Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 1.septembris-jehovas liecinieki  (Lasīts 11862 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9237
  • Lielā Dzīves skola
Re: 1.septembris-jehovas liecinieki
« Atbilde #480 : Septembris 12, 2018 »

mūsu kollijs jaun;ibā bija diezgan aktīvs puisis :D arī sevi nodarbināja. nācās ieviest radiosētu :D uz vecumu gan patika vairāk gulēt, ja vien izveda pastaigā, vispār pec tam bija paklajiņš stūrītī :D

man druška tikai paņēma franču buldodziņu. ar diezgan neatkarīgs un savrups suns, kas vairāk guļ un maz traucē apkārtējos :D
Mums kaimiņos viens mopsis tuklītis dzīvo, reizēm saimnieks ar varu velk viņu pastaigā, jo suns pats negrib iet. :D Un ilgi pierunā, kamēr sunītis uzkāpj pa kāpnēm pusstāvu līdz liftam. :D
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7102
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #481 : Septembris 12, 2018 »

Franču buldogi, cik dzirdēts, ir diezgan ģenētiski sarežģīta suga, kur lai panāktu vēlamo efektu, ir savulaik notikusi krustošana starp tuviem radiem. Tāpēc viņi esot diezgan slimīgi.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne
« Atbilde #482 : Septembris 12, 2018 »

Zirgs
ou nu beidz. šitie slimīgi ir tonnām visādu šķirņu. Mana dāma arī skaitās slimīgi - alerģiskā, tikai 11,5 gadu laikā viskas bijis, tikai ne alerģija.
Kollijiem arī ir iedzimtās kaites - locītavas, acis, ausis. un kur nu asteeeeee.... ideāls kollis asti tur taisni uz leju, A tak netur :D :D :D :D :D diezgan komiski vispār
VASiem  un svītrai šķirņu - locītavu kaites. tāpēc ir speciāli testi un teorijā brāķē uz vairošanu. VASiem vienu laiku LV bija aizgājusi slimā līnija, kur suņiem bija iedzimta sirdskaite. Viens nelabs ci;vēks vairoja slimus suņus un neteica, kamēr uzrāva
un kur nu mīti - šitā šķirne ilgi nedzīvo. man tā kaimiņienei bija iestāstīts, ka viņas šķirnes suns ilgi nevilks. nu maksimums 6 gadus. tad nu sune norāva gandrīz 12 :D sākumā viņa pukojās, ka ko tas suns tik ilgi dzīvo, a beigās sirds zāles dzēra, ka nav vairs mīlulītes
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20858
  • Oligarhe
« Atbilde #483 : Septembris 12, 2018 »

Dona tevi jau nomocījis jūsu kopistiskais  sunC :D es nez, dzīvoklī es arī 100 X domātu vai gribu suni :D drīzāk kļūtu par brīvo brīžu brīvprātīgo patversmē :D Jo pašlaik jau ērti - atver durvis un izstum pa tām :D a pastaigā dodies, kad gribi :D (kaut ar viņu jau vairs nekādas pastaigas nesanāk, Viņas spars un vēlme lielāka par fizisko iespēju :( )
Es jau gadu dzivoju laukos, kur atver durvis un izej pļavā  un bobis dzivo tieši tādā pašā mājā,  bet vienalga rīti ir grūti.
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 22633
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #484 : Septembris 12, 2018 »

Es jau rakstiju- ja grib nomest svaru, neiesaku nodarboties ar sportu, bet mainit uzturu, edot ik pec 3h. Un izmest no edienkartes visadus makaronus, maizi, bulcinas utml. Zivs + darzenji, galja+ darzenji, var ari treknu edienu. Putras utml. Labak tikai no rita, ari saldejumus un sokolades t.sk. Daudz dzert udeni. Staigat, ne sportot, citadi var tikai kaut ko sabojat ar tadu svaru.
IP pierakstīta

pp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1448
« Atbilde #485 : Septembris 12, 2018 »

