Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: priekšstats par paradīzi  (Lasīts 491 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2135
Re: priekšstats par paradīzi
« Atbilde #135 : Oktobris 03, 2019 »

ZIRGS
ko tu jūties pierādījis ar to Stenfordas eksperimentu? vai tad es ar nešausminos, kā gan Absolūtam, Pašai Pilnībai, visu skolotāju Skolotajam sanācis tik daudz nejēdzīgu radību(VD slīcināmi, laiku beigās apm. tas pats tikai caur uguni)?
bet ari tad tādi nebūt nav visi - kā tik nav spīdzināti Baznīcas Svētie ,tomer uz ļaunu parakstījušies NAV.
turklāt cilvēks parastais (par kura pestīšanu sakies esam norūpējies) nez vai ar parakstītos uz tml. jociņiem ar sadomazo elementiem (par jenkijiem gan nebrīnos, ar viņu mūžīgo pārākuma apziņu un ieroču kultu).
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #136 : Oktobris 03, 2019 »

vispār, ZIRGS, tam cilvēkam parastajam nemaz ar netiek prasīta nezkāda ķīniešu ābece, lai taptu pestīts  ;) 
(īpaša uzmanība Marijas Valtortas atkl. 3.lpp!)
Citāts
https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=2685.0

IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #137 : Oktobris 03, 2019 »

Ctulhu
Citāts
Jona, nu attieksmes ziņā ir vēl trešie
tā tikai liekas. ir viens feins pastāstiņš kā viens apdomīgais, nevēlēdamies pieslieties ne vieniem ne otriem, uzrāpies augstajā žogā abām nometnem pa vidu. tikai... pēc laika ierodas ragainais: nu tā, es atnācu pēc sava žoga!
tā ka neizdosies saglabāties kkādā pelēkajā zonā, būs vai nu - vai nu.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #138 : Oktobris 03, 2019 »

Citāts
Faktiski mēs redzam ko: Jona pieslienas stiprākajam nelietim un godīgi tā arī pasaka - tāpēc ka stiprāks
un Ctulhu kā sokas? būsi Etnu nomierinājis, varbūt pat globālo sasilšanu novērsis? vismaz jādomā, ar cieņu noraidi visas tik nelietīgās bet stiprās dabas veltes, tipa cēli badojies?  ;D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42217
  • Ateists
« Atbilde #139 : Oktobris 03, 2019 »

Jona, daram ko varam. Tas saucas zinātniski tehniskais progress. Šo to esam ``nomierinājuši``, citas lietas vēl mācamies.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #140 : Oktobris 03, 2019 »

Jona, ja šie mošķi eksistētu es vienkārši būtu pret abiem.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #141 : Oktobris 03, 2019 »

Jona, pie kam vai ir kāda principiāla atšķirība starp dievu un sātanu ja neskaita pieņēmumu ka dievs spēcīgāks un var uzvarēt?
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7102
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #142 : Oktobris 04, 2019 »

ZIRGS
ko tu jūties pierādījis ar to Stenfordas eksperimentu? vai tad es ar nešausminos, kā gan Absolūtam, Pašai Pilnībai, visu skolotāju Skolotajam sanācis tik daudz nejēdzīgu radību(VD slīcināmi, laiku beigās apm. tas pats tikai caur uguni)?
bet ari tad tādi nebūt nav visi - kā tik nav spīdzināti Baznīcas Svētie ,tomer uz ļaunu parakstījušies NAV.
turklāt cilvēks parastais (par kura pestīšanu sakies esam norūpējies) nez vai ar parakstītos uz tml. jociņiem ar sadomazo elementiem (par jenkijiem gan nebrīnos, ar viņu mūžīgo pārākuma apziņu un ieroču kultu).
Ar Stenfordas eksperimenta pieminēšanu es domājos sniedzis uzskatāmu pamatojumu tēzei, ka jebkurš cilvēks noteiktos apstākļos būtu spējīgs uz jebkuru nelietību, kas, manuprāt, ir labs piemērs tam, kas ir grēks. Grēks tad ir iekšēja sašķeltība un saiknes neesamība ar D-vu. Svētie, kurus tu minēji, acīmredzot, ir dziedināti no šīs kaites. 
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #143 : Oktobris 04, 2019 »

ZIRGS
kas tev kā kristietim liedz dziedināties? lūgšanas, grēksūdzes - uz tevi neiedarbojas, vai? svētie tapat reiz bijuši cilvēki parastie, palasi par draiskuli sv. Augustīnu.  pat t.s. anonīmie kristieši, tb vnk labi cilvēki spējīgi  `darīt otram to, ko gribi lai tev dara` - tev ar to grūtības?
un mēs taču joprojām runājam par cilvēka Brīvo Gribu, kā saprotu, piespiedu apstākļi par tādiem diez vai uzskatāmi. viena lieta būtu Kārdinājumi - ikviena kristieša ikdienas `darbs`, pavisam cita - neganta spīdzināšana, ko tiešām izturēs retais (bet  kas tāds arī notiek reti - par laimi!).
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #144 : Oktobris 04, 2019 »

