Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 1.septembris-jehovas liecinieki  (Lasīts 11775 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 729
Re: 1.septembris-jehovas liecinieki
« Atbilde #360 : Septembris 10, 2018 »

nu runa ir par tipsikiem bezpajumtniekiem/ bomžiem.
Piem, viena paziņa  teica, ka katru r;itu konkrētajā tramvajā viens bomzis brauc no āgenskalna uz centru. inteliģents, kas ved sev līdzi savu grāmatu paku. Visi zina, ka viņš tur brauc, visiem tas riebjas, bet neviens šo neizsēdina.

kad es braucu... tas bija jauns, ar sasistu seju, smirdēja tā ka atvērts logs nelīdzēja, brauca uz māju tā ka par bomzi nenosauksi bet to ka dzer 24/7 sejā rakstīts....
bet ko šiem darīt, kājām tak neies :D man liekas ka šiem izklaide, kad visi uz darbu šie ar tēlo ka uz darbu :D kā saka izklaidē darba tautu ar savu smaku un pie reizes brīdina par skarbo dzīvi, ķipa ja nestrādāsiet smirdēsiet kā bomzis ….
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne
« Atbilde #361 : Septembris 10, 2018 »

:D laba izklaide
mani vēlllll vairāk besī latviešu histēriskā baile no atvērta loga. dažreiz vilcienā vnk nav gaisa. nav runa pat par peregaru, bet vnk bezgaisu, jo labāk smaksim nekā atvērsim logu
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9946
  • Tas ir viņš! Āāaaa... ;)
« Atbilde #362 : Septembris 10, 2018 »

Tā baile ir nevis latviešiem, bet gan padomju penžuku mātītēm.  ;D
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #363 : Septembris 10, 2018 »

nez nez... tās mātītes, kā tu izsakies, laikam sakož un inficē arī tēviņus un jaunas mātītes un jaunus tēviņus
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #364 : Septembris 10, 2018 »

Kā tad, viņu parastais galamērķis taču ir Maskačka...
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #365 : Septembris 10, 2018 »

Nē, tur ir viņu teritorija.
IP pierakstīta

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #366 : Septembris 10, 2018 »

Nuja...  :)
IP pierakstīta

pp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1448
« Atbilde #367 : Septembris 10, 2018 »

Valim taisniiba par patversmi un tirgu.

mana dabiskaa matu kraasa tik tumshi bruuna, gandriiz melna, ka bez balinaashanas nkaadu citu toni nedabuut. Savukaart notaa mana friziere atrunaaja - mati paaraak smalki, nevar nesabojaat. Kad denjnji saaka sirmot, izdomaajaam citaadus trikus smukam raibumam.
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 22633
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #368 : Septembris 10, 2018 »

Tur arī manas mājas un darbs, visa man dzīve!
Tava dzīve taču NORIS FORUMĀ!
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #369 : Septembris 10, 2018 »

Klau, ievainotais bāreni, ej taču vienreiz un paveic varoņdarbu, varbūt pašam būs miers un citiem arī!
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 20858
  • Oligarhe
« Atbilde #370 : Septembris 10, 2018 »

pārāk tuvu darbs mājām, nevar aizmirst, ja skaties pa logu redzi pansionātu, uz kurieni rīt jāiet!

vali, tev atkal taisniiba: esmu dziivojusi pa meeenesim - diviem dazhaadu kliiniku dienesta dziivokljos, kameer iires dziivokli sev pa praatam mekleeju -  nevar iisti atpuusties, nevar atsleegties.
Traki tev. Man gan tā  nav. Es šajā dzīvoklī  jutos labāk nekā vispār jebjur esmu jutusies.
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #371 : Septembris 10, 2018 »

Bljin, es arī gribu labi justies, bet man nav, kur nolīst vienai pašai šajā dzīvoklī
IP pierakstīta

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Oligarhe
« Atbilde #372 : Septembris 10, 2018 »

Klau, ievainotais bāreni, ej taču vienreiz un paveic varoņdarbu, varbūt pašam būs miers un citiem arī!
Uz tik lielu lietu viņš spējīgs nav un galu galā kurš vīrietis būtu gatavs ieskatīties acīs savai impotencei? Labāk, lai iesākumā aiziet pie paihiatra.
IP pierakstīta
«Масштаб вашей личности определяется величиной проблемы, которая способна вас вывести из себя.» З.Фрейд

Dona Margarita

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Oligarhe
« Atbilde #373 : Septembris 10, 2018 »

Bljin, es arī gribu labi justies, bet man nav, kur nolīst vienai pašai šajā dzīvoklī
Vot jā,  kopdzīve mazā dzīvoklī laikam var izbesit. Es pat nezinu kā man būs vienai atgriezties savā mazajā dzīvoklī.  Izrādās pie plašuma un tā,  ka izej ārā un uzreiz sēdi pļavā un dzer kafiju un skaties uz kalniem, jau ātri pierod.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #374 : Septembris 10, 2018 »

Jā pie plašuma un kafijas dzeršanas smukā vietā ātri pierod :D labi es dzeru tēju, bet vienalga
IP pierakstīta