Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: TICĪBA IR GĒNU PROGRAMAS NOTEIKTA REALITĀTE  (Lasīts 456 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 802
Re: TICĪBA IR GĒNU PROGRAMAS NOTEIKTA REALITĀTE
« Atbilde #60 : Jūnijs 19, 2019 »

apr mērījumiem - nē, ja mums ir mērierīce kas ieraksta datus kādā atmiņā/ fiksē, tad mums pēv tam ir dati kas kurā laika momentā noticis. Protams mums nav to datu ``uzreiz`` bet tas arī nav vajadzīgs, izņemot gadījumu ja mērierīce ir pa taisno pieslēgta izpildmehānismam kā tas ir piemēram autopilotā.

Ja ar to pietiek, lai tā būtu. Kādreiz bija viens mērījums, pēc tam naivā priekā, ka nekas jau nebūs mainījies pa to laiku, ļaujamies šim mērījumam kā vienīgajam īstajam, neņemot vērā, ka starp mērījumiem dzīve plūst, notiek negaidītas sadursmes, nejaušību kaskādes -Ok, manis pēc, lai tavā sfērā viss vālē pa gludo!
Es kāda vietā uz to negribētu paļauties, es gribu zināt pēc iespējas ilgstamībā, kā tagadnē (jo vēlos domāt precīzāk, nevis ļauties elektronu dejām), līdz ar to pesimistiski pieļaut nemitīgas novirzes, bet, ok, katram savs. Domā, cik nosacīti un cik neprecīzi tev ļauj tavs amats. Par to vispār nebija runa. Priekš manis katrs mērījums ir AR LIELU VARBŪTĪBU saistīts ar kļūdu.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42366
  • Ateists
« Atbilde #61 : Jūnijs 19, 2019 »

/Es kāda vietā uz to negribētu paļauties, es gribu zināt pēc iespējas ilgstamībā, kā tagadnē/

vajag vairāk un precīzākus novērojumus/ mērījumus, jākonstruē attiec. instrumenti utt.

/Priekš manis katrs mērījums ir AR LIELU VARBŪTĪBU saistīts ar kļūdu. /

Mēri korektāk. Veido jaunas metodes. Tas ir tas ko cilvēki šajā sakarā dara.
IP pierakstīta

EVOLUCIONISTS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 802
« Atbilde #62 : Jūnijs 20, 2019 »

/Es kāda vietā uz to negribētu paļauties, es gribu zināt pēc iespējas ilgstamībā, kā tagadnē/

vajag vairāk un precīzākus novērojumus/ mērījumus, jākonstruē attiec. instrumenti utt.

/Priekš manis katrs mērījums ir AR LIELU VARBŪTĪBU saistīts ar kļūdu. /

Mēri korektāk. Veido jaunas metodes. Tas ir tas ko cilvēki šajā sakarā dara.

Jā, jā - kā būtu, ja būtu - pēc tam vajag, vēl vajag un vēl vēl vajag, tās visas tavas pārākās un vispārākās pakāpes ir ākstības. Sastindzinājums nedod pietiekamus rezultātus, tas nu gan ir fakts (kā šis jēdziens tiek sačakarēts ar mērījumiem).

Bet ja tev ar to pietiek, dzīvo laimīgs savā aptuvenībā.
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 104
« Atbilde #63 : Jūnijs 20, 2019 »

lasu. interesanti. tikai nav te plashuma - shauras robezhas filzofija. katrs pa savu skapi, bet runa par visu pilsetu
IP pierakstīta

DarvinShimp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 104
« Atbilde #64 : Jūnijs 22, 2019 »

laikam taisniba tiem kas saka datora gandriz viss ir melossana. katrs izdoma ko grib un visi kaut ko runa. pareizi ir materialisms un praktiskais darbs. tas ir. bet ko runna tas ir sviests
IP pierakstīta