pp
man ir ļoti brīvdomīgs suns (kā saimniece :D ). Viņa ļoti  nu ļoti savrupa. nekomunikabla. kuciks, protams, viņai liktu pierauties, bet vai stimulētu viņas dzīvesprieku? nebūs pretēji? Viņa pagāšgad pēc otra suņa nāves ļoti mainījās. pirmkārt, viņai tas bija liels trieciens, kas izpaudās tīri veselības ziņā. No stresa un pārdzīvojuma viņa sev izplēsa pusi kažoka, āda jēla bija (kas man radīja stresu un histēriju, jo tikko viens ar pušumiem apglabāts). Otrkārt, viņa šausmīga čīsktule palika. Viņa vienmēr bijusi lepna un neatkarīga, bet tagad mēdz par viss ko pīkstēt, čīsktēt, seko mums un baigi uzpasē.
Mēs labprāt ņemtu sev kuciku, jo ļoti pietrūkst suņa kā suņa. mums ir suns = kaķis :D bet ... vai to var nodarīt  viņai?
labradors nav mans suns :D mēs skatamies uz kolliju . (kaut čujs, ka kreisie pa lielu naudu). vai arī austrālijas ganu suni (ai da psihe šiem līdzīga :D )  mans suns ir mana dāma (nu tā šķirne), bet tomēr gribas ko suniskāku mājās :D un pedējās dienas es secināju, ka nošaujiet mani, bet gēniem tomēr ir ļotiiii liela nozīme :D (jā, jā briesmīga esmu, bet to izdomāju braucot ar riteni. kad redzi labas šķirnes pārstāvi, kas stāv un čeko, neklab nostopā, nav uz 2 ķepām un nemēģina mani noskost :D )

sica, man taadaa situaacijaa vecaa sune ljoti sasparojaas ... skoloja un audzinaaja vaacu aitu puisheli, ka nemetas, pet telja lielumaa izaudzis, veel no siikaas "mammas" rastiijaas ... un novilka vinja ar dzemdes veezi un Reksi pie saaniem ilgaak par gadu - labaa dziives kvalitaatee.
IP pierakstīta

pp

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #486 : Septembris 12, 2018 »

Es pēdējā laikā, kad redzu šeltiju, prātoju, ka man tāds patiktu. Nu kā kollijs, tikai maziņš. Tiesa, raksturos neesmu sevišķi iedziļinājusies un vispār tuvākajos gados nekāds suns nav plānā. Un droši vien, ja kādreiz ņemšu suni, tad drīzāk sīksuni no patversmes ar puslīdz jēdzīgu raksturu.

puikaam sunjuks naaktu par labu ... iistais vecums :)

IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7102
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #487 : Septembris 12, 2018 »

Man arī likās, ka ieteikums skriet krosiņus ar liekiem vismaz 30 kg varētu pāragri iedzīt locītavas pazemē. Nu, tur ceļus un gūžas. Tiem jau tāpat nav viegli.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Oligarhe
« Atbilde #488 : Septembris 12, 2018 »

Dūšīgie cilvēki drīkst skriet uz skrejceliņa
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #489 : Septembris 12, 2018 »

wow!
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #490 : Septembris 12, 2018 »

Nosver sevi un tad produktus!
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Oligarhe
« Atbilde #491 : Septembris 12, 2018 »

Trilo, baidos, ka produktu svari salùzìs lupatu lèveros.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne
« Atbilde #492 : Septembris 13, 2018 »

pp
viss ir atkarīgs no šķirnes un rakstura. Man ir kaķsuns. šķirne tāda, ka ne katru pieņem un vispār nekomunikabla ar citiem. gan dzīvniekiem, gan cilvēkiem.
Jā, vetārste teica, ka viņi viens otru stimulējuši dzīvot, bet viņi kopā bija visu mūžu tb 10 gadus. Arī viņa nezina vai manai kaķsunei kuciks būs stimuls vai pretēji - izraisīs nāvi. Ar kuciku ir jāstrādā. vismaz manā apziņā. Un tas nozīmē kucikam veltīt vismaz 2 stundas dienā intensīvu pastaigu un trenēšanas darbu, un tas novērsīs no Saules uzman;ibu. Viņa gribēs būt centrs, bet centrs būs kuciks, bet fiziski līdzi tikt viņa nespēj. Maksimums ko no sevis spēj izspiest - 3 km pastaiga dienā. Un lēni. Viņa vairs nevar nočāpot 10 km acis nemirkšķinot
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Oligarhe
« Atbilde #493 : Septembris 13, 2018 »

Labrit, vakar izlijåm abi ar suni pastaigas laikå. Såkas suñu izveśanas nepatìkamais periods.
IP pierakstīta

pp

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #494 : Septembris 13, 2018 »

sica, 3 km viienaa gabalaa - tas nav maz ... varbuut daarzaa, ar pauziiteem vareetu un gribeetu arii ar kuchuku panjemties. nezinu, protams, vai iistais gadiijums.
IP pierakstīta