Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: kopsavilkums  (Lasīts 959 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42208
  • Ateists
Re: kopsavilkums
« Atbilde #210 : Jūnijs 20, 2019 »

/neesmu nevienam ienaidnieks. /

Tas nav labi. Ja tu neesi ienaidnieks ļaunajam jeb destruktīvajam, tad tu esi pasīvs
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 536
« Atbilde #211 : Jūnijs 20, 2019 »

Evolucionists, par to ka mēs izjaucām viņiem dievbijības sludināšanu/ izplatīšanu.  Bet nē viņi jau programmēt nemāk, čatbotu neuztaisītu :D

Es te paskatījos: tie ir tie, kas pieprasa Ctulhu izbanošanu?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #212 : Jūnijs 20, 2019 »

Evolucionists, nē tie ir vietējie un viņi to prasa tāpēc ka es izbanoju vienu ļoti garlaicīgu un uzmācīgu tipu, nav tā ka es aizrautos ar banošanu - visā foruma pastāvēšanas laikā izbanoju tikai divus, šito un vēl vienu kas mēģināja te tirgoties ar iespējams zagtām mantām
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #213 : Jūnijs 20, 2019 »

Evolucionists, nē tie ir vietējie un viņi to prasa tāpēc ka es izbanoju vienu ļoti garlaicīgu un uzmācīgu tipu, nav tā ka es aizrautos ar banošanu - visā foruma pastāvēšanas laikā izbanoju tikai divus, šito un vēl vienu kas mēģināja te tirgoties ar iespējams zagtām mantām

Ā... To es nezināju. domāju parasts diskusiju portāls. Lieta tāda, ka es paŗsvarā dzīvojos pa bibliotēkām šajā periodā, vācu materiālus, tai skaitā jēgveidojošos un dramatiskās darbības sakarā - tiks rādīti dialogi starp pretējiem uzskatiem, sakarā ar to, ka kaut kur šā gada rudenī sākšu romānu par Konstantīnu Raudivi, tagad aktīvi vācu materiālus, tai skaitā arī diskusijas paraugus. Būtu zinājis, ka te ir tādi "velli" ar savām "interesēm", nebūtu tā aktvizējies. Sorry.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #214 : Jūnijs 20, 2019 »

Evolucionists, ir parasts diskusiju portāls, pareizi domāji, lieto uz veselību.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #215 : Jūnijs 20, 2019 »

Ak jā Raudives eksperimentus mēs kādreiz studentu gados mēģinājām atkārtot ar normālāku aparatūru bet nu jā bez rezultātiem.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #216 : Jūnijs 20, 2019 »

Ak jā Raudives eksperimentus mēs kādreiz studentu gados mēģinājām atkārtot ar normālāku aparatūru bet nu jā bez rezultātiem.

Tur ir viens knifs, kas arī patiesībā mani visvairāk intersē - aparatūra viņam bija tā laika "telefunkens" reklāmas nolūkos firma apgādāja Raudivi ar maksimāli labākajām tā laika ierīcēm - diodēm, mikrofoniem, magnetofoniem, radio utt.
Bet ineteresantākais gājiens tajā visā ir tas, ka "balsu fenomens" nerodas tāpat vien, bet ar "mēdiju starpniecību". te nu varētu nodomāt, ka fikcija, ko tik mēdijs nepavēstīs, ja gribēs. Bet dīvainākais ir tas, ka mēdiji var būt vairāki, novērotāju klātbūtnē viņi visi dzird vienu un to pašu vai arī tikai nejaušās detaļās atšķirīgu - ja pievērš uzmanību un ieklausās vairākkārt vienā un tai pašā trokšņu haosā, kāds tas vairumam "kontroles mēdiju" licies sākumā... te sākās jautājumi - bezapziņas ieslēgšanās, ok, bet kā bezapziņas pārraida viena otrai datus, tipa "ko vajag dzirdēt"... Par to visu ir detalizēti izklāsti: eksperimenta apstākļi, laiks, personas, kas piedalās utt. utt. Apkopots grāmatā "Nedzirdamais kļūst dzirdams". Nupat šonedēļ beidzu to lasīt bibliotēkā (biezs ap 700 lpp "ķieģelis" faktu un to analīzes). tur eksperimentos bijuši klāt pazīstami tā laika pētnieki dažādu nozaru profesori, "citu grādu" ļaudis, protams, arī parapsihologi, teologi elektrotehniķi utt. redzamākie: profesors dr. Gebhards Freijs, prof. Aleksis Šneiders, dr med Arnolds Reinke u.c. Tas nav tāpat pa jokam... Lūk, kas ir forši tajā visā, šo cilvēku diskusijas, sadursmes un viņu spējas savā pielietojumā. mazāk pat mani interesē pats 'elektrisko balsu fenomens" kā tāds, kaut gan romāna ietvaros baigās būs jāpieņem kāds lēmums un kaut kā to jāsakidro, bet tas vairāk atkarīgs no sižeta vajadzībām. :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #217 : Jūnijs 20, 2019 »

Nu jā mēs provējām ar to aparatūru ko izmanto radioizlūkošanā un kas signālus gan pieraksta gan analizē, vēl analīzes programmatūru taisījām. Konstatējām ka ``tukšā`` ēterā pašā par sevi nekādu regularitāšu nav, tikai troksnis, baltais vao rozā atkarībā no demodulācijas veidiem.

Raudive, cik ir lasīts, strādāja tikai ar vienkāršiem detektora uztvērējiem un sadzīves tehniku.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #218 : Jūnijs 20, 2019 »

Nu jā mēs provējām ar to aparatūru ko izmanto radioizlūkošanā un kas signālus gan pieraksta gan analizē, vēl analīzes programmatūru taisījām. Konstatējām ka ``tukšā`` ēterā pašā par sevi nekādu regularitāšu nav, tikai troksnis, baltais vao rozā atkarībā no demodulācijas veidiem.

