Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 1.septembris-jehovas liecinieki  (Lasīts 11986 reizes)

0 Iemītnieki un 2 Nereģistrētie lasa šo tēmu.

pp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1448
Re: 1.septembris-jehovas liecinieki
« Atbilde #465 : Septembris 12, 2018 »

siva, vispaar es atteicu kaajas deelj labradora meiteni ... melnu, ar papiiriem, juulija beigaas dzimushu ... varbuut veel dabuujama. ja interesee.
IP pierakstīta

Ctulhu

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 42220
  • Ateists
« Atbilde #466 : Septembris 12, 2018 »

Nē suņa žēl - tam tipam suni uzticēt nevar
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9946
  • Tas ir viņš! Āāaaa... ;)
« Atbilde #467 : Septembris 12, 2018 »

es teiktu, ka viņam pat glāzi uzticēt nevar...  :D
IP pierakstīta

ZIRGS

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 7104
  • Sirdī kaķis, kas sirdī ir klaburčūska
« Atbilde #468 : Septembris 12, 2018 »

Ja jūs par V., viņš arī nemaz negrib suni.
IP pierakstīta
uz lieliem sūdiem rozes aug  tas poēzijas likums pirmais
un otrā likuma vairs nav  vien rozes sarkanās un sirmās.

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne
« Atbilde #469 : Septembris 12, 2018 »

pp
man ir ļoti brīvdomīgs suns (kā saimniece :D ). Viņa ļoti  nu ļoti savrupa. nekomunikabla. kuciks, protams, viņai liktu pierauties, bet vai stimulētu viņas dzīvesprieku? nebūs pretēji? Viņa pagāšgad pēc otra suņa nāves ļoti mainījās. pirmkārt, viņai tas bija liels trieciens, kas izpaudās tīri veselības ziņā. No stresa un pārdzīvojuma viņa sev izplēsa pusi kažoka, āda jēla bija (kas man radīja stresu un histēriju, jo tikko viens ar pušumiem apglabāts). Otrkārt, viņa šausmīga čīsktule palika. Viņa vienmēr bijusi lepna un neatkarīga, bet tagad mēdz par viss ko pīkstēt, čīsktēt, seko mums un baigi uzpasē.
Mēs labprāt ņemtu sev kuciku, jo ļoti pietrūkst suņa kā suņa. mums ir suns = kaķis :D bet ... vai to var nodarīt  viņai?
labradors nav mans suns :D mēs skatamies uz kolliju . (kaut čujs, ka kreisie pa lielu naudu). vai arī austrālijas ganu suni (ai da psihe šiem līdzīga :D)  mans suns ir mana dāma (nu tā šķirne), bet tomēr gribas ko suniskāku mājās :D un pedējās dienas es secināju, ka nošaujiet mani, bet gēniem tomēr ir ļotiiii liela nozīme :D (jā, jā briesmīga esmu, bet to izdomāju braucot ar riteni. kad redzi labas šķirnes pārstāvi, kas stāv un čeko, neklab nostopā, nav uz 2 ķepām un nemēģina mani noskost :D )
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #470 : Septembris 12, 2018 »

brīvdomīgs=izlaidies?  ::)
IP pierakstīta

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9237
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #471 : Septembris 12, 2018 »

Es pēdējā laikā, kad redzu šeltiju, prātoju, ka man tāds patiktu. Nu kā kollijs, tikai maziņš. Tiesa, raksturos neesmu sevišķi iedziļinājusies un vispār tuvākajos gados nekāds suns nav plānā. Un droši vien, ja kādreiz ņemšu suni, tad drīzāk sīksuni no patversmes ar puslīdz jēdzīgu raksturu.
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #472 : Septembris 12, 2018 »

Mājā ar vienu tankistu un diviem vilcēniem nepietiek?  :o
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #473 : Septembris 12, 2018 »

Juv
nē kaķis :D viņa nekad nepienesis bumbiņu vai nespēlēsies, drūmi gulēs un krāks

Vilks
es arī uz šeltiju skatījos, bet Lems pateica - ka kollija parodija :D (cik esmu lasījusi raksturs at'škiras)
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #474 : Septembris 12, 2018 »

drūmi gulēs un krāks
Un kāda jēga saimniecībā no tāda lopa?  ???
IP pierakstīta

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #475 : Septembris 12, 2018 »

Mājā ar vienu tankistu un diviem vilcēniem nepietiek?  :o
Tāpēc jau es saku, ka pagaidām neplānoju ieviest, tikai paretam sapņoju. Pagaidām pietiekamu enerģiju paņem vilcēni. :)
IP pierakstīta
Mums dota tikai viena dzīve, un to visu novaidēt nav prāta darbs. Tas smadzenēs attīsta daļu, kas rūpējas, lai mums vaimanāšana padotos labāk. (c)

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #476 : Septembris 12, 2018 »

Nuja, citādi es jau domāju, kas Tu par tādu azbesta veceni, ka Tev vēl paliek pāri enerģija sunim!  :D
IP pierakstīta

vilks

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Lielā Dzīves skola
« Atbilde #477 : Septembris 12, 2018 »

Palasīju par šeltijiem, laikam būs jāizdomā cits sapņu suns. Viņam esot vajadzīgs darbs, un, ja tādu nedod saimnieks, tad suns darbu sev izdomā pats. Tā kā nevaru iedomāties veidus, kā, neieviešot lauku saimniecību vai nenodarbojoties aktīvi ar sportu, suni var nostrādināt, tad laikam būs jāsapņo drīzāk par kādu mopsi vai ko tādu, ar ko laimīgi kopā gulēt uz dīvāna.
kad man bija kolliji, tad viņi vispār diezgan priecīgi gulēja ar mani kopā, ja vien bija dažas reizes dienā pastaigājušies.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #478 : Septembris 12, 2018 »

Juv
tev nesaprast :D
man laikam mazohistiskas tieksmes. Man patīk viņas neatkarība, bet man tiek atļauts viņu pamurcīut. Un kā tu tādu skaistu jaukumiņu neizmurcīsi :D visiem gribas, tikai atļauts tas 2 cilvēkiem uz šīs pasaules :D
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #479 : Septembris 12, 2018 »

mūsu kollijs jaun;ibā bija diezgan aktīvs puisis :D arī sevi nodarbināja. nācās ieviest radiosētu :D uz vecumu gan patika vairāk gulēt, ja vien izveda pastaigā, vispār pec tam bija paklajiņš stūrītī :D

man druška tikai paņēma franču buldodziņu. ar diezgan neatkarīgs un savrups suns, kas vairāk guļ un maz traucē apkārtējos :D
IP pierakstīta