāpat es nekur neteicu, ka mākslas vērtību nosaka tās reālisms. Kur tu vispār rāvi šo salmu lelli? Varbūt jauc mani ar ctulhu.

Maaksla veertiibu nosaka Gnidrologs kaa kosmiskais maakslas veerteeshanas etalons.

Faktiski shim buutu jaastaav Pariizes meeru un svaru palaataa stikla vitriinaa.
IP pierakstīta

Pofigists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #133 : Jūnijs 06, 2012 »

To es neteicu, taču relatīvismu noraidu. Relatīvisms estētiskais ir tik pat aplams un degradējošs kā relatīvisms morālais vai ontoloģiskais. Uzstādījum, kur viss ir pareizi/labi, tikai tāpēc, ka kāds tā uzskata, ir intelektuāla bankrota simptoms.

Nu noraidi. Kas tev paliek paari? Absoluutisms. Ar atbilstoshajaam logjiskajaam sekaam.

Ar galvu padomaa, nevis tikai savas " izjuutas no iekshaam" lieto.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists
« Atbilde #134 : Jūnijs 06, 2012 »

9K116

Man arii.

Bet vispaar Ctulhu sagaadaa lielo teejas kruuzi un lielo kuli ar barankaam, atlaizjas kreeslaa un veero  The Epic Battle

(visaadi tur ragnarjoki ar paareejiem armagedoniem nervozi piipee trepju telpaa).
IP pierakstīta