Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: Latviešu leģiona karavīru diena bērnudārzā "Pūcīte" 16.03.2012  (Lasīts 18148 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8262

Citāts
''Daveda''?
Jā, daveda. Ja jau te postulē, ka nacisms radās Vācijā piespiedu kārtā, jo savādāk e-breji™ baltajai rasei neļāva elpot
Es to saku? D:
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7832
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
Es to saku? D:
Sakot A (ka nači harasēja tikai žuļicīgos un blēdīgos e-brejus™), Tu pasaki arī B (ka VISI, nu vai 99,99% Vācijas e-breji™ bija tādi)... Jeb arī?
IP pierakstīta
Izveido pats savu hokeja komandu:

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Uh, kur ir rindiņa par ''žuļicīgos un blēdīgos e-brejus''? Savu ™ lūdzu piekabini pats pie sava salmu vīra.
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

9K116
Citāts
kāpēc viņa daveda tieši Vāciju
Ādolfs tādu grāmatu sarakstīja vācu valodā, priekš vāciešiem :)
Tur bjia minēts, ka karā tm bija pārsvarā rakstveži, utt, utt, tāpēc vāciešiem viņi tik ļoti neiepatikās.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
Uh, kur ir rindiņa par ''žuļicīgos un blēdīgos e-brejus''?
Eiropā ebreji vienmēr bijuši spekulanti un augļotāji. Tas, cik saprotu, izriet no ļoti augstas pašdisciplinētas audzināšanas metodikas un viņiem inherentā ultranacionālisma, kas nepieļāva nekāda veida pārošanos ar gojiem (untermenšiem). Viss viņu kultūras štiks ir izmantot host nāciju par savas labklājības katalistu, tajā pašā laikā, tajā nekad neintegrējoties. Imo no tā arī t.s. ''antisemītisms''.
Ok, jautāšu savādāk. Vai, būdami `augļotāji un spekulanti`, E™ darīja kaut ko sliktu un nosodāmu? Tavuprāt, pēc tā laika Vācijas vai dajebkuriek citiem morāles likumiem?
IP pierakstīta

EzītisMiglā

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 13936
  • ezītis miglā

9K116
Augļošana un morāle?? Oriģināli ...
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42138
  • Ateists

EzītisMiglā

Te ir interesants jautaajums- kaa uztaisiit straadaajosju ekonomiku bez sjiis augljosjanas.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Ok, jautāšu savādāk. Vai, būdami `augļotāji un spekulanti`, E™ darīja kaut ko sliktu un nosodāmu? Tavuprāt, pēc tā laika Vācijas vai dajebkuriek citiem morāles likumiem?
Es nekādus morālus džadžmentus netaisīju, tikai paskaidroju, no kurienes aug kājas antisemītismam. Pie tam tu aizmirsti galveno, ebreju izolacionismu, etnocentrismu (būtība tādu pašu klusu nacismu), nepotismu un attiekšanos integrēties host nācijās, kas noteikti ir pamatfaktors. Galu galā, antisemītisms ir gandrīz tik pat vecs kā paši konkrētie semīti, tātad tam jābūt racionālam izskaidrojumam.
IP pierakstīta

Krista

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1025

Augļošanu aizliedz islams, kristietība un daļēji arīj jūdaisms, for the record.
Es neņemos moralizēt slikti vai nosodāmi, bet vēsturiski sabiedrībās (gan plebos, gan starp inteliģenci) pret šo ebreju nodarbi bija izteikti nosodoša reakcija. Acīmredzot tas rada berzi iedzimtajā taisnīguma izjūtā, kur augļus vairo strādajot, tb ieguldot enerģiju.

