Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Pesimisma gadsimta gaitā  (Lasīts 369 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42239
  • Ateists
Re: Pesimisma gadsimta gaitā
« Atbilde #30 : Jūlijs 02, 2019 »

darvinšimp, tu esi čatbots?
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Pieslēdzies Pieslēdzies
  • Ieraksti: 627
« Atbilde #31 : Jūlijs 02, 2019 »

Ko tu tam čalim esi piesējies :) katrs izpaužas, kā viņam patīk un kā katrs var :) Nav sevišķi ģeniāls, nu un tad - kurš tad no mums tāds ir?
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #32 : Jūlijs 02, 2019 »

Ko tu tam čalim esi piesējies :) katrs izpaužas, kā viņam patīk un kā katrs var :) Nav sevišķi ģeniāls, nu un tad - kurš tad no mums tāds ir?

Bet vispār viņš šķiet pamazām sāk kaut ko sajēgt. Kas zina, vēl skolu sāks apmeklēt, kļūst par supertehniķi, uztaisīs ierīci, kas aktivizēs kontroli pār melno enerģiju membrānu teorijas transcendencē :)
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 102
« Atbilde #33 : Jūlijs 02, 2019 »

Bet vispār viņš šķiet pamazām sāk kaut ko sajēgt. Kas zina, vēl skolu sāks apmeklēt, kļūst par supertehniķi, uztaisīs ierīci, kas aktivizēs kontroli pār melno enerģiju membrānu teorijas transcendencē :)

es nevienam par mani neprasu te ko teikt!! iztaisties but kadi gribat geniji vai kas cits! mani lieciet mieraa!!
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #34 : Jūlijs 02, 2019 »

kas es? paprasit normalu cilveku valoda nevar? kas tu pats tads? kkamdel lamashanas!
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #35 : Jūlijs 02, 2019 »

evolucionists, nu šitas te veidojums jau nu ļoti pēc neveiksmīga joka izskatās
IP pierakstīta

Spārka

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 157
« Atbilde #36 : Jūlijs 02, 2019 »

Citāts: Ctulhu
veidojums jau nu ļoti pēc neveiksmīga joka izskatās

Čatbotam vai tad nav bez kļūdām jāraksta?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #37 : Jūlijs 02, 2019 »

Spārka, kā uzraksta

veicas man te uz slimniekiem, nu labi ārā vairāk nemetīs, lai ir
IP pierakstīta

Spārka

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 157
« Atbilde #38 : Jūlijs 02, 2019 »

Citāts: Ctulhu
  nu labi ārā vairāk nemetīs, lai ir

Tikai nesūti pie manis  ;D
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #39 : Jūlijs 02, 2019 »

Nu es vispār arī iepriekšējo porciju nesūtīju nekur :D
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #40 : Jūlijs 02, 2019 »

un nevajag mani aizstavet es pati zinashu ko man domat un ko sacit
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #41 : Jūlijs 02, 2019 »

nu pagaidām tev īpaši nesanāk darvinšimp
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

« Atbilde #42 : Jūlijs 03, 2019 »

Darvinshimp!

Nu, beidz! Sāksim vēl apvainoties!

Es teicu, ka viss ir relatīvs. Es tam ticu, ja vēlaties. Es zinu, ka pierādīt neko nav iespējams, var tikai izteikt ticamākas un mazāk ticamas versijas. Pie kam – nekur nav teikts, ka mūsu simbolizācijas kārtība ir vienīgā iespējamā, ka pasauli nevar aprakstīt arī atšķirīgos simbolos, citā zīmju kodu formējumos (nu, ja evolucināri būtu notikusi apziņas attīstība „suņu valodā”, tad tur dominētu smaržu zīmju pārsvars utml.). Tad varbūt arī sanāktu pavisam citāda psihologijas, citāda bezapziņa un citas intuīcijas, no kā seko – citas teorijas, citas tehnoloģijas un cita ontoloģija.

Tā, ka neuztraucies ne par ko ES ARĪ NEKO NESAJĒDZU. Tas ir Sokrāta pamatlikums. Ļoti prātīgi teikts, starp citu. Es apzinos, ka neko nezinu un šāds uzstādījums mani atbrīvo no domas stinguma krampjiem, kādos nenovēršami sāk raustīties ikviens, kas iedomājas, ka „zina visu”. 
Apstiprinu relatīvo uztveri un tādējādi (latenti, neuzkrītoši) balstu domājuma procesējumu, pretstatā domāšanas shēmām. Drusku jau katram atbalstu vajag – sevišķi skeptiķim, kas izvairās sekstantiskā totalitārisma viszinības un absolūta.

Ja vēlies, oK, uzdod jautājumus tieši man. Es iespēju robežās vienmēr cenšos atbildēt visiem, pat tajos gadījumos, ja skaidri redzams, ka tas cits pretī nemaz nelasa, turpinot bietēt savus gatavos priekšstatus.

Raksti tieši man. Un es tev atbildēšu no reālistiskas kritiskās domāšanas pozīcijam, nevis no Augstāko Kosmisko Spēku, kaut kādu elku Mucipucli vai elku Materiālisma absolūtu shēmām. No tās praktiski neapstrīdamās patiesības, ka ierobežotam būtnes prātam VISS Esošajā NAV zināms PRINCIPIĀLI (un konkrēti man, PROTAMS, arī nav zināms), neizriet, ka domāšanai tāpēc jāapstājas, jo tad domai kā praksei būtu jāiznīkst jau sen un pavisam, ar galiem
« Pēdējā izmaiņa: Jūlijs 03, 2019 EVOLUCIONISTS »
IP pierakstīta