Migla

Lūdzu pieslēdzies vai reģistrējieties.

Lietotājvārds, parole, sesijas ilgums
Paplašinātā meklēšana  

Jaunumi:

Autors Tēma: 1.septembris-jehovas liecinieki  (Lasīts 11942 reizes)

0 Iemītnieki un 1 Nereģistrētais lasa šo tēmu.

Juventus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 9946
  • Tas ir viņš! Āāaaa... ;)
Re: 1.septembris-jehovas liecinieki
« Atbilde #345 : Septembris 10, 2018 »

Maiga
Ir tikai normāli būt zombijam pirmdienu rītos :D
Kas tad nu - aizmirsi nošpaktelēties?  :D
Zombijs tāpēc, ka kustos lēni, reizēm izdvešot vārdu "kafija...." :D
Savukārt špaktelējos reti -  nedomāju, ka esmu tik neglīta, lai tas būtu nepieciešams ikdienā. Jāatzīst, ka reizēm tomēr sagribas tumši sarkanas lūpas - dažādu toņu sarkanu lūpkrāsu man varētu būt vairāk kā vairākumam, bet "dabisks grims" man lielākoties liekas lieka laika tērēšana.
Ei, a tas kāju skūšanas jautājums beidzot ir tapis atrisināts?  :D
Jā, jau kādu brīdi atkal aug ziemas kažoks, lai āda nesāp pie katras zosādas, kad kļūs vēsāks.
Nuja, tad labāk krāso spilgtas lūpas, varbūt kājas kāds nepamanīs...  :-\
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 22633
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #346 : Septembris 10, 2018 »

Liesma- un vēl mes skujam kājas un nerādām visiem savas dabīgi ataugušās spalvas!
IP pierakstīta

pp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1448
« Atbilde #347 : Septembris 10, 2018 »

Tuvākmīlestība nenozīmē to, ka jāļauj kādam smirdēt tev blakus. Vai piepļūtīt cilvēkpilnu tramvaja vagonu. Šos primitīvos un manipulatīvos tekstus var atstāt jebkuru reliģisko kopienu jauniesauktajiem, kam atslēgta kritiskā domāšana un kas pakļaujas feodālā tipa līderiem.

trilo, bet tu jau neljauj ... tu izveeelies savu auto, tev viss kaartiibaa :)

Liesma savaa ciemaa bez auto nemaz nevar - vinjai arii viss kaartiibaa. Nezinu vai Donachka pa Riigu paarvietojas ar auto. Un ko dariit Valim; kuram tiesiibas Krievijaa? :) Ko - man, kurai braukt ar gadiem patiik arvien mazaak, ipasji pa psihopaatisku autovadiitaaju pilno Riigu ? Labi, esmu Panda taxi zelta kliente, bet - visi to nevar atljauties.

un izklausaas, ka smirdiigo bomzhu klaatbuutni sabtransaa tu paarmet visai pasaulei, muus ieskaitot. nav godiigi. taa ir valstiskaun sabiedriska probleema, kuras risinaajumu mekleeshanaa tev kaa gudrai un sociaali aktiivai buutnei buutu jaadod sava artava.
IP pierakstīta

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 729
« Atbilde #348 : Septembris 10, 2018 »

es savukārt apbrīnoju tās sievietes, kam nav sirmu matu, bet ir sava dabīgā matu krāsa, tas ir tāds retums 21.gs.
IP pierakstīta

pp

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 1448
« Atbilde #349 : Septembris 10, 2018 »

Maiga
Ir tikai normāli būt zombijam pirmdienu rītos :D
Kas tad nu - aizmirsi nošpaktelēties?  :D
Zombijs tāpēc, ka kustos lēni, reizēm izdvešot vārdu "kafija...." :D
Savukārt špaktelējos reti -  nedomāju, ka esmu tik neglīta, lai tas būtu nepieciešams ikdienā. Jāatzīst, ka reizēm tomēr sagribas tumši sarkanas lūpas - dažādu toņu sarkanu lūpkrāsu man varētu būt vairāk kā vairākumam, bet "dabisks grims" man lielākoties liekas lieka laika tērēšana.
[/quot

kaaafija ... treshaa shoriit, mmmmm :)

uz manis ir mitrinoshais feisa kreems un aprikozhu tonja luupu spiidums ... un spalvas uz kaajaam man, paldies Dievam, nekad nav augushas - nulle viirishkjo hormonu organismaa (:

IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 8096
  • Velnišķīgi lieliska sieviete
« Atbilde #350 : Septembris 10, 2018 »

es gan esmu ārkārtīgi neglīta pēc tavas loģikasn jo piekrāsojos katru dienu. Ārprac, ko nu es tagad darīšu, neviens uz mani neskatās, neviens mani negrib...kā nu tagad to pārdzīvošu!
Es nesaku, ka esi neglīta, esmu pat diezgan pārliecināta, ka Tu lieliski izskaties arī bez grima. Es vienkārši nejūtu sevī vēlmi darīt man garlaicīgas un mazlietderīgas lietas, bet nu katram savi hobiji.
IP pierakstīta