Raudive, cik ir lasīts, strādāja tikai ar vienkāršiem detektora uztvērējiem un sadzīves tehniku.

Nu, "TELEFUNKEN" ap 60-70 gadiem gan bija savam laikam advancētākās ierīces, neba nu tur nieka detektori. Lampinieki noteikti, nez vai tranzistoru. Bet tas pat nav būtiski. Interesanti ir tas, ka sākumā "neviens nedzird" pēc vairākkārtējas ieklausīšanās "sāk dzirdēt" un pat ja tie ir fantomi, tad kāpēc visi dzird gandrīz vienu un to pašu... To es nesaprotu.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #219 : Jūnijs 20, 2019 »

Apstākļi: dažadi ir ieraksta piegājieni, radio šņākoņa, kur nav stacijas un neiejaucas muzons, utt. diode ar antenu ķer vietēji uzstādīta raidītāja signālu turpat blakus, kur nevar būt citas raidstacijas utt. Visu ieraksta skaņu lentās, kuras var palaist vairākos ātrumos.

Pats eksperimenta gājiens ir tāds: Raudive ir vienā telpā ar novērotājiem, kuru uzdevums ir apliecināt norises „likumību”, neko vairāk. Raudivi kādu laiku ķer „balsis” un ieraksta tās lentā. Tad viņš pajautā, ko dzirdējuši novērotāji. Tie parasti atbild, ka neko nav dzirdējuši. Tad Raudive pasaka priekšā un palaiž lentu lēnākā tempā, jo balsis parasti „zibsnī lielos ātrumos”, tagad novērotāji vai nu sadzird vai nesadzird, viņi tikai kontrolē. Raudive uzraksta un nodod novērotājiem savu versiju, ko teica balss, piemēram: „Te Einšteins. Gaisma.”
Tagad pa vienam nāk citi „mēdiji”, ar kuriem Raudive vairs neko nerunā un tiem vairākas reizes atskaņo lentas ierakstu dažādos ātrumos. Kāds neko nav dzirdējis arī tad. Kāds parasti kaut ko dzird un arī pieraksta, ko dzidējis, viņam sanāk piemēram: „Te Ešbeins. Gaisma.” Pārbīdes ir iespējamas, taču sīkumos. Pēc tam, novērotāji salīdzina visus pierakstus un sniedz slēdzienu.

Pirmkārt, mani interesē, kur tieši ir knifs, ka tā sanāk. Es pārcilāju versijas, bet pie konkrēta slēdziena neesmu nonācis. tas vēl priekšā.

IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #220 : Jūnijs 20, 2019 »

Evolucionists

Lampu superheterodīni ar amplitūdas detektoru, mēs izmantojām ierīces kas ir trīskāršie superheterodīni, ar regulējamiem pastiprinājumiem un visiem demodulācijas veidiem ( AM, FM, SSB, FT visi veidi)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #221 : Jūnijs 20, 2019 »

Es domāju ka viņiem tur ir bijusi inducēta pareidolija, bet protams var eksperimentus atkārtot
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #222 : Jūnijs 20, 2019 »

/ "TELEFUNKEN" ap 60-70 gadiem gan bija savam laikam advancētākās ierīces,/

sadzīves tehnikas sektorā jā droši vien

Speciālajā tehnikā jāpiemin tādas firmas kā Racal, Raytheon, Collins, Northrop - Grumman, Hughes, bet arī psrs tehnika šī veida bija līmenī.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #223 : Jūnijs 20, 2019 »

Tur vēl var mēģināt paeksperimentēt ar krio - dzesējamu uztveršanas galvu, kādu izmanto radioteleskopos un kas prakstiski novērš siltuma trokšņus, tas būtu nākamais eksperiments, to mēs neizdarījām.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #224 : Jūnijs 21, 2019 »

Viņi ar Zentu Mauriņu tajā laikā, kad notika balsu fenomena pētījumi dzīvoja Bād Krocingenā Vācijas dievidos. No turienes nav tālu līdz Šveicei, kurā notika tā laika Eiropas konferences jaunatklājumu jomā. Raudive tur piedalījās, viņš pēc statusa bija Eiropas līmeņa pētnieks - profesors, beidzis mācību iestādes Parīzē, Madridē, Edinburgā, pie viņa brauca zinātnieki no vairākām pasaules valstīm. Esmu tagad izlasījis viņa tekstus (vēl ne visus pieejamos) un man jāsaka, ka ir leila varbūtība, ka viņš nevarētu būt apzinīgi blefojis savus pētījumus. Tas arī ir papildus interesantais moments, kuru vērts izpētīt - ticēšana pat, ja būtu vērts šaubīties par tā atbilstību sava laika (faktiski, arī mūsu laika) zināmā priekšstatiem, kas atklāts - un nenormāls darba apjoms - apm. 72 000 ierakstu lentās, kuros fiksēts balsu fenomens, analīzes teksti, tabulās un shēmās sakārtotas balsu vēsturisko "nesēju" katalogs, tie datu krātuvēs sagrupēti pēc sociālās piederības: radinieki, mākslinieki, lieterāti, zinātnieki, psihologi, valstsvīri, filosofi, utt. Vēl reģistrēto materiālu apkopojumi pēc tehnoloģiskās apstrādes un ieraksta īpatnību dažādiem paņēmieniem, utt. Izmatotas vairāks metodes - no radio viļņa (sākumā), caur diodi, caur mirkrofonu tieši no klusuma telpā utt. Visvairāk pārsteidz tieši šī tehnoloģiskā, savam laikam atbilstošā metodiskā perfekcija un pedantisms datus fiksējot.
IP pierakstīta