Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Mīts par cilvēces degradēšanos  (Lasīts 16617 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

a_masiks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 14581
  • nakriškānis
Re: Mīts par cilvēces degradēšanos
« Atbilde #105 : Jūnijs 05, 2012 »

a_masiks

Nujaa, taapeec jautaajums Gnidrologam, ko vinjs dariis ar N dazjaadiem viedokljiem?
nezinu... spriežot no komentāriem: visus, kas nesakrīt ar viņa paša - nosauks par BS, un neņems vērā...
IP pierakstīta
I'm fine, blya!
Ja ticīgs es būtu

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8252
« Atbilde #106 : Jūnijs 05, 2012 »

Hmm, a kaa vispaariigaa gadiijumaa Gnidrologs selektees viedokljus?

Nu mums ir maaxlas darbs X un par vinju N atskiriigi viedoklji.

Ko taalaak?
Es jau esmu simts un vienu reizi teicis - tu vainu zini vai nezini kas ir vērtība un kas ir sūds. Nekāda matemātiska formula, lai aprēķinātu ar ko šedevrs atšķiras no sūda nepastāv. Tu to vienkārši saproti at face value.

Masiks, nezinu par kādiem krastiem tu tur mētājies, man tev viss iekš kontinentālā šelfa.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42091
  • Ateists
« Atbilde #107 : Jūnijs 05, 2012 »

Gnidrologs

Labi, kas notiek, jas atiekas 2 saprateeji ar diametraali preteejiem viedokljiem? Kuram taisniiba?
IP pierakstīta

Pofigists

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 332
« Atbilde #108 : Jūnijs 05, 2012 »

Nav nekādu ''parametru''. Mākslas darbs ir jāvērtē visā tā kopumā, nevis izķidājot pa saskaitāmajiem.

Uzdodam Gnidrologam noveerteet Velaskesa pliko Veneeru un iepaziistinaam sho ar 17. gadsimta inkviziitoru veerteejumiem par to.

Peec kaadiem parametriem jaatskjir kursh veerteejums ir pareizais un kursh nee?

Gnidrologs pats sevi ieceeelis par absoluuto vispasaules maakslas noveerteeshanas etalonu? Kaapeec shis veel nestraadaa Britu karaliskajaa muzejaa  vai Sotheby's izsolju namaa pa miljoniem lielu algu? Ljaunaa pasaule shaa unikaalo talantu nenoveertee un Gnidrologs suuri skrubina atejas podu taa vietaa?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #109 : Jūnijs 05, 2012 »

Labi, kas notiek, jas atiekas 2 saprateeji ar diametraali preteejiem viedokljiem? Kuram taisniiba?
Diviem pazinējiem var būt personīgas preferences par labu vienam vai otram māksliniekam, bet tiem nekad nebūs diametrāli pretēji viedokļi, as in, viens uzskatīs Bēthovenu ar ģēniju, otrs par lētu diletantu.

Pofigists, savu estētisko relatīvistisko domāšanu tu jau esi afirmējis, drīksti tālāk neļurkšķēt. Mani tas garlaiko. Viss ir ''gaumes lieta'' ir tipisks mūsdienu nama māšu mainstream uzskats. Nedomāju, ka tas prasa kaut kādu garu, izvērstu atspēkojumu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #110 : Jūnijs 05, 2012 »

Gnidrologs

Nuu, par to pasju moderno maakslu tjipa melnie kvadraati ir diametraali preteeji viedoklji, no kuriem viens ir Gnidrologa un mans un otrs - no visa taa apjuusmotaajiem.

OK, sevi es neskaitu, ibo neesmu pazineejs, bet taatad mums ir kaut kaads avangardisma sūds X un

1) Maakslas pazineejs Gnidrologs: Viedoklis - X ir sūds
2) Maakslas pazineejs A: Viedoklis - X ir geniaals.

IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #111 : Jūnijs 05, 2012 »

Melno kvadrātu apjūsmotāji visi kā viens nāk no tās vides, kur visa postmodernā māksla, tāpēc to viedoklis nav vērā ņemams. Principā to var lietot kā lakmusa papīru. Ja kāds visā nopietnībā apgalvo, ka Maļēvičs ir ģēnijs jebkurā citā jomā, izņemot mārketingu, tad šis cilvēks ir idiots, kura viedokļiem par mākslu var automātiski likt mīksto.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #112 : Jūnijs 05, 2012 »

Gnidrologs

Hmm, bet tad jau sanaak, ka ja Gnidrologu un Ct palaizj maaxlas galerijaa, tad vinjiem patiks/ nepatiks apmeeram viens un tas pats. No ta savukaart secinaas, ka Gniidrologs ( iespeejams, zemapzinjaa) selektee tos izstraadaajumus liidziigi kaa es. Tb peec tajos ietvertaas informaacijas.
« Pēdējā izmaiņa: Jūnijs 05, 2012 Ctulhu »
IP pierakstīta

Pofigists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #113 : Jūnijs 05, 2012 »

Diviem pazinējiem var būt personīgas preferences par labu vienam vai otram māksliniekam, bet tiem nekad nebūs diametrāli pretēji viedokļi, as in, viens uzskatīs Bēthovenu ar ģēniju, otrs par lētu diletantu.

