Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Materiālisms ir ticības paveids  (Lasīts 1310 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 705
Re: Materiālisms ir ticības paveids
« Atbilde #315 : Septembris 13, 2019 »

Tu te nesāc! par vecajiem cilvēkiem, ko tu neteiksi, ko man piesies! Es neesmu teicis, ka cilvēkam, kura psihe ir nogurusi, slima vai kā citādi pagurusi, māņi var arī noderēt un tos pat būtu jāatzīst, kā līdzsvarojošus.
Bet - kāds te sakars ar klejojošiem praviešiem, kas viņi arī būtu ekstrēmisti tavuprāt, kur rakstīts, ka māte Terēze būtu kāpusi kalnos ieskatīties vulkānā, vai citu, par ko mēs runājam?
Ja tu neesi spējīgs uzturēt loģisku dialogu, tad skaiti pātarus, nebāzies ar savu smadzeņu putru... Tiešām, ja nu kas mani aizkaitina, tad manipulāciju tehnikas - es tās visas zinu - un tas ko tu tikko galīgi primitīvi, pat totāli stulbi centies pielietot saucas "straw man" - salmuvīrs. Tas nozīmē "iemērot oponentam kādu savu muļķību un pašam arī to apstrīdēt! Tfu! Normāli cilvēki likās...
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2135
« Atbilde #316 : Septembris 13, 2019 »

nu, tur bija arī par pētniekiem un ceļotājiem un cilvēkiem, kam interesē dzīvot, nevis nolīst savā jau "viss  zināms un viss gatavs" doksas tipa midzenī -  TAVS teksts, ja kas.
kkāds ārkārtīgi šaurs un agresīvi tendenciozs skatījums, lai neteiktu - apvainojums.
un par tiem vecīšiem - neko es nepiesēju, tas bija pieļāvuma teikums.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #317 : Septembris 13, 2019 »

Doksa ir vispārpieņemtie uzskati, pats par sevi saprotamais un tādā garā. Skaidrs, ka es arī mēdzu ieperināties savā doksas midzenī, bet ne jau visu laiku.
Un ne jau to, kas tiek teikts un atkārtots nebeidzami. Tad man rodas pretreakcija un es sāku par visu to doksu smieties :) Lai gan nenoliedzu, ka pēc piecām minūtēm atkal līdīšu gultā.
Tā vai citādi - jautājums - orientēties uz ko? Tas ir galvenais jautājums!
Un es atbildu:
Labāk ir dzirdēt nebijušo, nepiedzīvoto - tās pašas balsis dabā! Tas ir krietni interesantāk, svarīgāk un nozīmīgāk nekā vieni un tie paši sprediķi mūža garumā :)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #318 : Septembris 16, 2019 »

EVOLUCIONISTS
šajā forumā ir tēma par Garabandāli - tur pierādījumu nez cik reižu vairāk un specīgāki par Raudives balsu fenomenu, tas noticis mūsu laikos, nevis m.ē. sākumā.  plus neskaitāmu liecinieku apstiprināts. ja negribi to visu redzēt, tad neredzi, bet oponē vismaz AR JĒGU.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #319 : Septembris 16, 2019 »

Ar ko tu teici?
Tu pats vispār saprati, kas tas ir?
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #320 : Septembris 17, 2019 »

AR JĒGU, es teicu. un proti, ja cilvis gatavs atzīt (salīdzinoši visai marginālus) Raudives pētījumus, tajā pat laikā apsmiedams nesalīdzināmi labāk pierādītus/ dokumentētus gadījumus Kristietībā, tad pats sevi nostāda smieklīgā, tb NEJĒGAS gaismā.
tagad saprati?
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #321 : Septembris 18, 2019 »

AR JĒGU, es teicu. un proti, ja cilvis gatavs atzīt (salīdzinoši visai marginālus) Raudives pētījumus, tajā pat laikā apsmiedams nesalīdzināmi labāk pierādītus/ dokumentētus gadījumus Kristietībā, tad pats sevi nostāda smieklīgā, tb NEJĒGAS gaismā.
tagad saprati?

