Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 1.septembris-jehovas liecinieki  (Lasīts 11837 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

pp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1448
Re: 1.septembris-jehovas liecinieki
« Atbilde #495 : Septembris 13, 2018 »

dona, lietusmeetelis liidz papeezhiem , ar kapuci ... gumijnieki  ...
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2232
  • Принцесса Пламя
« Atbilde #496 : Septembris 13, 2018 »

Labrit, vakar izlijåm abi ar suni pastaigas laikå. Såkas suñu izveśanas nepatìkamais periods.
mums pagaidām ir ok, tikai sāk palikt tumšs agri, un nevar pa mežu vēlāk vakaros staigāt ar suni.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne
« Atbilde #497 : Septembris 13, 2018 »

Pp
tu nesaprati. Kuciku trenētu ne pagalmā. treniņš vislabāk integrējas pastaigā. (nu elementāras lietas, iet pie kājas smuki saitē, stāvēt, sēdēt pie kājas, pēc tam jau atsaukties pavēlēm utt). A viņai būs sāpe, jo netiks fiziski līdzi
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

pp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1448
« Atbilde #498 : Septembris 13, 2018 »

ok ... tik akcents uz - vislabaak - jau neizsleedz nedaudz nepilniigus variantus.   teic mans profesionaalais kretiinisms.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #499 : Septembris 13, 2018 »

pp
manā gadījumā izslēdz. jo - jāskatās kā vislabāk esošajam sunim. jāskatās, lai vislabāk ir jaunajam sunim. Variants - ai saidjot i tak man neder. Man visi suņi ir gājuši suņskolā. Arī šī neatkarīgā būtne kaut ko mācījusies. Kollijs arī eksāmenu lika. Suns ir vai nu normāls radijums vai nav vispār. (es esmu ļoti principiāla attiecībā uz dzīvniekiem. es arī esmu par sterilizāciju, ja netiek veikts nopietns un atbildīgs vaislas darbs)
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 729
« Atbilde #500 : Septembris 13, 2018 »

pp
manā gadījumā izslēdz. jo - jāskatās kā vislabāk esošajam sunim. jāskatās, lai vislabāk ir jaunajam sunim. Variants - ai saidjot i tak man neder. Man visi suņi ir gājuši suņskolā. Arī šī neatkarīgā būtne kaut ko mācījusies. Kollijs arī eksāmenu lika. Suns ir vai nu normāls radijums vai nav vispār. (es esmu ļoti principiāla attiecībā uz dzīvniekiem. es arī esmu par sterilizāciju, ja netiek veikts nopietns un atbildīgs vaislas darbs)

hm… sterilizēts dzīvnieks ir normāls???
man māsīcas kaķim ciet aizgāja pēc sterilizācijas, dabūja iemidzināt :(
māsas dobermanis ar dīvains šad tad....
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20858
  • Oligarhe
« Atbilde #501 : Septembris 13, 2018 »

Nezinu, man viena kaķene nebija sterilizeta, nodzīvoja 10 gadus. Bija mīļa ar saviem, bet ļoti nedraudziga atr svešiem. Otra bija sterilizēta,  17 gadus nodzīvoja,  draudzīga ar visiem. Pirmo reuzi dzirdu, ka problemasar sterilizaciju.
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #502 : Septembris 13, 2018 »

Nezinu, man viena kaķene nebija sterilizeta, nodzīvoja 10 gadus. Bija mīļa ar saviem, bet ļoti nedraudziga atr svešiem. Otra bija sterilizēta,  17 gadus nodzīvoja,  draudzīga ar visiem. Pirmo reuzi dzirdu, ka problemasar sterilizaciju.

mēs ar kolēģi te domājam ka jāzin laiks kad sterilizēt, viņam ar kaķis no savas ēnas baidās :D
IP pierakstīta

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9237
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #503 : Septembris 13, 2018 »

Domāju, ka sterilizācijai ar dzīvnieka raksturu nav nekāda īpaša sakara. Bailīgs kaķis ir vienkārši bailīgs kaķis. Nē nu varbūt bez sterilizācijas būtu ne vien bailīgs, bet arī agresīvs (bailīgi dzīvnieki mēdz būt agresīvi), ja tas vīriešu dzimuma kaķis.