Liesma

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 2232
  • Принцесса Пламя
« Atbilde #351 : Septembris 10, 2018 »

Liesma- un vēl mes skujam kājas un nerādām visiem savas dabīgi ataugušās spalvas!
jā, tādas defektīvas esam. :D
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #352 : Septembris 10, 2018 »

Nuja, tad labāk krāso spilgtas lūpas, varbūt kājas kāds nepamanīs...  :-\
Zini, nekad nav trūcis čaļu, kam manas kāju spalvas ir visai vienaldzīgas vai vismaz mazbūtiskas, pat, ja vairums tādu Juventusu šausmās bēgtu.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 19868
  • blondīne
« Atbilde #353 : Septembris 10, 2018 »

a man nepatīk mana dabīgā matu krāsa, a ko nu :) es nej;utos forši
ikdienā nekrāsojos, bet atspalvojos.
Bomži sab transportā man nepatīk
pa rīgu ar mašīnu braucu, ja mani ved šoferis :D pašai braukt nepatīk. ja vajag, varu sakost zobus un braukt, bet labāk, lai mani citi vizina. Pārsvarā gan visur skrienu ar kājām :D
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #354 : Septembris 10, 2018 »

Pp - man taču nav iebildumu, ja jūs braucat ar sabtransu. Bet tad, kad bezmašīnas cilvēks dēl tā, ka viņam tiesības Krievijā vai kadi citi iemesli, mēģina uzspiest to, ka arī citiem jālieto sabtranss, jo ta ir labi un pareizi- nu tad PNH x3! Es arī lietoju sabtransu, apstākļu spiesta, taču nedarītu to nekad, ja varētu.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #355 : Septembris 10, 2018 »

bet principā bomžu problēma jārisina. Jo nafig maksāt 1,15 eiro par biļeti, braukt smakojošā bomžu transportā, kur viņi izlikušies ar visām pekelēm, sēž kā pasaules valdnieki un neviens neko nedara????? Agrāk vismaz konduktores šos izmeta ārā, a tagad? tagad nekā. vizinās. lamājas utt.
pdējreiz, kad vajadzēja no ķengaraga uz centru, braucu ar vienu starppilsētu autiņu. Lētāk un bez bomžiem (da arī ātrāk)
IP pierakstīta

...Иногда...так хочется!!!...сказать матом,...съездить...кому-нибудь по роже...и...пойти забухать...Но... мне нельзя!...Я же леди!!!...

Maiga

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Ieraksti: 729
« Atbilde #356 : Septembris 10, 2018 »

man ar nepatīk mana, jo man pusaudžu gados nomainījās, tāpēc krāsoju...

bet tie dīvainīši nezinu vai bomži bet dzērāji, kas smird pēc alkohola, sviedriem un sen nemazgājušies tas gan ir briesmīgi it sevišķi karstā laikā, vienreiz gandrīz apvēmos ,piebāztā tramvajā , jo man ātri rauj uz augšu, tāpēc dodu priekšroku mašīnai vai ar kājām :)
IP pierakstīta

Trilobīte

• Atslēdzies Atslēdzies
  • Sirdī grieķiete
« Atbilde #357 : Septembris 10, 2018 »

Nu tieshi tā, piedevām bomži pārnēsā visādas slimības.
IP pierakstīta

sicilia

• Atslēdzies Atslēdzies
  • blondīne
« Atbilde #358 : Septembris 10, 2018 »

nu runa ir par tipsikiem bezpajumtniekiem/ bomžiem.
Piem, viena paziņa  teica, ka katru r;itu konkrētajā tramvajā viens bomzis brauc no āgenskalna uz centru. inteliģents, kas ved sev līdzi savu grāmatu paku. Visi zina, ka viņš tur brauc, visiem tas riebjas, bet neviens šo neizsēdina.
IP pierakstīta

succubus

• Atslēdzies Atslēdzies
« Atbilde #359 : Septembris 10, 2018 »

Man ilgi mana dabiskā matu krāsa tiešām nepatika, jo likās pārāk gaiša, tāpēc apmēram 10 gadus krāsoju. Par laimi, ar vecumu mati palika tumšāki, arī pa kādam sirmajam var atrast jau gadus piecus, tāpēc nu jau pāris gadus staigāju pamatā ar dabisko, lai gan reizēm dažādības pēc iebliežu kādu tonējošo šampūnu (šobrīd pusizmazgājies kaut kas sarkanrižš).
IP pierakstīta