Un ko Raudīve? Ar jau tāds pats krustu metējs, kā tu.
Vakar viens bomzis man arī uzsauca: "Ko tu saproti?" kad metu krāmus ārā misenē, tad nu ej: ar tādām prāta spējām jūs ar viņu varat meklēt jēgu misenē.
Garlaicīgi. Kriminālokodeksā vairāk un galvenais precīzāk pateikts par nelaupi, nezodz utt. Nu un? kas par to? Uzrakstīt var nez ko. Kur pierādījumi? Pravietis esot teicis. Tiesai nospļauties, tiesa neņems vērā :)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #322 : Septembris 18, 2019 »

tak uz jautājumu tā arī neatbildēji.  būtu jau nu pievērsies pats savai izslavētajai loģikai (ha ha!), pirms bāzties kristiešu lauciņā.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #323 : Septembris 18, 2019 »

tak uz jautājumu tā arī neatbildēji.  būtu jau nu pievērsies pats savai izslavētajai loģikai (ha ha!), pirms bāzties kristiešu lauciņā.

Jautājuma jau nebija. Bija apgalvojumi. Bija citāti no literatūras.

Atbilde: tas viss ir relativs. nenoteikts. Tam nav jāpievērš vairāk uzmanības, kā gadījuma iespaidam haosā, teiksim, pareidolijas ietvaros :) viena miljardā daļa varbūtības, ka tas ir kas nopietni ņemams un man vai tev vispār vajadzīgs, ja neskaita izklaidi papļāpājot dīki "par neko" :) Tad vari turpināt!
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #324 : Septembris 18, 2019 »

nu nu... viens te par balsu fenomenu tā ka taisījās RAKSTĪT GRĀMATU... tad par ko īsti - par vienu miljardo daļu varbūtības? par dīko "neko"? 
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #325 : Septembris 18, 2019 »

nu nu... viens te par balsu fenomenu tā ka taisījās RAKSTĪT GRĀMATU... tad par ko īsti - par vienu miljardo daļu varbūtības? par dīko "neko"?

Protams, ka par relatīvo, kas arī ir realitāte! Un romāns, vecīt, nav apliecinājums Kristīgo ģimnāziju beigušā un romānus paŗ mācītājiem rakstījušā Raudives uzskatiem. Tas ir pētījums - kā tās lietas iet kopā :) Raudive bija interesants tieši ar to, ka svēti maldījās ticēdams saviem ideālistiskajiem uzstādījumiem -- tas ir konflikts, tur ir interese. Nevis Absolūta propagandēšanai. Tā dēļ es savu laiku netērētu, tas nu ir noteikti :)
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #326 : Septembris 18, 2019 »

Tik traks es arī neesmu, lai nopietni sāktu kādu pārliecināt, ka mirušā apziņa vēl var strādāt, un ka tai var būt balss. Tā ir miljardā daļa procenta - tas tā ir.

Bet kā forša pasaka - okei, to es varu uzrakstīt, tāpat, kā to darījuši pirms manis dažādu fantāziju autori. Paskat, jūs te vairākums taču ar līdzīgām ilūziju grāmatām sevi priecinat. Kamēr to neuzskata par totālu patiesību, tikmēr viss ir kārtībā -- izrāde turpinas :)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #327 : Septembris 18, 2019 »

vecīt... zini, rakstnieki tomēr mēdz atšķirt dzimumus.  tev jau iesākumā aizrādīju, ka šajā forumā Jona ir siev. dz.
pie tādas ģēnija aizmāršības ka vēl nepieskaiti Konstantīnu R. kristīgajām ģimnāzistēm   ;D   ;D   ;D
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #328 : Septembris 18, 2019 »

Labi, labi, šo aizrādījumu nevar nepieņemt!... Centīšos :)
IP pierakstīta

Jona

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #329 : Septembris 19, 2019 »

par tām fantāzijām un foršo pasaku - lai kā tur arī nebūtu, tomēr evolūcijas kontekstā šīs balsis arī  īsti gludi neierakstās, ne?  kkādas bezmiesīgas balsis, faktiski eksperimentāli pierādītas, tomēr -  kaut kur nezin kur... tāds bikiņ tupiks iznāk?  ;)

IP pierakstīta