Ctulhu
Citāts
[size=0px]Jona, ja šie mošķi eksistētu es vienkārši būtu pret abiem.[/size]
ok, tad pietiks par neeksistējošiem... pārmaiņas pēc pastāsti, kā tev izdodas bez sirdsapziņas pārmetumiem sadzīvot ar dabu, kur nonstopā uzvar stiprākais un nekaunīgākais, resp., rijīgākais un tikai tas.
redz, no manis Jēzus nepieprasa pilnīgi neko antihumānu, man tml. problēmas nav!
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #145 : Oktobris 04, 2019 »

Jona, tev Jēzus ir saistīts ar tādu monstru kā bībeles dievs -  tēvs [ ir viņa radinieks vai daļa vai izpausme atkarībā no tā kā tu to saproti] tā ka sorry...

Tas ir man Jēzus ir [iespējams] dzīvojis cilvēks, ar savām idejām un kļūdām, ir lietas kas man pie viņa patīk un ir lietas kuras nepatīk, nu tb kā ar visiem cilvēkiem.

Savukārt dabā notiek procesi, tos var pētīt un izmantot, tur nav nekādu personu.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #146 : Oktobris 04, 2019 »

ZIRGS
kas tev kā kristietim liedz dziedināties? lūgšanas, grēksūdzes - uz tevi neiedarbojas, vai? svētie tapat reiz bijuši cilvēki parastie, palasi par draiskuli sv. Augustīnu.  pat t.s. anonīmie kristieši, tb vnk labi cilvēki spējīgi  `darīt otram to, ko gribi lai tev dara` - tev ar to grūtības?
Jā, man ar to ir grūtības.
Citāts
un mēs taču joprojām runājam par cilvēka Brīvo Gribu, kā saprotu, piespiedu apstākļi par tādiem diez vai uzskatāmi. viena lieta būtu Kārdinājumi - ikviena kristieša ikdienas `darbs`, pavisam cita - neganta spīdzināšana, ko tiešām izturēs retais (bet  kas tāds arī notiek reti - par laimi!).
Khem, runājot par Brīvo Gribu, uzgāju nesen Susļikārijā interesantu viedokli, ka tādas nemaz nav, t.i. - jānošķir gribas brīvība no izvēles brīvbas. Doma tātad ir, ka cilvēce ir pilnīgā gribas verdzībā, jo to kontrolē grēks.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #147 : Oktobris 04, 2019 »

Ctulhu
Citāts
Jona, tev Jēzus ir saistīts ar tādu monstru kā bībeles dievs -  tēvs
kad tas laiks pienāks, spriedīšu tālāk, kā jau reiz teicu. pagaidām mums no saviem kurmju rakumiem izteikties tik Absolūtās Kategorijās ir vnk smieklīgi.  tāpat kā vienlīdz nevaru iedomāties ne galu, nedz arī bezgalību, man pat nav laika nemitīgi gudrot par to.
kā arī nedomāju, ka Ctulhu, ja reiz piefiksēs, ka VIŅŠ TOMĒR IR, lepni aizgriezīsies kāda mūžīgā melnā cauruma virzienā  ;D
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #148 : Oktobris 04, 2019 »

ZIRGS
Citāts
Jā, man ar to ir grūtības.
tad gan traki. manuprāt tā ir tik pašsaprotama prasība ka pat komentēt īsti nav ko (bet vai tik tu tagad sevi neviļus neaprunā). jau sen esmu konstatējusi, ka pa īstam labi ir tikai tad, kad arī visapkārt visiem ir labi.
Citāts
runājot par Brīvo Gribu, uzgāju nesen Susļikārijā interesantu viedokli, ka...
ta jau var aizrunāties līdz baltām pelītēm. lai jau Susļikārija kungi prātuļo savus prātuļojumus, man tīk un pietiek ar Stabilām Vērtībām/ Skaidru Valodu - Bībelē un praviešos.
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #149 : Oktobris 04, 2019 »

ZIRGS
Citāts
runājot par Brīvo Gribu, uzgāju nesen Susļikārijā interesantu viedokli, ka...
ta jau var aizrunāties līdz baltām pelītēm. lai jau Susļikārija kungi prātuļo savus prātuļojumus, man tīk un pietiek ar Stabilām Vērtībām/ Skaidru Valodu - Bībelē un praviešos.

Cik saprotu, tāds ir bijis Lutera uzskats arī.
IP pierakstīta