Absolūtais vairums man zināmo sterilizēto dzīvnieku ir gluži normāli. Vai arī nebija normāli jau pirms sterilizācijas.
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #504 : Septembris 13, 2018 »

Maiga
labrīt.
Jā normāls dzīvnieks. un neslimo. Manas kuces māsa nebija sterilizēta. 6 gadu vecumā sākās dzemdes iekaisums, akūta oerācija, pēc operācijas atvērās šuve un suns noasiņoja. Viss
mana sterilizētā dzīvo cepuri kuldama un mūs ien;ist līdz aknām :D
turklāt sterelizētam dzīvniekam nav emmm seksuālu dziņu. Piem, mums kollijs pārstāja gaudot pa naktīm, jo kuces šo vairs neinteresēja :D bet mītus par sterilizētiem dzīvniekiem izdomā emmm neizglītoti  ļautiņi, kuriem suns ir ķēdes aksesuārs un ja kaķene nedzemdē 2 X gadā, tad jau širmis aizvērsies :( un galu galā kaķēnus var nosl;icināt. kas tur traks (vēl es esmu dzirdējusi, ka var tak iemest krāsnī un sadedzināt. aaaa)

IP pierakstīta

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #505 : Septembris 13, 2018 »

Maiga
labrīt.
Jā normāls dzīvnieks. un neslimo. Manas kuces māsa nebija sterilizēta. 6 gadu vecumā sākās dzemdes iekaisums, akūta oerācija, pēc operācijas atvērās šuve un suns noasiņoja. Viss
mana sterilizētā dzīvo cepuri kuldama un mūs ien;ist līdz aknām :D
turklāt sterelizētam dzīvniekam nav emmm seksuālu dziņu. Piem, mums kollijs pārstāja gaudot pa naktīm, jo kuces šo vairs neinteresēja :D bet mītus par sterilizētiem dzīvniekiem izdomā emmm neizglītoti  ļautiņi, kuriem suns ir ķēdes aksesuārs un ja kaķene nedzemdē 2 X gadā, tad jau širmis aizvērsies :( un galu galā kaķēnus var nosl;icināt. kas tur traks (vēl es esmu dzirdējusi, ka var tak iemest krāsnī un sadedzināt. aaaa)

ak šausmas
:D
es tak tikai izsaku versijas
un es no māsīcas kaķa sēdēju 2st uz letes kamēr kāds atnāca mājās un aizvāca viņu no manis, jo tas kaķis man kājas skrāpēja un koda :D jo droši vien nesaprata kāpēc tā svešā te izdomājusi brokastot :D
bet māsīca neticēja ka viņas kaķis agresīvs kamēr pāris reizes pašai uzbruka un tad veda pie vetārsta lai apskata un tad tur izsecināja kaut ko tur nezinu ko neatceros sen bija un iemidzināja
māsīca ļoti mīl kaķus un no 4 viens šitāds pagadījās.... gadās arī dabā kļūdas.....
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #506 : Septembris 13, 2018 »

bet dzīvnieka raksturs ir dzīvnieka raksturs.
Man paziņa iemidzināja kaķeni, jo viņa agresīva palika pēc dzemdībām. atstāja sev viņas meitu. tagad meita arī agresīva. gēni
IP pierakstīta

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #507 : Septembris 13, 2018 »

varbūt no tā ka viņiem tā ir emocionāla trauma vai nepanes zāles vai kas zina to zvēru uzbūvi....
IP pierakstīta

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9237
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #508 : Septembris 13, 2018 »

Hormoni jau mēdz saiet grīstē arī sievietēm pēc dzemdībām (ir taču pat pēcdzemdību psihoze, ne tikai depresija), tikai cilvēkiem hormonu izraisītās slimības ārstē, par mājdzīvniekiem neesmu droša.
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #509 : Septembris 13, 2018 »

Maiga
kādas zāles? Nu OK, nepanes narkozi,bet tas izpaužas citādāk. Mana sune nepanesa narkozi, viņa vnk  diennakti bija miegaina. pēc tam atžirga un psihi tas nemainīja. smagāk, lai sadzīst šuve. Viss. Puiksunim vispār vieglāk, jo mūsdienās viņiem taisa mazus iegriezumus kā laparaskopijā un vuiss.
Vnk ir dzīvnieki ar nestabilu psihi, psihiskām kaitēm. Nu principā kā cilvēki :D
(dobermans pats pa sevi jau nav nekāds stabilās psihes pārstāvis :D )
IP pierakstīta