Cth savā autismā jauc jaunās pasaules protestantu banku sistēmas ar vecās paradigmas augļošanu no rokas rokā.
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
Augļošana un morāle?? Oriģināli ...
Nu, es domāju no šābrīža valstī pieņemto vērtību viedokļa. Augļošana (kreditēšana) ir atļauta, tātad valsts (un tātad arī sabiedrība) to par amorālu neuzskata.
Citāts
Te ir interesants jautaajums- kaa uztaisiit straadaajosju ekonomiku bez sjiis augljosjanas.
Nu ja runājam par tirgus ekonomiku, tad visdrīzāk ka bez augļošanas nekas nesanāks.
Citāts
Es nekādus morālus džadžmentus netaisīju, tikai paskaidroju, no kurienes aug kājas antisemītismam.
Es gan nedomāju, ka Tu būtu atklājis Ameriku; antisemītisma vēsturiskie cēloņi ir labi zināmi un arī es par tiem biju dzirdējis/lasījis jau iepriekš.
Citāts
Pie tam tu aizmirsti galveno, ebreju izolacionismu, etnocentrismu (būtība tādu pašu klusu nacismu), nepotismu un attiekšanos integrēties host nācijās, kas noteikti ir pamatfaktors.
Izolacionisms jau pats par sevi vēl nav nacisms, jo vairāk, ja e-breji izolējas kā diaspora svešā mītnes zemē. E-brejiem™ var pārmest visādas cūcības, ko šie ir sastrādājuši (un palaikam arī turpina strādāt) Tuvajos Austrumos, es sliecos piekrist, ka arī visādu shēmotāju % starp viņiem vēsturiski varēja būt ievērojami vairāk kā citās tautās - tomēr tas nekādīgi neimplicē, ka viņiem par to būtu piemērojama kolektīvā atbildība vai ka viņi dajebkā savādāk būtu LĪDZVAINĪGI holokaustā.
Citāts
Galu galā, antisemītisms ir gandrīz tik pat vecs kā paši konkrētie semīti, tātad tam jābūt racionālam izskaidrojumam.
Nē nu Vecās Derības normas par to, kā attiekties pret cittautiešiem ir visnotaļ izteikti nacistiskas, par to tirgus nav.
Citāts
Augļošanu aizliedz islams, kristietība un daļēji arīj jūdaisms, for the record.
Es neņemos moralizēt slikti vai nosodāmi, bet vēsturiski sabiedrībās (gan plebos, gan starp inteliģenci) pret šo ebreju nodarbi bija izteikti nosodoša reakcija. Acīmredzot tas rada berzi iedzimtajā taisnīguma izjūtā, kur augļus vairo strādajot, tb ieguldot enerģiju.
Jā, bet šis arguments diez vai ka ir uzskatāms par piemērojamu situācijai un 19-20. gadsimtu, kad kristietība jau tomēr bija atdalīta no valsts un augļošana/kreditēšana bija tieši tāds pats normāls bizness, tā tas ir šobrīd.
Citāts
Cth savā autismā jauc jaunās pasaules protestantu banku sistēmas ar vecās paradigmas augļošanu no rokas rokā.
A kur ir principiālā atšķirība pēc būtības? Abos gadījumos cilvēks aizņemas vienu naudas summu, bet atdod lielāku un par kavēšanos uzrēķina papildus procentus. Vai e-breju™ augļošanas gešaftei bija vēl kādi papildus nosacījumi?
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Es gan nedomāju, ka Tu būtu atklājis Ameriku; antisemītisma vēsturiskie cēloņi ir labi zināmi un arī es par tiem biju dzirdējis/lasījis jau iepriekš.
Tad par ko tavi ''uzvedinošie'' jautājumi, ja ne vien vēlme man piekabināt ''nacista'' birku?
Citāts
Izolacionisms jau pats par sevi vēl nav nacisms, jo vairāk, ja e-breji izolējas kā diaspora svešā mītnes zemē.
Ņemot vērā jūdaisma izteikti eksplicīto ''mēs vs untermenši'' diskursu, es teiktu, ka ir gan. Tāpat ideoloģiska līnija sava etnosa asins tīrības saglabāšana cauri gadsimtiem jebkuram mūsdienu politkorektajam leftijam uzdzītu svētās dusmas putas no mutes, izņemot, ja runa iet par jūdiem. Viņiem tas ir atļauts un nekā nosodāma nav.
Citāts
tomēr tas nekādīgi neimplicē, ka viņiem par to būtu piemērojama kolektīvā atbildība vai ka viņi dajebkā savādāk būtu LĪDZVAINĪGI holokaustā
Vai tad es kaut ko tādu implicēju? Holokaustā vainīgi tie, kas to veikuši.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

Japaanji jau arii saglabaa etnosu un nevienu tas paraak netracina.
IP pierakstīta

Gnidrologs

• Atslēdzies Atslēdzies

Tieši tā. Tas pats arī ķīniešiem. Neganti rasisti, kas sevi vispār nepieskaita homo-sapiens sugai, bet uzskata par kaut kādu nākamo evolūcijas pakāpi. Nekad nedzirdu politkorekto spiegšanu viņu sakarā.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ateists

Gnidrologs

``Holokaustā vainīgi tie, kas to veikuši. ``

Jaa, sjis ir interesanti - kaa vinji pamanaas veel joprojaam kaut ko pieprasiit no vaacijas kaa valsts un kaapeec es taadaa gadiijumaa nevaru pieprasiit $$$ no katolju un luteraanju bazniicaam par nobendeetajiem keceriem, raganaam? tas taccju nuutu tas pats, ne?
IP pierakstīta

MJ

• Atslēdzies Atslēdzies
  • sirdī vēsturnieks

Citāts
Ņemot vērā jūdaisma izteikti eksplicīto ''mēs vs untermenši'' diskursu, es teiktu, ka ir gan. Tāpat ideoloģiska līnija sava etnosa asins tīrības saglabāšana cauri gadsimtiem jebkuram mūsdienu politkorektajam leftijam uzdzītu svētās dusmas putas no mutes, izņemot, ja runa iet par jūdiem. Viņiem tas ir atļauts un nekā nosodāma nav.
Kamēr viņi izolējas paši (nevis izolē untermenšus), tikmēr jau viņiem nav ko pārmest... tas pats ar ķīniešiem un japāņiem, neredzu nekādu problēmu. Problēmas sākas tad, kad viņi sāk izpiest un ierobežot citas tautas. Kamēr viņi to nedara - tikmēr lai pašizolējas, cik tīk.
Citāts
Jaa, sjis ir interesanti - kaa vinji pamanaas veel joprojaam kaut ko pieprasiit no vaacijas kaa valsts un kaapeec es taadaa gadiijumaa nevaru pieprasiit $$$ no katolju un luteraanju bazniicaam par nobendeetajiem keceriem, raganaam? tas taccju nuutu tas pats, ne?
Jā nu nē. No vienas puses, protams, var pārstāvēt `brīvdomātāju un citādo` intereses, un pieprasīt no baznīcas `sāpju naudu`. No otras puses, e-breju™ pretenzijām ir zināms racionāls pamats tajā, ka nacisti viņiem atņēma īpašumus, un tos nacionalizēja vai vienkārši piekabatoja. Attiecīgi, bijušo īpašnieku reālie (vai iedomātie :D) pēcnācēji šobrīd teorētiski var atprasīt mantojumu, līdzīgi kā pie mums cilvēki 90. gadu sākumā atguva to, kas viņiem vai viņu senčiem bija atņemts pirms 50 gadiem.

Bet nu kopumā jau tas, ka Vācijai ir uzspiests `mūžīgās vaininieces` zīmogs, arī nav nekas labs un pareizs :( Nu nevar vācieši mūžīgi atbildēt par savu senču grēkiem...
IP pierakstīta