Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: kopsavilkums  (Lasīts 1103 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42365
  • Ateists
Re: kopsavilkums
« Atbilde #15 : Jūnijs 19, 2019 »

Tālāk:

Kas ir ``bezrobežu apziņas lauks``? Tas pastāv? Kādi pierādījumi? Zinātnē tas strādā tā: Ja kāds kaut ko postulē, viņš arī pamato. Evidences parāds saucas.  Kādi eksperimenti norāda uz bezrobežu apziņas lauka esamību? Kāpēc izvirzīta šāda hipotēze. Kādsu efektus skaidr ar bezrobežu apziņas lauka apstāvēšanu? Ak jā un ``lauks`` arī ir konkrēts fizikas termins, lauks ir no vielas atšķirīga materijas forma, nekondensētā metērija ar reizē korpuskulu[kvantu] un viļņu dabu.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 802
« Atbilde #16 : Jūnijs 19, 2019 »

/Viss, ko esmu teicis ir pārbaudāms dažādu autoru tekstos./

Nu jā to es zinu ka dažādi autori viskautko ir sarakstījuši, kādā veidā tas ir pierādījums?

/Kas ir ren tv? Paskaidrojuma trūkst./

www.google.com lietot protam? Nav jau tā, ka Evolucionists arī visu atritina un paskaidro, tāpat man jāiet meklēt, nu tad ir godīgi ja Evolucionists arī iet meklēt :)
/Un kāpēc domātājam, lai veidotu jēdzienus vajadzīgs eksaktā ierobežojums./ Tāpēc lai būtu debates priekšmets un iespējamība. Citādi iestājas tas, ka uz jebkādu savārstījumu var atbildēt ar jebkādu citu savārstījumu

piemēram:

Lido 2 krokodili
Kreisais sarkanais uz rietumiem
Sevišķi tas kurš zils
utt.

Tā var iztērēt daudz laika un drusku pasmieties bet tas arī viss :)

Kāpēc man jāinteresējas par kaut kādu televīzija? Ko tā dos domāšanai vairāk nekā domātāju sacerējumi. Ir kādi reāli iemesli kaut kam specifiskam pievērsties. neticu. Un šajā gadījumā ar "neticu" pilnīgi pietiek, jo attiecas uz tīri praktisku sfēru. Varu darīt un varu nedarīt. Man tas viss nav nepieciešams. Ja tu uzskati, ka mani eksperimenti nav domāšana, mani tas nekādi neuztrauc. Turpmāk vari nepieslēgties un nerunāt - vienalga tev NEKĀ CITA NAV KO TEIKT, KĀ VIENĪGI ELEKTRISKĀ PUTRA EKSISTĒ, NEKAS CITS NEEKSISTĒ. Ja tu paliec pie tā, negribi runāt, nedzirdi pierādījumus, neiesaisties domu eksperimentos bet tikai tici -

NEVIENS TEV NEVAR VAIRS PALĪDZĒT
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #17 : Jūnijs 19, 2019 »

/ Jau pats fakts, ka doma tiek atzīta par vienu no elektriskajiem izlādes sprakšķiem/

Demagoģisks paņēmiens: izkropļojam oponenta izteikumu līdz karikatūrai un tad šo karikatūru dedzīgi kritizējam. Visi smejas, esam uzvarējuši debati :D

Nē es nekur nerunāju par ``izlādes sprakšķiem`` :)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #18 : Jūnijs 19, 2019 »

/Kāpēc man jāinteresējas par kaut kādu televīzija?/

Tā bija tikai hipotēze, no kurienes rodas šādi ``domājumi``. Vienkāši tas ir visai izplatīti - cilvēki salasās/ saskatās ezotēriku, samiksē to ar drusku manītiem aptuveniem elementiem no zinātnes atziņām un tad sanāk šāds interesants ragū.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #19 : Jūnijs 19, 2019 »

/ Jau pats fakts, ka doma tiek atzīta par vienu no elektriskajiem izlādes sprakšķiem/

Demagoģisks paņēmiens: izkropļojam oponenta izteikumu līdz karikatūrai un tad šo karikatūru dedzīgi kritizējam. Visi smejas, esam uzvarējuši debati :D

Nē es nekur nerunāju par ``izlādes sprakšķiem`` :)

Kamēr nav domu eksperimenta, nav par ko runāt. Manipulāciju tehnikas (minēto "straw man" tu pats izmanto, es tikai parodēju, ja kas)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #20 : Jūnijs 19, 2019 »

/NEKĀ CITA NAV KO TEIKT, KĀ VIENĪGI ELEKTRISKĀ PUTRA EKSISTĒ, NEKAS CITS NEEKSISTĒ. /

atkal demagoģija,

Manos izteikumos nekur nav jēdziena ``elektriskā putra``, tas ir Evolucionista paša ieviests jēdzienus
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #21 : Jūnijs 19, 2019 »

Savukārt runājot par domu eksperimentiem, Evolucionists noignorēja jau pašu pirmo un vienkāršāko.

Atkārtoju:

iedomājies 2 objektus:

Viens materiāls, otrs nemateriāls.

Ar ko tie atšķirsies?

Kā atšķirsi?

IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #22 : Jūnijs 19, 2019 »

Ir konkrēta atbilde uz eksperimentu nr 1. atkārtoju ar copy paste

Nosakidrojām, pašlaik visprecīzākā ir atbilde: „esmu organisks domājums, kas domā sevī”. Pēc tam var izdarīt eksperimentālu pieļāvumu: „esmu domājošs organisms” (kas izriet no ierpiekšejā, bet vēl ir pārbaudāms), kas vēl pārbaudei jāapskata no dažādiem skata puntiem – no imenences viedokļa, no Cita viedokļa, no ievietošanās pasaulē utt.

Tā ir precīza domāšana, un tai ir tikai attālināts, samērā nenoteikts sakars ar juteklisko pieredzi, lai gan, bez šaubām, kaut kāda empīrija arī noder, kā ierosme domājumam dažos konkrētos paplašinājumos, bet ne jau nu "vienmēr" un "visur", kāpēc tādi pārspīlējumi (nez ko matemātiķis teiktu, ja viņam visu laiku kavētu darbu ar prasību: katru formulu, katru simbolu vajag "empīriski iztaustīt, vai tik šai kopai, tam diferenciālim "pareizā premisa")

Figņa par materiālistiskiem "es" veidojumiem var izpalikt.

IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #23 : Jūnijs 19, 2019 »

Savukārt runājot par domu eksperimentiem, Evolucionists noignorēja jau pašu pirmo un vienkāršāko.

Atkārtoju:

iedomājies 2 objektus:

Viens materiāls, otrs nemateriāls.

Ar ko tie atšķirsies?

Kā atšķirsi?

ES VISPIRMS JAUTĀŠU: Vai tas ir nepieciešams? Un kuros gadījumus, kādā sakarā, ja ierobežotā sfērā - viena situācija, ja plašākā - cita?

Nu, iedomāsimies Es objektu. Kas no tā? Varu to aptaustīt?
Es morāle, kā objekts - kam man vajag nez kādu juteklību, lai to domātu
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #24 : Jūnijs 19, 2019 »

Evolucionists

organisks - tas nozīmē no oglekļa savienojumie sastāvošs, ja? [ tas ir kā jēdziens ``organisks`` top lietots]

/kas vēl pārbaudei jāapskata no dažādiem skata puntiem – no imenences viedokļa, no Cita viedokļa, no ievietošanās pasaulē utt./

Ko tas nozīmē, kā to dara? Kas tās par metodēm?

Jā un matemātika nav empīriska zinātne, to nevajag atkārtot, tas ir zināms. matemātika ir aksiomātiska sistēma - premisas un pārveidojumu kārtulas. Matemātika ir drīzāk rīks nevis objekts, pastāv kā process jeb struktūra informācijas apstrādes ssitēmās un to izejas datos. Universāls esamības apraksta vaids. Valoda.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #25 : Jūnijs 19, 2019 »

Evolucionists

/ Vai tas ir nepieciešams? /

Ja tu kritizē materiālismu, tad šis ir pirmais pretjautājums.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #26 : Jūnijs 19, 2019 »

/Nu, iedomāsimies Es objektu. Kas no tā? Varu to aptaustīt?
Es morāle, kā objekts - kam man vajag nez kādu juteklību, lai to domātu/

Protams, vari aptaustīt. Tās ir smadzenes, kas darbojas. Tas ir tas pats kas pajautād `` vai var aptaustīt skaitļojumu`` - var, piemēram ir dators vai smadzenes kurās tas skaitļojums notiek.

Un morāle nav nekas cits kā šādu informācijas apstrādes sistēmu konstruktīvas komunikācijas protokoli jeb šādas komunikācijas drošības tehnikas algoritmi.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #27 : Jūnijs 19, 2019 »

/Nu, iedomāsimies Es objektu. Kas no tā? Varu to aptaustīt?
Es morāle, kā objekts - kam man vajag nez kādu juteklību, lai to domātu/

Protams, vari aptaustīt. Tās ir smadzenes, kas darbojas. Tas ir tas pats kas pajautād `` vai var aptaustīt skaitļojumu`` - var, piemēram ir dators vai smadzenes kurās tas skaitļojums notiek.

Un morāle nav nekas cits kā šādu informācijas apstrādes sistēmu konstruktīvas komunikācijas protokoli jeb šādas komunikācijas drošības tehnikas algoritmi.

ari aptaustīt. Tās ir smadzenes, kas darbojas - PIERĀDĪJMS? KUR?

morāle nav nekas cits kā šādu informācijas apstrādes sistēmu konstruktīvas komunikācijas protokoli jeb šādas komunikācijas drošības tehnikas algoritmi. -  PLIKS PIEŅĒMUMS. PIERĀDĪJUMI? KUR?
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #28 : Jūnijs 19, 2019 »

Evolucionists

/ Vai tas ir nepieciešams? /

Ja tu kritizē materiālismu, tad šis ir pirmais pretjautājums.
ES NEKRITIZĒJU mat-smu. Es tam ierādu tā vietu. Tas tiek domāts.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #29 : Jūnijs 19, 2019 »

/ PIERĀDĪJMS? KUR?/

Nav novērota domāšana bez smadzenēm. Vienkārši domāšanas veidi ir novēroti smadzeņu modeļos, t.i. attiec. datorsistēmās. Vielas kas iedarbojas uz smadzenēm, iedarbojas uz domāšanu. fMRI fiksētā aktivitāte atbilst domāšanas procesiem. Utt.
IP pierakstīta