Pofigists, savu estētisko relatīvistisko domāšanu tu jau esi afirmējis, drīksti tālāk neļurkšķēt. Mani tas garlaiko. Viss ir ''gaumes lieta'' ir tipisks mūsdienu nama māšu mainstream uzskats. Nedomāju, ka tas prasa kaut kādu garu, izvērstu atspēkojumu.

Nene, ute Gnidrolog, ja tu proponee maakslas veertiibas absoluutismu, tad tev arii jaizskaidro taa absoluutisma ceelonis un konstateeshanas veids. Tjipa veerteejuma etalons ir gaishi spiidoshaaa Gnidrologa personiigaas izjuutas caur iekshaam, dievinja gljuku noraadiijumi, maakslas ekspertu puulja konsensuss vai  kas tamliidziigs.

Citaadi tak nevar izplatiit pareizo maakslas izpratni taalaak , ja atejas poda skrubinaataajs Gnidrologs zina gan , bet uz aaru izpaust nav speejiigs. (Tobish Gnidrologs-maita ir vistieshaakajaa veidaa liidzvainiigs pie maakslas degradeeshanaas, jo shifreejas un sleepj metodes kaa ieguut pareizo izpratni par maakslu)
IP pierakstīta

Pofigists

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #114 : Jūnijs 05, 2012 »

Es jau esmu simts un vienu reizi teicis - tu vainu zini vai nezini kas ir vērtība un kas ir sūds. Nekāda matemātiska formula, lai aprēķinātu ar ko šedevrs atšķiras no sūda nepastāv. Tu to vienkārši saproti at face value.

Okei, at face value - Gnidrologs ir suuds. Stingraa saskanjaa ar shaa metodiku. :D

Patiikamaa kaartaa Gnidrologa metozhu piekopshana ir ljoti vienkaarsha.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #115 : Jūnijs 05, 2012 »

Pofigists

Nju vispaar jau Gnidrologs te vairaakas reizes ir formuleejis savu metodi, Pof. vnk nesen uzradaas, taapeec nezina.

Metodes iisaakais formuleejums varetu buut šāds, pardon my russian:

Спынным мозгом чувствую, бландынка!
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #116 : Jūnijs 05, 2012 »

Pofigists

``Okei, at face value - Gnidrologs ir suuds.``

Nekorekta metodes aplikaacija - Gnidrologs nav maakslas darbs.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #117 : Jūnijs 05, 2012 »

Nekorekta metodes aplikaacija - Gnidrologs nav maakslas darbs.
Mjā, es pieņemu, ka viņš neveic tādu lērumu ķermeņa modifikāciju, lai mēģnātu par tādu klasificēties ;D Bet man ir aizdomas, ka Pofigista apgalvojums varētu klasificēties kā pārmēru rupjš personisks apvainojums, ko tomēr nav izteicis psihiski nelīdzsvarots cilvēks, tāpēc būtu dzēšams.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #118 : Jūnijs 05, 2012 »

bitch Pofigists

``Pofigista apgalvojums varētu klasificēties kā pārmēru rupjš personisks apvainojums, ko tomēr nav izteicis psihiski nelīdzsvarots cilvēks, tāpēc būtu dzēšams.``

Mja, nu no vienas puses taa ir Pofigista domas ilustracija, no otras puses ir kaa cien. Bitch saka.

Ko darām? Ko pats Pofigists domā?

Gnidrologs gan bija jebkaadas cenzeesjanas pretinieks, taapeec gan jau jams paaraak nesatrauksies par Pofigista savdabiigo emocionalitaati.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #119 : Jūnijs 05, 2012 »

Tjipa veerteejuma etalons ir gaishi spiidoshaaa Gnidrologa personiigaas izjuutas caur iekshaam
Nevis izjūta, bet intelekta spēja atšķirt sūdu no dimanta. Tev kā tipiskam stulbam baurim, kas paļaujas uz ''gaumes lietas'' dziedinošo egalitārismu, tāda, protams, nav, tāpēc mēģināt kaut ko ieskaidrot šajā sakarā ir tas pats, kas siekalu tecinošam treniņbiksainim klāstīt Šopenhauera filozofiju.
IP pierakstīta