Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Materiālisms ir ticības paveids  (Lasīts 555 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555
Re: Materiālisms ir ticības paveids
« Atbilde #240 : Jūlijs 09, 2019 »

Ctulhu,

Tu gan man simpatizē, kaut gan, protams, Tavs pasaules uzskats nav to 5 kapeiku vērts. Tu esi pēc Dieva tēla un līdzības radīts un apveltīts ar brīnumainu dāvanu - saprātu un valodu. Un lai kā Tu centies tos degradēt, atņemt dzīvību, patiesību un radošo spēku, tas neizdodas pilnīgi. Tā kā es labprāt ieklausos vismaz tajā, kas Tev vēl palicis pāri no veselā saprāta. Nenobeidz to galīgi!

„Manī vienmēr un mūžīgi ir šausmīgas sāpes – ziņkārīgas mežonīgas sāpes –, kaut kā, kas ir ārpus šīs pasaules, meklējumi.” (B. Raselss)

« Pēdējā izmaiņa: Jūlijs 09, 2019 Ilārs »
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 454
« Atbilde #241 : Jūlijs 09, 2019 »

Poltergeista versija no Jona :)
Vismaz kaut kas ...

Vai ir vēl citi skaidrojumi?
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 454
« Atbilde #242 : Jūlijs 09, 2019 »

Evolucionist,
Es negribu klausīties mirušo balsīs, pat ja tas būtu iespējams. Man pareizāk šķiet klausīties tajā, ko saka dzīvie. Vai vēl labāk, tajā ko saka pats Dzīvības avots Dievs. Ir daži, kas vēlas kaut ko taustāmu, kaut vai skaņu no viņpasaules, bet kādēļ nekalusīties tajā, ko saka pati Dzīvība, mūžam dzīvais Dievs? Cerības atrast Dievu šajā pasaulē kā kādu redzamu, materiālu lietu – tādu kā mēs ‒ ir kā cerības atrast Viljamu Šekspīru kā varoni kādā no viņa lugām. Ja meklēsiet viņu šādi, autoru  nekur neatradīsiet, nekur visās skaistajās Veronas debesīs. Tāpēc vaicājiet, kur ir Šekspīrs viņa lugās. Viņš ir visur – aiz katra vārda un burta un starp tiem. Ja nebūtu Šekspīra, nebūtu lugas.

Nav runas par to, ko tu darītu.
Jautājums bija par to, kas tur notika Raudives eksperimentu laikā.
Kā to skaidrot?
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42031
  • Ateists
« Atbilde #243 : Jūlijs 09, 2019 »

Evolucionists, es nedomāju, ka viņš bija šarlatāns, es domāju ka viņš saskārās ar reāli eksistējošu parādību - pareidolijas efektu.

Tehniski tie ir aparatūras [kas šajā gadījumā ir cilvēks - klausītājs] paštrokšņi. Procesi klausītāja smadzenēs. Smadzenes reaģējot uz troksni/ haotisku inputu meklē tajā patternus.

To parāda fakts, ka atkārtojot Raudives eksperimentus ar automatizētām uztveršanas sistēmām, efektu neredz.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #244 : Jūlijs 09, 2019 »

Bet vērtīgāk ir tas ko darīja Raudive, pat ja kļūdījās nekā tas, ko dara Ilārs.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #245 : Jūlijs 09, 2019 »

Jona tas poltergeists no manis kaut kā baidās, jā mani ir aicinājuši uz vietām kur ir tipa poltergeists, es atnāku un nekā :) 
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1970
« Atbilde #246 : Jūlijs 09, 2019 »

EVOLUCIONISTS
poltergeistu es minēju tikai kā piemēru vislabāk izzinātai parādībai. poltergeisti trokšņo un demolē, Raudivem turpretī tikai balsis.  mani šeit visvairāk pārsteidz tas, ka viņi, tie eksperimentētāji to nodēvēja par gadsimta atklājumu u.c. skaļos vārdos, lai gan nav tur nekā, kas jau sen nebūtu zināms. gari var ne tikai uzdoties par citu un imitēt viņa balsi, bet arī parādīties kādā vien grib veidolā, kaut eņģeļa.
bet iespējams, ka sīkāki gariņi uz ko tādu nav spējīgi un tad nu muļķojas kā māk un iznāk.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #247 : Jūlijs 09, 2019 »

Jona, bet tad jau visādas jaunavas Marijas parādīšanās var būt velns viņu zina kas, nu tb tu nekad nezini ar ko kontaktē
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #248 : Jūlijs 09, 2019 »

Ctulhu
tev vienkārši nelaimējās, bet ja nopietni - kkādi neskaidri trokšņi ne tuvu ne vienmēr ir poltergeists, nervozāki cilvēki bieži paniko velti  ;)
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #249 : Jūlijs 09, 2019 »

Jona kaut kā ļoti sistemātiski nelaimējas :)

Mēs savā laikā ar ufolatu medījām visādas paranormālas parādības un ne tikai LV bet nu vienmēr, kā pieķeras nopietni tā čušš. Jā stāsti visādi, bet nekā konkrēta.
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #250 : Jūlijs 09, 2019 »

JMarija un patiesi eņģeļi nekad nešilierē, kā arī neburkšķ kko nesaprotamu vai muļķīgu. Dieva atklāsmes vienmēr ir skaidras, precīzas un nesajaucamas ne ar ko citu
https://miglas.valsts.lv/smf/index.php?topic=3065.0
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #251 : Jūlijs 09, 2019 »

Mēs bijām gan Seidezerā [ uz ` ragu saliņu` normāli var aizbraukt nav nekādas vētras kas nelaiž] ga Ulluru, gan  visādās vietās iekšmongolijā gan madagaskarā gan čiapas reģionā un jā interesanta daba, interesanti cilvēki bet nekad nekur nekā paranormāla.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #252 : Jūlijs 09, 2019 »

Protams, Permas ``zonā`` arī bijām, atkal nekā.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists
« Atbilde #253 : Jūlijs 09, 2019 »

Un piemēram Šibalbas alas Jukatānā no kurām ``neesot atgriešanās`` un līdzīgias vietas Himalajos, nu jā ir alas ar sarežģītu konfigurāciju, kr CO2 ``kabatas``, kas var apdraudēt, ir telpas kas darbojas kā rezonatori un tur mēdz būt vāja infraskaņa kas var izraisīt psih. efektus, ir vietas augstu kalnos kur ir maz skābekjļa - atkal tad dod vīzijas un tā tālāk. Kā nav  - nav nekā tāda kas nebūtu izskaidrojams. 
IP pierakstīta

Ilārs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7555
« Atbilde #254 : Jūlijs 09, 2019 »

Ctulhu,

"Mēs savā laikā ar ufolatu medījām visādas paranormālas parādības un ne tikai LV bet nu vienmēr, kā pieķeras nopietni tā čušš. Jā stāsti visādi, bet nekā konkrēta."

Nu re, te arī izskaidrojums, kā nelabais naivo Ctulhu apmuļķoja un savaņģoja. Patiešām, "nav nekā tāda kas nebūtu izskaidrojams".

IP pierakstīta